Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

zbanowany - ns [WH] Gryzak

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick z gry: Xzentley;
2. Nick cheatera: Gryzak;
3. Serwer: [DD2];
4. Data + dokładna godzina: 08.12.16, 13:29:47;
5. Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): STEAM_2:0:1330572052;
6. IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 83.25.223.110;

7. Demo: http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1612081328-de_dust2-1481200080-1481201580.zip.

 

Zgłoszenie wysłałem. Po paru minutach wszedł admin test - , lecz niestety nie zareagował na moje zgłoszenie. Zmusiło mnie to do oglądnięcia i rozpisania dema.

 

Proszę UBSupport o oglądnięcie akcji:

 

4:09;

5:28;

5:48;

5:54;

7:03;

9:35;

10:50 - flesh jak widać nic mu nie robi;

12:05 - podobnie, lecz tu trochę czasu minęło, więc mógł widzieć, ale podlega to obejrzeniu;

14:16 - elegancko poczekał;

14:25 - nie mam pytań;

13:02 - spalony totalnie;

13:15;

13:45 - ładnie modelowo pojechał;

16:05 -  "jak juz to skan na slepaka" - cytat dnia. Autor: Gryzak. Godz. 14:04:50;

16:18 - za pewnie wchodzi na BS: A. Pake już wcześniej wyciągnął, tak jakby wiedział, że "Sector Clear"...

16:51 - wiedział gdzie celować. Przypadek?

18:30 - ???

23:45 - no cóż...

 

Była jeszcze sytuacja, kiedy byłem (jako TT) przed anarchią za bramą natomiast Gryzak (CT) zeskanował drzwi anarchii od drugiej strony dokładnie w miejsce gdzie stałem, dodatkowo heada dostałem. Możliwe, że to akcja na następnym demku, lecz nie chciało mi się już kolejnego demka rozpisywać, bo też i po co. Gracz praktycznie w każdej akcji odpalony.

 

PS. Jest możliwość, aby HLTV nie nagrywało muzyki? Okropnie się ogląda demko, gdy jak się przewija to co chwile jakiś utwór leci...

 

Pozdrawiam,

@Xzentley

 

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Chciałbym sprostować zaistniałą sytuacje. Byłem na spectcie i sprawdzałem go przez chwile po czym niestety mój internet odmówił współpracy i nie mogłem znów się połączyć. Przez tą krótką chwile nie zdążyłem zauważyć czy miał WH czy też nie. Zanim zdecyduję się dać komuś bana to muszę go sprawdzić, bany na wiare nie rozdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Chciałbym sprostować zaistniałą sytuacje. Byłem na spectcie i sprawdzałem go przez chwile po czym niestety mój internet odmówił współpracy i nie mogłem znów się połączyć. Przez tą krótką chwile nie zdążyłem zauważyć czy miał WH czy też nie. [...]

 

Choć nie mam pretensji, dziękuję mimo wszystko za sprostowanie zaistniałej sytuacji.

 

[...] Zanim zdecyduję się dać komuś bana to muszę go sprawdzić, bany na wiare nie rozdaje.

 

Nie prosiłem Cię o zaufanie mi, że gracz odpalony. Jedynie wysłałem zgłoszenie czysto informacyjne, że gracz ma WH, ale że brak reakcji to rozpisałem demko na forum dla UBS w celu podjęcia dalszej decyzji co z tym graczem. Także luzik. ;) To wszystko.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×