Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Wywiad z DoLoT

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

                                                            Wywiad

 

Siema @DoLoT.


Przedstaw nam się. Powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś?


Cześć. Mam na imię Kamil, mam XXX na sobie i jestem z Sokółki w województwie Podlaskim.


Czym się interesujesz? Co lubisz robić w wolnym czasie?


Interesuję się troszkę historią, geografią, II wojną światową i otaczającym nas światem. Lubię robić rożne rzeczy. Pobawić się kolorkami, pogrzebać przy samochodzie, poczytać ciekawe artykuły, zając czymś myśli, aby o niczym nie myśleć.


Jakiej muzyki słuchasz? Jakie filmy preferujesz? Może masz jakieś ulubione tytuły?


Ogólnie jestem wychowankiem muzyki ogólnie rozrywkowej - koniec lat 90-tych.  Wychownek Prodigy, bomfunk mc's i tym podobnych. Lecz ostatnimi czasy także lubię sobie posłuchać Vivaldi-ego.


Opowiedz coś o swoim miasteczku. Co warto tam zwiedzić i zobaczyć?


Moje miasteczko ogólnie liczy sobie około 20 tys. mieszkańców,  nadane prawa miejskie zostały około 1600 roku. Położone jest na obszarze Wzgórz Sokólskich, bardzo malowniczych. Mamy w Sokółce kilka obiektów, które warto odwiedzić tj.:
-Kościół  św. Antoniego Padewskiego(ok. 1848, rozbudowany 1901-1904),
-prawosławna cerkiew pw. św. Aleksandra Newskiego z lat 1850-1853,
-granitowa płaskorzeźba – Alegoria Nauki z 1933 roku znajdująca się na elewacji frontowej budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce > mojej dawnej szkoły,
-murowana kapliczka przy zbiegu ul. Grodzieńskiej i Kresowej w Sokółce z 1906 roku,
-przedwojenne kamienice wzdłuż ulic Białostockiej i Grodzieńskiej oraz drewniana plebania -prawosławna na rogu ulic Józefa Piłsudskiego i ks. Piotra Ściegiennego z 1880 roku.


Opowiedz coś o swojej pracy. W jakim charakterze pracujesz i czy odpowiada Ci twoja praca?


Pracuje w Starostwie Powiatowym w Sokółce, pracuje jako p.o. archiwisty, a także jestem w zespole wdrażającym system Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją w skrócie EZD i jestem w zespole redakcyjnym BIP. Co do pracy to lubię, ale jak wszyscy mogliby więcej płacić.


Posiadasz jakieś nałogi/uzależnienia?


Moim chyba jedynym nałogiem jest moja ukochana.


Opowiesz coś o swojej rodzinie, domu i życiu prywatnym? Jaki masz samochód, jak ma na imię ukochana i czy masz dzieci?


Na razie mój model rodziny to 2+0. Mieszkam w wynajętym domu, nie dużym ale z cudowną kobietą. Moja ukochana ma na imię Joanna i jest od mnie o 6 miesięcy młodsza - jest filologiem pisze książki, które próbujemy potem wydać. Co do autka to posiadam Audi 80 b4 w granacie.

 


Przejdźmy teraz do spraw związanych z CS'em i "kopytkiem".


Kiedy zacząłeś grać w CS i jak trafiłeś na "kopytko"?


Grać zacząłem ok. 2009 roku na NS. To stało się przez @Blackhill'a, a prywatnie mojego młodszego brata.


Od kiedy jesteś grafikiem na naszej sieci i co skusiło Cię, żeby zacząć bawić się gimpem i inny różnymi graficznymi programami?


Grafikiem na forum jestem prawie trzy latka, we wtorek 9-go sierpnia miną magiczne trzy lata. A moje początki z grafiką zaczęły się także od około 2009 roku. Do złożenia podania nakłonił mnie @Blackhill.


Na którym z naszych serwerów lubisz sobie postrzelać i dlaczego akurat na tym?


Moim faworytem do pykania to DM, ale nieomieszkam zajrzeć sobie na DD2.


Jak wyobrażasz sobie "kopytko" za 10 lat?


Będzie to jedna z bardziej z rozstrzelanych sieci CS, może ludzie będą się zmieniać, ale moim zdaniem jeżeli będziemy chcieli ją bardziej rozpropagować i wspierać możemy naprawdę dużo osiągnąć. Atmosfera powinna pozostać na poziomie.


Skąd wziąłeś pomysł na nick (@DoLoT)?


@DoLoT to było od tego, że byłem nowy, niedoświadczony w cs'a.


Kogo chcesz na koniec pozdrowić?


Moją drugą połówkę Joannę, brata @Blackhill'a, naszego H@ @Petrus'a, @Darek'a i całe nasze, zakręcone forum.


Dziękuję Ci za poświęcony czas.


Dzięki. Narka.

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

Pytanko do @DoLoT'a co ten Twój młodszy braciszek za cyrki odstawia?

Na steam był 50 dni temu, a na forum też jakoś się nie kwapi z obowiązków wywiązywać. Jakieś poważne sprawy, czy zwykłe zaburzenia? :)

P/S wywiad 1klasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Troche krótki :( ale sam wywiad przyjemnie sie czytało ze względu na to, że @DoLoT to jedyny, niepowtarzalny w swej postaci @DoLoT :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

WywiadziK jak najbardziej na dużego + :) Jak dodasz jeszcze jakaś część Humorystyczną będzie mega mega pozytywnie :) leci + kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wywiad bardzo dobry. Kużwa nie wiedziałem że Blackhill to brat Dolota, ale się można rzeczy dowiedzieć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×