Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JAGIELLONCZYK

Propozycje na serwer

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka pluginów, które pomogą ożywić serwer:

 

1# powitanie na serwerze - Do gry dołączył: nick - zapraszamy do fragowania! (na biało w lewym górnym rogu)

2# Passa - czyli jeśli kogoś zabijamy pojawia się:...Nick przerwał passe ...gracza, który zabił 10 w tym 5 hs. 

3# Stary temat czyli obstawianie kto wygra rundę za $ jeśli jest pojedynek 1vs1.

4# Wyświetlanie ile obrażeń zadajemy (+ skany)

5# Gramy do 15 rund wygranych przez dany team (zawieje trochę takim mixem) :)

 

+ usunięcie obecnych pluginów:

#rangi - ciągle się mieszają

#asysty - nie wliczają się do statystyk

 

 

Edytowane przez JAGIELLONCZYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Asysty i rangi mi nie przeszkadzają, mogą zostać.

 

1. Może być

 

2.Jak najbardziej tak

 

3. Może być

 

4. Widać obrażenia, a skany są niepotrzebne (tzn. wyświetlanie obrażeń przez skany)

 

5. Neutral

 

 

Jeszcze ode mnie propozycja.

 

Jak wbija VIP na serwer to przywitanie tylko, że w kolorze zielonym lub innym od białego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1# powitanie na serwerze - Do gry dołączył: nick - zapraszamy do fragowania! (na biało w lewym górnym rogu)

Jeszcze do zarejestrowania sie na forum .

2. Można wgrać

3.Dla mnie nie potrzebne .

4.Jak dla mnie taka opcja odpowiada .

5.Zbędne .

 

Asysty + rangi czasami się mieszają ,osobiście już jestem przyzwyczajona

Dodałabym jeszcze przenikanie przez swój team przez całą runde

Edytowane przez Sylwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przenikaniu był już temat i się nie przyjął. Z jednej strony byłoby dobrze, bo czasami któryś zablokuje niepotrzebnie, ale z drugiej strony mi przenikanie już nie odpowiada, mimo że kiedyś chyba nawet sam poruszyłem ten temat na DM+BF2. :P

 

1. Czy ja wiem, co chwile ktoś wchodzi/wychodzi. Mnie drażni jak wyrzucę lub zbanuję kogoś i sie komunikat świeci jak choinka w lewym górnym rogu, więc mi raczej to nie odpowiada. [Nie] Chyba, że w chacie byłoby powitanie i tylko i wyłącznie widoczne dla gracza, który doszedł. [Tak]

2. Można na okres testowy wrzucić. [Neutral].

3. Odrobina hazardu nie zaszkodzi. Jestem za. [Tak]

4. Obecne DMG mnie oszukuje, zwłaszcza jak strzelam z Glocka na odległość. Z obliczeń nieraz wynika mi, że powinienem zadać z dobre 50 DMG, a po wpisaniu /me okazuje się, że raptem 30 zadałem. Umiem liczyć do stu. :D Wiem, gratulacje się należą, ale też i nie wymyślam, bo pare razy miałem takich dziwnych obliczeń... Co do skanów, nie potrzebne są obrażenia. VIPy to mają, i powinno tak  zostać, a i jeszcze przy VIPie. Stanowczo ubogi jest kopytkowy VIP... Praktycznie nic ciekawego w nim nie ma jak by nie patrząc. Kiedyś biłem się o free VIPa na 3 dni, ale dawno sobie to odpuściłem, bo bez sensu. (nie wiem, nie znam się, to tylko moja opinia). [Neutral]

5. Troche dziwne i zbędne. [Nie

 

Puki nikomu za specjalnie nie wadzi, odpuściłbym sobie usuwanie obecnych pluginów (A+R).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

http://sjp.pl/p%C3%B3ki

1) W sumie zawsze można wprowadzić

2) Według mnie dobre to tylko na DM, a nie nada się na DD2. Nie ma sensu tego pluginu wstawiać, bo przez przynajmniej połowę dnia i tak średnio 6 osób siedzi, no to rozgrywka w najlepszym wypadku 3 vs 3 to faktycznie takie "Passe" będą nabijane, że ohoho ;)

3) A chętnie bym to zobaczył ;)

4) Ma to VIP więc na NIE - Trzeba coś tym VIP'om zostawić ;)

5) A mi to tito ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Miło jest wtedy

2. W sam raz gdy się aimbota zabije :D chodź całkiem ciekawie i czemu nie

3. Yyyy....

4. Mi to lotto, jednak zaśmiecanie monitora

5. Trzeba było grać w TP

 

a ) rangi wypierdzielić, albo naprawić

b ) a już niech zostaną, tak wciskaliście żeby po naciśnięciu "tab" mieć banana na buzi :D . Pech to pech, fart to fart gdy nie było asyst

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się znaleźć trochę czasu bo ostatnio zaczyna mi go brakować... Co do propozycji to:

 

1. Moim zdaniem to zbędne tylko niepotrzebny spam na ekranie ale co kto woli.

 

2. Jestem za, można zobaczyć jak komu idzie i czasem wyciągnąć z tego wnioski.

 

3. Ciekawa rzecz można się wzbogacić tylko przy znajomości graczy to już nie ma takiej zabawy/emocji przy obstawianiu.

 

4. Pokazywanie obrażeń i skany jak dla mnie to ułatwianie gry. Może jestem starej daty graczem ale moim zdaniem lepiej bez takich udogodnień, wystarczy strzelić i już się dowiedzieć że ktoś tam stoi i już nie ma puaczu że wuha, że odpalony... Nie będzie wam tego brakować?  8-) 

 

5. Sam nie wiem... Teoretycznie dobry pomysł ale rozgrywka może się toczyć w takim wypadku dwojako, albo szybka wygrana czyli 15 rund albo będzie się ciągnąć czyli 29 rund. W dodatku jak ciągle będzie kogoś przerzucać z teamu do teamu to będzie bardziej denerwujące.

 

# Co do rang to jestem za a nawet przeciw.

 

# Asysty, dobra sprawa. Nie raz czy dwa zdarzało się kogoś doprowadzić do czerwonego i nie powiem kto (ale można się domyślać po miejscu w rankingu o kim mowa <beisbol>:mrgreen: ) dobija a my z tego nic nie mamy, tak przynajmniej jest dodatkowa gotówka na broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To może ja jeszcze niecnie wykorzystam temat skoro jest o propozycjach, moja dotyczy rs'ów. Mianowicie wpisując /rs można wyłączyć muzykę ale działa to tylko przez jedną mapę, po zmianie mapy trzeba ponownie wpisywać komendę aby móc znów rozkoszować się ciszą i tu dochodzimy do sedna mojej propozycji/rozwiązania problemu który mnie męczy. Czy nie da się czegoś zrobić aby raz wpisując wyżej wymienioną komendę mieć spokój przez cały czas spędzony na serwerze? Wiem że problem może wydawać się trywialny ale często bywa tak że na następnej mapie zapominam ponownie wpisać /rs, gra muzyczka na którą nie zwracam uwagi dopóki ktoś nie zacznie mówić i go nie słyszę przez tą muzykę... Przypominam sobie o mojej sklerozie i ponownie muszę męczyć klawisze "y" "/" "r" "s" "1" a one się zużywają, a to nie są tanie rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

Jeśli nigdy nie słuchasz RS możesz je wyciszyć na stałe wybierając jednorazowo w menu gry Options -> Audio -> MP3 Volume i przesuwasz suwak w lewo.

Bind "wybrany klawisz" "say /rs". Dzięki jednemu kliknięciu oszczędzisz kliknięcia w 3 klawisze. :P

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym informację do chatu, która standardowo wyświetla się pod komendą /me, ale dodałbym w ten sposób, by wyświetlała się automatycznie po śmierci ukazując ilość zadanych obrażeń przeciwnikowi.

Dodatkowo komunikat, który co jakiś czas by się wyświetlał, coś w stylu:

 

Pozostało do końca mapy: xx min:xx sek

Twoja pozycja w rankingu to: xxxx/xxxx

 

Oraz informację o graczach  AFK. np. Gracz xxx z drużyny TT/CT (w zależności) jest AFK. Po 50 sek. serwer go kickuje za AFK, ale często jest tak, że nie wiadomo gdzie jest przeciwnik i trzeba czekać. Nie raz całą rundę, bo przeciwnik się porusza troche na respie i przestaje, a do końca jest 50 sek lub troche mniej, i weź tu czekaj.

 

A także menu VIPa z broniami za darmo. np.

 

1. M4A1 + Desert Eagle

2. AK47 + Desert Eagle

itp.

Jeżeli, zestaw broni nie odpowiadałby graczowi, i wolałby inną kombinację to mógłby skorzystać ze sklepu i kupić za pieniądze. 

 

Również opcję dla adminów w menu admina z możliwością nałożenia bana dla gracza, który uciekł z serwera, a używał wspomagaczy. Można to zrobić chyba za pomocą komend w konsoli, ale za dużo już z tym roboty.

Ewentualnie też możliwość nałożenia bana bez zdradzania tożsamości admina (nick będzie tylko na liście AMXBans) lub możliwość pisania w HUDZIE bez nicku.

Nie mówię, że to jakieś wielce przydatne, ale czasami co za dużo gracze wiedzą, to nie zdrowo. 

 

Czasami nie mamy pieniędzy na daną broń, a mamy jakąś inną, która nie jest nam przydatna, to fajnie byłoby ją sprzedać np. pod komendą /sell i dostalibyśmy za to pieniądze i moglibyśmy kupić wybraną broń.

 

Ostatnią moją propozycją będzie włączenie latarki, która jest obecnie zablokowana na serwerze. Nikomu w niczym nie przeszkadza, a czasami może ułatwić rozgrywkę w ciemnych tunelach trupa czy respa CT.

 

Zróbcie coś z zegarem w lewym górnym rogu pod radarem. Raz działa raz nie działa...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pozostało do mapy/ twój rank obecnie to... - myślę, że może się przydać, więc TAK.

Sprzedawanie broni - też może być - Tak.

Latarka - jestem na nie ponieważ, jak ktoś biega z włączoną latarką to laguje i spadają fps'y.

Edytowane przez JAGIELLONCZYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czas do końca mapy i "twój rank to..." - TAK.

 

Sprzedawanie broni- NEUTRAL.

 

Latarka- NIE, bo spadają fps

 

Zestawy u VIP-a- NIE, bo deagla ma, jedyne to musi sobie broń kupić i kupuje sobie jaką chce.

 

A z tym pokazywaniem obrażeń jak zginiemy, to dla pojawia się po prawej stronie, taką przezroczystą czcionką napis ile komu zabraliśmy hp i kto to zauważył i umie szybko liczyć to napisze ile komuś zostało hp lub ile zabrał, więc na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas do końca mapy twój rank,sprzedawanie -TAK 

Latarka-Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyłbym czas wybuchu bomby o 10 sek, czyli z 20 sek na 30. Moim zdaniem 20 sek jest troche za krótko, zwłaszcza jak jest kilku przeciwników, Ty jesteś sam i nie masz defa. Ciężko się nawet czasami z defem zmieścić w czasie. Uważam, że 30 sek to optymalny czas. Nie za krótko, nie za długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szczerze mówiąc nie wiem czy narazie coś zmieniać Moim skromnym zdaniem warto poczekać do końca wakacji a wtedy można myśleć co dalej

 Podpisuje się pod postem Sylwii  poczekajmy i zobaczymy co los przyniesie ! Być może wrócą te czasy jak serwer będzie full jak minie okres wakacyjny . Jeśli się to nie zmieni to tak jak napisała Pani powyżej pomyślimy co dalej .   papa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zwiększyłbym czas wybuchu bomby o 10 sek, czyli z 20 sek na 30. Moim zdaniem 20 sek jest troche za krótko, zwłaszcza jak jest kilku przeciwników, Ty jesteś sam i nie masz defa. Ciężko się nawet czasami z defem zmieścić w czasie. Uważam, że 30 sek to optymalny czas. Nie za krótko, nie za długo.

zgadzam się.

 

Szczerze mówiąc nie wiem czy narazie coś zmieniać

Moim skromnym zdaniem warto poczekać do końca wakacji a wtedy można myśleć co dalej

i czekać aż serwer upadnie całkowicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nikt nie pisze o zmianie w tej chwili, @Sylwia.. To tylko propozycje, które mogą zostać wykorzystane w przyszłości, choćby pod koniec wspomnianych wakacji. Z resztą jeżeli jest propozycja zmiany na korzyść to warto ją wprowadzić, nawet dla trzech na krzyż, ale stałych graczy.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyłbym czas wybuchu bomby o 10 sek, czyli z 20 sek na 30.

Nie wiem o co chodzi, jest przecież 30 sekund :o

 

Zróbcie coś z zegarem w lewym górnym rogu pod radarem. Raz działa raz nie działa...

Nikt nic takiego nigdy nie zgłaszał. Po prostu sie nie pojawia czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×