Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nevertrust

DM+BF2

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już tym wszystkim zmęczony, dlatego nie będę przebierał w słowach.

Trzeba coś zrobić z wyborem map. Wyświetla się vote i masa pajaców z automatu naciska 1. nie czytając na co oddali głos. Mapa się zmienia i nagle na serwerze zostają prawie same boty i ewentualnie jeden gracz, który świadomie zagłosował na tą mapę.  

Zlikwidował bym nominacje map. Gracze często - gęsto wybierają same małe mapy nie wymagające myślenia tylko tępe full auto i do przodu. 

Powoli wygląda to na grę typu: nie myślę, nie czuję, kupuję i morduję. 

Mappack powinien iść wg swojej kolejności i tylko admin na prośbę graczy, albo z własnej inicjatywy (uzasadnionej) może zrobić vote.

Pisanie posta o zmniejszenie ilości małych map nie ma sensu, bo i tak pojawi się wyświechtany slogan - ale gracze lubią to mapę.

Niestety wygląda to tak, że odechciewa się grać, a co za tym idzie adminować. Nie jest to groźba, że odejdę, czy jakiś inny rodzaj szantażu, piszę jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Tak jest zgadzam sie z Never'em.. Fajnie jeszcze jak by dodali taki plugin co wpisujesz "mala mapa" i np po paru głosach wyświetla sie Vote na małą mape .. 

A najlepiej zrobić tak z mapami że.. Jeśli konczy sie regulaminowe 15 minut mapy  , wyskakuje czarny ekran i wybieranie mapy .. Gracz sie ruszyć nie moze więc wybierze mape ..:) Pozdrawiam DioxKSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za. Mnie czasem akurat zabija i chce bron kupic i wciskam przycisk a tu wybralem jakas mape :/ Male mapy tez mnie denerwuja jak sa za czesto, bo to tylko "nie wymagające myślenia tylko tępe full auto i do przodu" jak to napisal Nevertrust. Pomysl Diox'a zeby wybierac po skonczonej rundzie mi sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

najlepiej to ustawic wybor map automatyczny bez vota/ po 22 jak jest malo ludzi wprowadzic komende " mala mapa" bo grac z botami na duzych mapach mija sie z celem po 22 2 graczy i same boty na male mapki a w dzien leca z listy co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pomysł Diox'a wydaje mi się całkiem ciekawy, ale jest też inny problem. Gracze często wybierają całe czas te same bądź podobne mapy np. jest mapa westwood wyświetla się głosowanie i pośród map jest mapa westwood_big. Co robią wiec gracze ? Wybierają westwood_big. Mi osobiście nie chce się wtedy grać tych kolejnych 15 minut na tej samej, albo podobnej mapie. Nie wiem jak inni na to, ale ja jestem za stałymi mapami które lecą według ustalonej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mapy w kolejności? Tak!

Nienawidzę grać na małych mapach typu crazy jump czy mapa z basen... Tam nie ma gry tylko strzelanie do wszystkiego co sie poruszy.. o granatach nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Według mnie ludzie wybierają te mapy co lubią jak lubią wioche to ją grają jak crazyjump to samo a jak bd sie zmienialy mapy np z inferno na nuke to komu sie będzie chciało grać na takich mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby serwer miał powiedzmy 5 map to faktycznie można usunąć głosowanie, ale gdy jest ich ponad 20 to niestety nie zbyt by to pasowało. Temat był tyle otwarty, ponieważ próbowaliśmy wprowadzić elementy zwracające uwage gracza na nadchodzące głosowanie. Na razie jednak nie udało sie nam tego wprowadzić ze względu na skomplikowaną budowe pluginu, ale uznaliśmy że nie ma co dłużej trzymać wszystkich w niepewności. Będziemy starać sie dalej o dodanie wspomnianej modyfikacji nawet pomimo zamknięcia tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×