Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: `Happy #Biceps

2. Steam ID: STEAM_0:0:3684070

3. Wiek: 17

4. Czas spędzony na Serwerze(GT): b_560x95.png5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem już admina na tej o to serwerowni i nie było na mnie skarg bo coś tam .. :) Mam dużo wolnego czasu i spokojnie mogę przyjąć posade admina jeśli dostane taką możliwość . GT może nie jest bardzo dobre ale mało ludzi gra na DD2 a sam nie będę siedział :/ ale obiecuje ,że jeśli tylko będzie dużo graczy i serwer będzie w miarę świecił to GT będzie wysokie .

6. Znajomość obsługi admina (x/10): Spokojnie mogę dać 8 .

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mam na imie Daniel i mam 17 lat . Mieszkam w największej wsi w Polsce :P hehe :) Chciałbym zostać Adminem bo adminów nigdy za wiele a mogę bardzo pomóc. :) Oczywiście nawiązuje do tego ,że jeśli podanie będzie pozytywne to będę się się starał tak rozkręcać serwer na ile będzie fabryka mogła . Chciałbym dodać ,że bardzo miło mi się gra na DD2 i jestem często i zaglądam aby tylko pograć i pomóc utrzymywac ład i porządek . !

8. Mikro [TAK/NIE]: TAK ale rzadko kiedy używam .

9. Akceptacja Regulaminu: Nie ma innej możliwości !

10. Reklamy/Punkty: Punkty ze sklepiku . `sQn (ID: 486)

11.Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/40851-dam-rade-obiecuje/

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/40610-podanie-by-happy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

2pkt pobrane.

Wiem, że się nadasz, ale mimo wszystko na NIE

 

Dopiero wróciłeś i jednak wydaje mi się, by lepiej trzymać się jakiś zasad (będzie stała aktywność utrzymywana przez ten chociaż tydzień) wtedy można porozmawiać na ten temat inaczej. 

Takie coś mi się średnio podoba, bo sobie ludzie wracają po jakimś czasie, mają "swoją markę" już wcześniej wyrobioną i na wyjebaniu sobie podanko piszą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Duże TAK

Gram z nim bardzo czesto zwłaszcza 1vs1 (mało ludzi na serwerze)

Pogadalismy trochę podczas gry i myślę że to odpowiednia osoba na to miejsce ;)

Utrzymuj tylko aktywność na forum/serwerze - i będzie dobrze

 

PS: Mimo ze jestem na TAK, to warto przemyśleć sprawe @mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeszcze okazji nie miałam aby z tobą grać , ale pamiętam Cie jak byłeś tutaj wczesniej .

Fakt dopiero wróciłeś  i może troszke za szybko te podanie ale jak dla mnie nie ma to znaczenia ( jeśli tylko nie było żadnych skarg :) )

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja to mam tu mało do powiedzenia ale za moich czasów kiedy grali się po 10/12h mogę stwierdzić ze jest bardzo dobrym kandydatem na admina , ambitny i kulturalny wobec innych graczy ;) Masz moje TAK ale liczy się ono chyba jako 0.5 stałych graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podanie przyjęte, ale pamiętaj że to może być już Twoja ostatnia szansa. Nie zmarnuj jej.

 

@edit 12.08.2017

 

Użytkownik zrezygnował. Uważać na przyszłość - braki w kulturze na serwerze i duże nieobecności + to co w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×