Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

35 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Wieśwagen, a jak już, to Subaru Legancy III lub IV generacji, dobra koniec, nie mam czym się chwalić :D

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blackhill,

To raczej nie jest czat pisać czymś takim. Chcecie popisać zapraszam na PW..

A co do VIP'a to dalej jest normalnie losowany co mapke od 3 rundy?

Tak, losowanie cały czas jest :)

 

 

Dla VIP-A 2 skok. Spotkałem się z tym na wielu serwerach i bardzo dobrze się przyjęło

 

Dodane. Użycie jak można sie domyślić tradycyjne - naciska sie 2x spacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Pisze z prosba o ponowne przemyslenie, co do dodania dla VIP-A 2xskoku. Wielu graczom to nie odpowiada i pisza, ze VIP ma za duza przewage. I ja uwazam jako uzytkownik owego przywileju, ze 2xskok nie jest potrzebny, a nawet daja za duza przewage.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia że komuś może to się nie podobać. Z tego widziałem prawie na każdym serwerze jest podwójny skok. Trzeba myśleć w przyszłość, a nie cofać się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze nad dodaniem mapy de_dust2_christmas lub winter na okres świat i zimy co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze nad dodaniem mapy de_dust2_christmas lub winter na okres świat i zimy co wy na to?

Tez o tym myslalem ale Podejrzewam ze gracze ze slabszym sprzetem nie pograja sobie na tej mapie bo beda mieli po 10-15 fps-ow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapa dust2_snow spokojnie pójdzie również dla graczy ze słabym sprzętem. Bez obaw :D

Jestem za wgraniem tej mapy. W końcu pierwszy śnieg już daaaawno spadł. A w końcu grudzień. Czekam na wgranie jak najszybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Co roku jest tak samo tzn. mapka de_dust2_snow jest wprowadzana przed świętami. Nie ma sensu nad tym dyskutować.

 

Mapka de_dust2_snow dodana na wszystkie serwery. Poza tym temat już raczej wyczerpany. Dzięki i czekam na kolejne konstruktywne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×