Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

co myślicie o wprowadzeniu darmowego VIPa na serwer w określonych godzinach, np. od 23:00 do 9:00 następnego dnia rano albo w tych godzinach co jest nocny plugin, a VIPa dodałoby się jako np. "Nocny darmowy VIP"? Zawsze to jakiś haczyk do przyciągnięcia graczy, lecz z drugiej strony zastanawiam się czy nie odbiłoby się to na kupnie VIPa w sklepie, w sensie, że gracze by bazowali na nocnym, bo darmowym, a zaprzestali kupować za $$... Ale rozważcie tą propozycję.

 

Pozdrawiam,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Uważam, że na 1h się nie opłaca. Jak już to min. na te 3-4 godzinki, np. od 20 do 24. Żeby więcej graczy mogło skorzystać. W końcu nie każdy będzie mógł akurat przez tą jedną, określoną godzinę grać by skorzystać na VIPie. Może i na całą nockę rzeczywiście nie ma sensu ustawiać, bo i tak od 24 to już mało kto gra, a w zasadzie to nikt, ale do 24 byłoby ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20-24 to niby dobry pomysł, ale o tych godzinach gra najwięcej osob, więc na pewno się to odbije na kupowanie VIPow.

Najlepiej dac w godzinach kiedy mało osob gra, ponieważ to zapewni przyrost graczy w tej określonej godzinie :)

Ale najpierw trzeba przekonać na ten pomysł administrację CSK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł

Dziś o godzinie 21 graczy zero , rozkręciło się gdzieś około 22 , proponuje miedzy godziną 21do 23

Chociaż od godziny 20 też może być .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W godzinach 12-15 (grają wtedy przeważnie dzieci i młodsi, uważam że to ich przyciągnie i zostaną bo będzie frajda tym vipkiem) oraz 18-20 ustawić darmowego VIP-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowy VIP może przyciągnąć graczy ale... No właśnie zawsze jest jakieś ale. Jeżeli chcecie go dodać w widełkach godzinowych to aby na tym nie stracić trzeba by go dać w takim czasie w którym nikogo nie ma na serwerze ale czy znajdą się osoby które zdecydują się grać w tych godzinach? Nie wiadomo. Może lepszym pomysłem byłby np. darmowy VIP na okres miesiąca(?) gdzie aby go otrzymać trzeba się zarejestrować na forum i przywitać, następnie złożyć podanie o darmowego VIP'a w odpowiednim dziale. Wiem że może miesiąc to dużo ale jeżeli będzie przy tym trzeba się rejestrować i przywitać to może ta osoba się wciągnie, zadomowi i zostanie tu na dłużej ale to już tylko przypuszczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

I'm weak., myślę, że darmowy VIP na 3 dni za przegranie 12h na serwerze jest wystarczającą nagrodą, więc nie ma sensu dorzucać do tego jeszcze kolejnego darmowego VIPa, poza tym 1 miesiąc to stanowczo za dużo jak na tak niskie wymagania jakimi są rejestracja i napisanie 2ch zdań o sobie. Troche też nie rozumiem co dalej z takim delikwentem. Ok., spełnił wymagania, dostał VIPa, ale miesiąc minął. To znaczy, że już takiego darmowego VIPa nie dostanie nigdy na CSK, bo już wykorzystał swoją szansę nawet jeżeli to było 5 lat temu? Obawiam się przez to multikont i niepotrzebnej dołożonej pracy administracji, która za chwile i tak się w tym sama pogubi.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz przyciągnąć ludzi to musisz mieć czym ale również musisz coś zrobić aby oni tu zostali, więc myślę że mój pomysł nie jest wcale taki zły. Jest to tylko propozycja którą można modyfikować. Można zrezygnować z darmowego VIP'a na 3 dni na rzecz innego np. darmowy VIP'a na miesiąc za przegranie 30h, rejestracje i przedstawienie się na forum, nabicie kliku postów(?). Myślę że po przegraniu takiej ilości czasu plus forum do tego, jak taka osoba pozna ludzi może zostać tutaj na dłużej. Co do multikont to nie wiem czy taki VIP jest warty tylu zachodu, zmiana nicku etc.; no ale kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, a co do godzin to ciężko powiedzieć 8-11, 12-15 tak jak ktoś pisał wyżej albo jakoś 18-21.

 

 

Darmowy VIP może przyciągnąć graczy ale... No właśnie zawsze jest jakieś ale. Jeżeli chcecie go dodać w widełkach godzinowych to aby na tym nie stracić trzeba by go dać w takim czasie w którym nikogo nie ma na serwerze ale czy znajdą się osoby które zdecydują się grać w tych godzinach? Nie wiadomo. Może lepszym pomysłem byłby np. darmowy VIP na okres miesiąca(?) gdzie aby go otrzymać trzeba się zarejestrować na forum i przywitać, następnie złożyć podanie o darmowego VIP'a w odpowiednim dziale. Wiem że może miesiąc to dużo ale jeżeli będzie przy tym trzeba się rejestrować i przywitać to może ta osoba się wciągnie, zadomowi i zostanie tu na dłużej ale to już tylko przypuszczenia...

bez sensu, przecież jest "przegraj 12h za vipa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę co dotąd zaobserwowałem i ocenę tego pozostawię Wam. Na serwerze gra coraz mniej osób, choć wiem że są wakacje i w tym okresie zazwyczaj spada frekwencja osób grających to czasem nawet po godzinie 20 są pustki na serwerze. Jeżeli już ktoś jest to zazwyczaj są to te same osoby, nikt nowy. Nie wiem czy mój pomysł jest aż taki bez sensu ale rozumiem chęć przyciągnięcia graczy, tylko uwierzcie mi że VIP na 3 dni jest mało atrakcyjny i niewiele osób może skusić. Mówię to z perspektywy zwykłego gracza choć powiem szczerze że mnie nigdy żaden VIP nie interesował i nie interesuje, tylko staram się pomóc. Nie chcę zakładać nowego tematu a skoro mowa o przyciągnięciu graczy to pociągnę to tu. Ostatnio zaobserwowałem że dużo osób gra na serwerach gdzie można zdobywać skrzynki w których są różne skiny do broni, może to jest też jakiś pomysł który coś ruszy. A tak poza tym to nie wiem, nie umiem i nie znam się :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Skrzynki ze skinami do broni to też dobry pomysł. Warto byłoby się też tym zainteresować, bo jednak szata graficzna też może się przyczynić do wyższej frekwencji. Dzięki temu serwer nie będzie nudny. Nie znam się na tych skrzynkach, ale gdyby była lub jest opcja, że zbiera się te skrzynki, i te skiny się gdzieśtam zapisują i później sobie można wybierać spośród tych zdobytych. Nie wiem, jakieś menu pod komendą /skiny czy coś w tym stylu to byłoby ciekawie mieć taki ekwipunek i jak się znudzi jakiś skin to się zmienia na inny, który kiedyś się zdobyło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was tylko nie te skiny! - jak ktoś jara się kawałkiem piksela to niech sam sobie podmieni modele broni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Podzielam Twoją opinie ale tu chyba chodzi o coś innego niż samą podmianę modeli. Podmieniając modele widzisz je wyłącznie u siebie, z tymi skinami jest całkiem inaczej bo widzi je cały serwer. Posiadając jakiś skin zwiększasz swój "prestiż", przynajmniej chyba tak to widzą inni. Poza tym chyba w tych osobach budzi się żyłka zbieracza i musi on mieć wszystko albo nic... Dodatkowo z tego co wiem to aby otworzyć taką skrzynkę musisz posiadać klucz który możesz zdobyć grając lub kupić za sms, więc serwer może też na tym dorabiać. Jak dla mnie broń to broń ma zabijać a nie wyglądać :mrgreen: ale jeżeli miałoby to przyciągnąć graczy to czemu nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was tylko nie te skiny! - jak ktoś jara się kawałkiem piksela to niech sam sobie podmieni modele broni..

 

zgadzam się w 100%..

 

niedługo nic nie pozostanie po "klasycznym" kopytku, bo wszystko idzie w stronę go...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wszyscy chcą zrobić z 1.6 GO, i z GO na 1.6

Teraz w cs go modne są mapy z cs 1.6..

Jak narazie mało graczy jest na serwerze - wakacje/nie udane zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to nic nie róbmy i czekajmy z nadzieją, że Bóg się objawi na serwerze i przyciągnie ludzi. okok.gif

Za chwilę to rzeczywiście nic nie pozostanie po "Kopytku" oprócz Petrusa, Darka, GRINGO, Nevera i paru innych, bo reszta spieprzy do konkurencji niczym dym.

 

nie udane zmiany

 

Możesz mi pokazać, które zmiany są tymi "nie udanymi zmianami"? Zresztą.... Przynajmniej są chęci do zmiany, a zmiany są potrzebne, bo za chwilę zastygniemy w monotonii, której konsekwencją będzie jeszcze większy spadek frekwencji. Niestety, ale wielu ludzi kręci jak coś się dzieje na serwerze i widzą, że ktoś o to dba, ale widzę, że są w Naszych szeregach niereformowalne egzemplarze, którym się nie przegada, że to wszystko idzie w intencji na korzyść serwera i z automatu są na nie, bo im to się nie podoba. Fakt, macie do tego prawo, jesteście graczami, ale może czas najwyższy nie tylko patrzeć się na siebie, a także na innych i na sam serwer, który może na tym wiele skorzystać. Ok. jesteście na nie, bo nie i tyle. Sensownego argumentu nawet nie macie. Nie bo nie i ciul, że nie ale ja mówię nie, więc jestem na nie... Ej ludzie... Masakra, ale mniejsza z tym. Aż takie klapki macie na oczach, że nawet nie widzicie czegoś takiego jak "okres testowy". Może właśnie powinniśmy coś na serwer wrzucić na taki "okres testowy" i sprawdzić jak to funkcjonuje w praktyce na Kopytku? Nie piszę w ten sposób, że mi się skiny szalenie podobają i chcę ich na serwerze. Wcale, że nie do końca. Ja jestem jeżeli chodzi o siebie to neutralnie nastawiony, bo ja umiem bez tego przeżyć, ale jeżeli by się to przyjęło na serwerze i przyciągnęło graczy, to czemu nie spróbować?

 

Jak dla mnie możecie nic nie robić, bo ja umiem się zadowolić obecnym DD2. Jedyne czego potrzebuję to graczy do grania. Jeżeli rzeczywiście to jest kwestia wakacji, a po wakacjach się to zmieni i frekwencja drastycznie pójdzie w górę, to przyznam Wam rację.  

I nie piszcie zaraz, że od zawsze tak jest, że w okresie wakacji jest spadek, bo w tym roku może być inaczej.

 

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś mówiłem że patrzę tylko na siebie?

Serwer bardzo mnie interesuję, ale najpierw powinnyśmy zająć się problemem rang... A nie dodawać kolejną rzecz która również (może-nie musi) będzie zbugowana.

 

Znajdź mi serwer małej sieci ze skinami - potem wstaw screena z liczbą graczy.

 

" Teraz wkleiłbym tu scr z cssetti i pokazał ile jest serwerów cs:go mod z skrzynkami itp, ze jest ich dużo a i tak nie są puste " - napisał @`Fucktycznie^

 

Podstawa to dobra reklama.

 

Piszesz że nie mamy żadnego sensownego argumentu?

A to że chcemy grac 1.6 a nie w pseudo CS:G0 na silniku half life 1...

 

I tak decyzja należy do wszystkich graczy, więc poczekajmy na wypowiedzi innych.

papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy z naszego serwera żadnego burdelu .

Skrzynki ze skinami ? sory dla mnie ciut głupi pomysł .

Albo dodajemy tego vipa w odpowiednich godzinach wieczornych albo można tylko w weekendy od piątku do niedzieli .

Jak dla mnie weekendy bardziej pasują .

Co do robienia cs 1.6 do GO , jak tak bardzo chcecie zmieniać klasyczny dd2 to zacznijcie grać w globala .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Skiny Cs_Go to na osobny serwer powinno być. A z tym Vipem to nie wiem czy ktoś będzie chciał kupować, bo będzie miał np w porze wieczornej. Więc najlepiej to na godzinę dwie godziny tak od od 22, może od 23 do 01 godziny by był darmowy ViP. A czemu? Bo dobry serwer i późną nocą ma graczy :) Chodź najlepiej by to prosperowało zimą, a latem? No Lipiec taki sobie się zapowiada w pogodzie przynajmniej do połowy tego miesiąca (aura ma znaczenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dodajmy tu tego vipa najwyżej w odpowiednich godzinach, a zróbmy osobny serwer z modem CS:GO i tam będzie można wszystko dodać(skiny, skrzynki, mapy itp.). Z resztą napisałem już w tamtym temacie moją opinię i jak dla mnie to zmienić COD na CS:GO. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym być źle zrozumiany że chcę na siłę przepchnąć tu te skrzynki wraz z modem CS:GO. Serwer jest dobry taki jaki jest (tylko te bańki nie chcą coś padać tak jak powinny...) i tylko ta frekwencja osób grających pozostawia wiele do życzenia stąd ten pomysł ze skrzynkami. Wszędzie gdzie jest ten mod jest sporo osób więc stąd ten pomysł w sumie jedyny jaki mi przyszedł do głowy aby zwiększyć atrakcyjność serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×