Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
*.sKapieC.*

ODRZUCONE Podanko

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: TwiSteR

2. Steam ID: 0:0:32497948

3. Wiek: 20.

4. Czas spędzony na Serwerze(GT): Coś mi nie wyświetla statystyk :/

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Posiadałem admina wielokrotnie, wiem o co chodzi i umiem rozpoznać cheatera od dobrego gracza.

6. Znajomość obsługi admina (x/10): 8.

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mam trochę wolnego czasu i bardzo spodobał mi się serwer. Myślę, że przyda się pomoc w pilnowaniu porządku. Jestem osobą pomocną, sprawiedliwą, dokładną i komunikatywną. Zamieszkuję okolice Warszawy, chodziłem do klasy informatycznej. Interesuje się piłką nożną, informatyką, motoryzacją, oraz boksem :) 

8. Mikro [TAK/NIE]: Tak.

9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście, że akceptuję.

10. Reklamy/Punkty:






11. Linki do poprzednich podań: --------------------

Edytowane przez *.sKapieC.*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za szybko czasem te podanie piszesz ? 

Jestem na Nie, wog cie z forum nie znam 

a pozatym to ile masz lat 19 czy 20 ? w podaniu pisze 20 a w przywitaniu pisze 19 xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Cię, masz 20 regulaminowych postów ale myślę ze to nie wystarczy. Jestem neutral, poniewaz nie gram na DMie i jak już wspomniałem - nie znam Cię

 

PS: Zwiększ aktywność na forum to będę na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

fajnie, że złożyłeś podanie na admina serwera DM+BF2, ale mam kilka uwag co do Twojej posady w gronie adminów serwerów CSK.

 

Negatywne strony:

 

- Brak linku do GT;

- Słaba aktywność na forum;

- W sumie też Cię nie kojarzę;

- 2 ostatnie reklamy mi nie działają;

- Poniekąd faktycznie akceptujesz regulamin, gdyż korzystasz z forum, tyle że co z tego, skoro nie masz pojęcia co się znajduje w regulaminie ponieważ go nie przeczytałeś. Zrobiłem dziś o 18 SS użytkowników, którzy przeczytali regulamin by w razie czego mieć potwierdzenie jakbyś teraz przeczytał i się wypierał. :D

- Posty? No masz te 20, tyle że w większości niczego sensownego nie wnoszą w życie forum. 

 

Pozytywne strony:

 

- Chęć pomocy na serwerze;

- Mimo, że pisanie numerków to spam i furtka do szybkiego nabicia postów to + dla Ciebie, bo widać, że głosujesz, a tym samym wspierasz sieć co jest ważnym aspektem;

- Doświadczenie w adminowaniu;

- Znajomość obsługi admina.

 

Moja propozycja to:

 

- Nie zniechęcaj się jeżeli podanie zostanie odrzucone;

- Popraw aktywność na forum zwłaszcza w postaci sensownych postów. Fakt, mało gdzie coś sensownego napisać, bo mało jest tworzonych tematów, ale przeczekaj, zawsze ktoś jakiś temat podrzuci w sprawie serwerów czy forum, więc myślę, że okazje na pewno będziesz mieć. :>

- Po odrzuceniu możesz podanie złożyć za tydzień. Dołóż sobie jeszcze ten drugi tydzień i złóż za 2 tygodnie. Tak będzie lepiej dla Nas wszystkich. I graczy, którzy będą po 2-ch tygodniach mieć więcej do powiedzenia na Twój temat, i dla Ciebie, bo jeżeli dobrze ten okres wykorzystasz to będziesz mieć większe szanse na akceptację podania przez administrację, ale nie znaczy to, że po tygodniu nie możesz. Jeżeli stwierdzisz, że po 7-miu dniach wystarczająco sobie wyrobiłeś opinie... To składaj po 7-miu, ale musisz się naprawdę wysilić, gdyż wbrew pozorom tydzień to nie tak dużo, stąd ja proponuję 14 dni od odrzucenia podania. 

 

Podsumowanie:

 

Podsumowując pozytywne jak i negatywne strony uważam, że na dzień dzisiejszy nie jesteś adekwatną osobą do pełnienia funkcji admina na serwerze DM+BF2 pomimo, iż masz doświadczenie w adminowaniu i jesteś ogarnięty to jednak mało o Tobie wiemy i zwyczajnie nie "istniejesz" na forum, gdyż nie widać dużego zaangażowania w sieć mimo, że oddajesz głosy, ale to zdecydowanie za mało, więc przydzielanie tak odpowiedzialnej funkcji mało znanemu i mało rozpoznawalnemu graczowi jest zbyt odpowiedzialne dla administratora CSK, a w razie czego może nieść to za sobą spore konsekwencje. Obecnie jestem na NIE, natomiast co dalej? Czas pokaże. Niemniej jednak uważam, że masz predyspozycje i duże szanse do zostania adminem serwera na Naszej sieci, a więc wykorzystaj to w odpowiedni sposób, a na pewno będzie dobrze.

 

Pozdrawiam,

Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

A z skąd ty się tu wziąłeś ??? Jeszcze NIGDY Cię nie widziałem na serwerze. jestem na NIE.

Pograj dłużej, po udzielaj się na forum i złóż podanie za jakiś czas. daj się poznać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po bądź z nami troszkę, pomagaj jak najwięcej, zgłaszaj cziterów i myślę, że jakiś czas możesz złożyć podanie. Obecnie jestem na NIE, ale jak po będziesz z nami i pokażesz, że Ci zależy to będę na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie wyglądało obiecująco, ale czas gry mówi sam za siebie - masz przegrane ledwo 8 godzin oraz na serwerze grałeś ostatnio ponad 7 dni temu. Jak zatem chcesz adminować? Nic innego mi nie pozostaje jak odrzucić podanie, ale zapraszam ponownie za tydzień po poprawieniu czasu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×