Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

35 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pewnie były już takie propozycje ale można spróbować .

 

1.Pokazywanie obrażeń (m.in skany)

 

2.Nick gracza który pojawi się na servie + jak ktoś ma vipa też niech bedzie widoczne

 

3.Przenikanie przez  team -chodzi przez całą runde

 

4.Ranga + ilość fragów innych graczy - było i nie ma , jak dla mnie lepiej też sie banowało ( nie ma co się wstydzić fragami bo sama lamie :D)

 

5. Vip - jeżeli ktoś wylosuje to powinien miec do wyboru bronie , granaty , pistolety  np.

 

AK47+glock+HE

M4A1+glock+HE

AWP+glock+HE

 

 

Co do vipa konkretnie wspomnę jeszcze raz aby były dostepne w odpowiednich godzinach dla wszystkich graczy , jest to bardzo , bardzo przydatne aby powiększyć ilość graczy a teraz wiemy jak jest .

 

Pozdrawiam
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

1. Na NIE, bo obrażenia widać a skany niech zostaną dla vip-ów, ale obrażenia HE można pokazywać

2. Na TAK.

3. Na NIE, troszkę by to bez sensu było bo żadnych podsadzek by nie można nawet było

4. Nie rozumiem :D

5. Mogło by być- neutral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale pobiegaj sobie na innych serverach i zobacz ilość graczy , zamiast coś działać to stoimy w miejscu ile tak pociągniemy co ? Spójrz na godziny adminów na naszym servie a ile warnów.

Szlak już mnie bierze  jak człowiek chce pograć a tu dupa jest tylko HLTV

-Popapraniec

-007

-Mitusubaszi

-Wodziak

-Cappy

Dalej nie mam zamiaru wymieniać  , stali gracze naszej serverowni i dlaczego nie grają ? Wiele jest serverów zajebistych , rozwiniętych świetnie i ciągną   jest lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Nie wiem jak pomóc DD2 (nie gram tu), więc trochę offtop. Ale podoba mi się nerw @@Sylwia., Zamiast siedzieć i się umartwiać złapała się za jaja i szuka rozwiązania - Brawo

Nie mówię o wyżej administracji CSK, ale o adminach DD2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Propozycję, które przedstawiałem jakiś czas temu. Zostały odrzucone bo kopytko to taki klasyk. Tylko czemu jest tak pusto na tym klasyku...?

 

Niestety czas idzie do przodu, większość serwerów ma takie udogodnienia w postaci takich pluginów i ma pełne serwery, a u nas dalej pustka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. NIE, skany rzeczywiście dużo dają, ale niech zostaną przywilejem VIPów.
2. TAK, nie zaszkodzi.
3. NIE, tutaj zgadzam się z Cycem. Czasami gracze wzajemnie się  blokują, ale także i podsadzają np. na galę czy którąś ze skrzynek . Nie przejdzie. 
4. NEUTRAL 
5. TAK - rozsądna propozycja, byleby nadal została opcja  własnego kupowania :P


Ode mnie:
* opcja /mute - o ile się nie mylę taka opcja już była, w tej chwili nie działa. Warto chyba ją przywrócić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kiedy był klasyk ? pare lat temu , zamiast iść  do przodu to się cofamy .

Nic wiecej nie mam do dodania .

Darku proszę zamknąć temat .

Trzymajcie się

Ps.Każdemu łatwo przychodzi  pisać NIE , może pora abyście coś zaproponowali

Edytowane przez Sylwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Sądzisz, że się cofamy, gdyż nie ma w/w modyfikacji? Nie sądzę, aby były to tak istotę oraz przełomowe zmiany, aby gracze nie grali z ich powodu. Problem jest bardziej złożony. Nie oburzaj się, temat zostanie przeanalizowany, ale nie spodziewaj się, że wezmę wolne, aby zrealizować pomysły...cierpliwości. Na pewno coś zostanie dodane. Dodam tylko, fajnie, że jest kilka nowych propozycji, jednak wspominanie XXX razy tych samych spraw, jeżeli zostały odrzucone nie ma sensu...

Petrus (dziś, 20:06):

Sądzisz, że się cofamy, gdyż nie ma w/w modyfikacji? Nie sądzę, aby były to tak istotę oraz przełomowe zmiany, aby gracze nie grali z ich powodu. Problem jest bardziej złożony. Nie oburzaj się, temat zostanie przeanalizowany, ale nie spodziewaj się, że wezmę wolne, aby zrealizować pomysły...cierpliwości. Na pewno coś zostanie dodane. Dodam tylko, fajnie, że jest kilka nowych propozycji, jednak wspominanie XXX razy tych samych spraw, jeżeli zostały odrzucone nie ma sensu...

 

Stoimy w miejscu bo nic nie robimy. Co z nowym serwerem za TP? od kilku miesięcy cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

Z tego co sobie przypominam nigdzie nie podawaliśmy informacji, że zamiast TP powstanie nowy serwer. Wręcz przeciwnie - informowaliśmy, że wolimy zająć sie na razie pozostałymi trzema serwerami, a potem ewentualnie będą nowe.

Jak dla mnie stoimy w miejscu i jak czegoś nie poprawimy  bedzie klapa.

Znajdzie się taka osoba co bedzie przypominała o tych samych pluginach , dlatego aby ponieść server aby wszyscy byli zadowoleni.

Więc czas dodać jakieś pluginy moje czy innych graczy a prędzej  czy później Ci co byli na NIE bedą zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

-Popapraniec

-007

-Mitusubaszi

-Wodziak

-Cappy

Wątpię że paroma pluginami ich przywrócimy... Chodź Wodziakiem z 2 miechy temu grałem, czasem wpada, uwielbiam jego dystans do siebie i gry :D

Jak napisał H@ w notatce problem jest bardziej złożony. Myślę że na pewno to popularność CS:GO, oglądając trolli z serwerów z tej wersji "Kantera" dużo "gimbów" i innych nie pełnoletnich przeniosło się, a powiedzmy że jacy by nie byli, robią frekwencję, oni mają więcej czasu by grać niż starsi gracze. No dobra. Jak pierwszy raz wbiłem tutaj to dało się zauważyć komunikatywność. Gracze, rozmawiali, śmiali się nie mówiąc o info. Dzisiaj jak jest powiedzmy 3ch TT vs. 3ch CT no to strzelaninka bum i nic i od nowa, taki nowy wbiję postrzela i wyjdzie. Wydaję mi się że od nas samych zależy reputacja serwera i poziom rozgrywki, pluginy same nic zrobią.

1 TAK

2 Nie rozumiem

3 Zdecydowanie nie

4 nie wiem, ale wydaję się do za akceptowania

5 raczej nie

 

Aha, to jest mój 5 serwer i tak się nawet trzyma. Tamte 4 znikły. 4 lata temu grałem w innym DD2, świetnie prosperował, full graczy średnia wieku 18 lat, był wulagrny, ale zdecydowany admin z ogarami normalnie rozmawiał, nawet grała tam znana niektórym psycholka "ewe" (jeszcze mnie pamiętała u was). Przyszła letnia pora frekwencja dramatycznie spadła, jesienią nawet pies z kulawą nogą nie grał i serwera nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Moim zdaniem pokazywanie dmg przy skanach jest nie potrzebne. Lepiej naprawić obecny plugin, bo często nie pokazuje trafień. Tak jak powiedział Cycek dmg He mogłoby być. 

2. neutral

3. Na NIE

4. Może być

5. TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.nie,

2.okej,

3.zdecydowanie nie, często się boostujemy,

4.typowy neutral,

5.nie, VIP i tak juz ma kevlar, granaty, deagle'a i podstawowy pistolet od poczatku, a nawet defa po stronie CT. 

 

Robienie czegos na sile tez nie jest dobra opcja, gram znowu od prawie miesiaca i zauwazylem, ze od kilku dni znow jest graczy wiecej niz kilku, czesto na serwerze gra sie juz po 6-7 w jednym teamie, jak jeszcze zaprosimy znajomych, to ogolnie bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja jeszcze dodał bym czas do wybuchu bomby, było i znikło... 

Dla VIP-A 2 skok. Spotkałem się z tym na wielu serwerach i bardzo dobrze się przyjęło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dawno tu nie zaglądałem ale chcę dodać swoje trzy grosze. Na serwerze ostatnimi czasy gra więcej osób, więc jest dobrze ale trzeba się pokusić o to aby ta frekwencja się utrzymała. Co do propozycji zmian to:

Sylwia.

1. Nie, będę obstawał przy swoim i jak dla mnie to zbyt wielkie ułatwienie.

2. Neutral, jak dla mnie zbędny spam na ekranie ale co kto woli.

3. Ciężka sprawa, sam nie wiem... Z jednej strony podsadzanie z którego praktycznie i tak mało kiedy korzystamy ale zdarza się, z drugiej wyeliminuje to blokowanie. Wstrzymam się od głosu w tym punkcie.

4. Neutral ze wskazaniem na tak.

5. Tak, ale może samo m4 i ak wystarczy, na AWP niech sam zarobi :mrgreen:

Blackhill

1. Licznik Bomby tak.

2. Skoki nie chyba że byłoby to jakoś bindowane czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja jeszcze dodał bym czas do wybuchu bomby, było i znikło... 

Dla VIP-A 2 skok. Spotkałem się z tym na wielu serwerach i bardzo dobrze się przyjęło 

Macie dodać to na 100% :D

1 nie

2 może

3 nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodał bym czas do wybuchu bomby, było i znikło...

Jest cały czas, tylko widzą go wyłącznie żywi gracze. Dla przypomnienia wygląda to tak:

28bfaxs.jpg

 

 

4.Ranga + ilość fragów innych graczy - było i nie ma)

 

Zostało usunięte, ponieważ nie działało prawidłowo - wyświetlało błędne informacje. Dodaliśmy to dzisiaj ponownie,  ale w nowej odsłonie. Zachęcamy do sprawdzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

 

 

 

Nie wiem ale u mnie nic nie widać ile czasu jest do wybuchu. Każdy może pokazać, ale na dd2 tego nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z tego co zauważyłem to czas do wybuchu widzą tylko żywi gracze w tym CT cały czas od podłożenia tak samo jak TT, jedynie nieżywi gracze nie widzą ile zostało do wybuchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie, to przez ten caly czas defowalismy na slepo? Ja to zawsze mialem, wiec nie wiem, jak to mozliwe, ze u Was tego nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Vip - jeżeli ktoś wylosuje to powinien miec do wyboru bronie , granaty , pistolety  np.

 

AK47+glock+HE

M4A1+glock+HE

AWP+glock+HE

 

Dodane! Od teraz domyślnie VIP otrzymuje co runde 1000 $, ale może zamiast tego wybrać menu z broniami wpisując /menuvip

 

2mev2a9.jpg

 

Tak to wygląda. Za symboliczną opłate podaną w nawiasie VIP otrzymuje wybraną broń + deagle (z pełnymi magazynkami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×