Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DioxKSC

ODRZUCONE [Grafik] DioxKSC

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Jakub
Wiek:17
Doświadczenie w tworzeniu grafik:  No jakieś tam jest .. Nie mówie ze jestem jakiś bardzo dobry , Lecz też nie jestem najgorszy .
Jakiego programu używasz:Gimp Photoshop PicsArt
Ile czasu możesz poświęcić na forum: Też zależy od dnia.. Czasami 2-4 H a też dłuzej
Dlaczego Ty?: Mało jest grafikow na forum a zawsze coś tam pomoge . Szybko się ucze więc prace będą coraz ładniejsze .. 
Przykładowe prace:http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/47712-pierwsze-prace-dioxaksc/&do=findComment&comment=211063 tu są w temacie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, stara się, wykonuję różne pracę.

Myślę że gdy otrzyma tą range na pewno zdobędzie doświadczenie

papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na nie. Puki co Twoje prace mnie nie przekonują na awans. Uważam, że powinieneś nabrać większych umiejętności w tworzeniu grafik, ale trenuj, a z czasem będzie coraz lepiej i myślę, że nadejdzie dzień, w którym poprę Twoje podanie, choć przypuszczam, że takiego dnia nie będzie bo szanse lada moment @Darek Ci da, więc zapewne moja opinia jest neutralna, aczkolwiek i tak wyrażę swoje zdanie... Szansa szansą, lecz nie posiadając rangi "Grafik" również możesz wykonywać zlecenia. Powołam się na przykład użytkownika [member=Cycu :)], który zanim złożył podanie na "Redaktora" już dużo wcześniej nabierał doświadczenia, i dopiero jak się utwierdził w przekonaniu, że to jest to w czym chce się specjalizować na forum, to złożył podanie. Powinieneś postąpić tak samo, ale złożyłeś podanie. Jest ok, w końcu nie mam nic przeciwko. Podanie zawsze można złożyć, ale uważam, że jeszcze czas nie przyszedł na Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Podziwiam Twoje zaangażowanie, starasz się, pokazujesz nowe prace. Brawo. Jednak sądzę, że jeszcze musisz doszlifować swoje umiejętności aby godnie nosić miano GRAFIKA.  Na chwilę obecną nie udzielam Ci mojego błogosławieństwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Trzy dni temu zacząłeś zamieszczać prace wykraczające poza możliwościami Painta. Musisz jeszcze podszkolić swoje umiejętności, a swój postęp będziesz mógł pokazywać przy wykonywaniu zleceń w dziale graficznym - bo tam jeszcze nie wykonałeś ani jednej pracy. Do rangi grafika jeszcze za wcześnie, ale pracuj dalej bo chęci rozwijania sie to podstawa.

 

Na razie podanie odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×