Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Zmiana moda?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#21 rai^

rai^

KAT

• Autor tematu
  • Donator
  • Active User
  • Reputacja: 198
  • 460 postów
  • Nick w grze:rai.
  • Imię:Sebastiano

Napisano 29 czerwiec 2016 - 09:23

Tylko bez skinow - w cs:go to jedyny temat na serwerach społeczności.

Można będzie zrobić coś takiego że ustawić komendę na skin, jeżeli ktoś będzie chciał mieć skiny to nic nie wpisuje, a jeśli nie to zrobić pod komenda /modele :)

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#22 `Fucktycznie^

`Fucktycznie^
  • Active User
  • Reputacja: 253
  • 1416 postów
  • mam
  • Nick w grze:(...)
  • Imię:No Name

Napisano 02 lipiec 2016 - 19:16

Sorry, bo nie czaje chcecie zrobić serwer żeby ktoś na nim grał, czy następny byle był może ktoś wejdzie ? Dla mnie miija się to z celem.. 

Ktoś tam pisał, żeby zrobić coś klasycznego, masz tu 3 klasyczne serwery...
80561358159855912574.jpg

I co ? Faktycznie mają branie te klasyki -,- 

Teraz wkleiłbym tu scr z cssetti i pokazał ile jest serwerów cs:go mod z skrzynkami itp, ze jest ich dużo a i tak nie są puste, ale nie pokaże żeby nie reklamować serwerów ale kto chce może wejść na te stronę i zobaczyć bo tam to sie nie zmienia, te serwery są ppełne bo mają branie.. Co najważniejsze taki serwer by napewno coś dawał w sensie $$ bo nie jeden grajek kupuje skrzynki i klucze zeby skina mieć, wiem bo gram czasem na takim serwerze sam nawet kilka razy kupiłem klucz bo miałem pełno skrzynek ale pardą mniejsza z tym co ja robie, do rzeczy.. Jeśli chcecie zrobić następny KLASYCZNY serwer to życzę powodzenia :) 

Dziękuję pozdrawiam.

Dołączona grafika

#23 Xzentley

Xzentley

Soldier

• Zasłużony
  • VIP, Donator
  • Reputacja: 420
  • 652 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 20:56

Jeden z niewielu trzeźwo myślących na forum. Brawo `Fucktycznie^.

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Musiałem napisać raptem te 2 zdania. :(

Nic nie wnosi mój post do tematu? Masz rację, totalnie nic! I mam to gdzieś  8-)

Jak to jakiś problem, to odrobię warna w 2 minuty. Akurat reklamy sobie ogarniam na rzecz CSK od kilku tygodni, więc nie ma problemu z kopiuj wklej dyszki adresów do reklam, które mam pozapisywane w notatniku.

Użytkownik Xzentley edytował ten post 02 lipiec 2016 - 20:58

e7fcde70b354d.png

Do it for the people who want to see you fail.

#24 weak.nik0n

weak.nik0n
  • Użytkownik
  • Reputacja: 80
  • 102 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 09:49

`Fucktycznie^ ma rację, trzeba iść z duchem czasu jeżeli chce się przyciągnąć nowych graczy, to co było dobre kiedyś teraz niestety ale już się nie sprawdza. Aktualnie na topie są skrzynki ze skinami do broni i serwery z CS:GO mod, nie wszystkim się to musi podobać ale tak jest. Coś niecoś pisałem już na ten temat tutaj. Aby rozkręcić serwer(y) trzeba coś zmienić i to chyba jest najlepszy pomysł skoro gdzie indziej się sprawdza to dlaczego nie miałoby sprawdzić się tutaj?

Użytkownik I'm weak. edytował ten post 03 lipiec 2016 - 09:51

#25 rai^

rai^

KAT

• Autor tematu
  • Donator
  • Active User
  • 460 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 11:36

Sorry, bo nie czaje chcecie zrobić serwer żeby ktoś na nim grał, czy następny byle był może ktoś wejdzie ? Dla mnie miija się to z celem.. 

Ktoś tam pisał, żeby zrobić coś klasycznego, masz tu 3 klasyczne serwery...
80561358159855912574.jpg

I co ? Faktycznie mają branie te klasyki -,- 

Teraz wkleiłbym tu scr z cssetti i pokazał ile jest serwerów cs:go mod z skrzynkami itp, ze jest ich dużo a i tak nie są puste, ale nie pokaże żeby nie reklamować serwerów ale kto chce może wejść na te stronę i zobaczyć bo tam to sie nie zmienia, te serwery są ppełne bo mają branie.. Co najważniejsze taki serwer by napewno coś dawał w sensie $$ bo nie jeden grajek kupuje skrzynki i klucze zeby skina mieć, wiem bo gram czasem na takim serwerze sam nawet kilka razy kupiłem klucz bo miałem pełno skrzynek ale pardą mniejsza z tym co ja robie, do rzeczy.. Jeśli chcecie zrobić następny KLASYCZNY serwer to życzę powodzenia :) 

Dziękuję pozdrawiam.

Tak jak Xzentley kuzwa 100% racji :D 

#26 Cycu :)

Cycu :)

Cycu :)

• Opiekun [DD2]
  • VIP
  • Reputacja: 504
  • 792 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 12:29

No więc, tutaj zrobić serwer CS:GO i dodać te wszystkie skiny, klucze, skrzynki itp. DD2 zostawić w spokoju, bo chcecie i tu i tu zrobić serwer z modem GO.

Tutaj można zrobić mod CS:GO i wszystkie dodatki do niego,a na DD2 dodać najwyżej tego vipa.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#27 weak.nik0n

weak.nik0n
  • Użytkownik
  • Reputacja: 80
  • 102 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 15:38

Można zrobić z tego swego rodzaju eksperyment. Tutaj zrobić mod CS:GO wraz ze skrzynkami i zobaczyć czy to wypali i jakie korzyści przyniesie. O ile pomysł się sprawdzi to dopiero wtedy można zastanawiać się nad wdrożeniem takich zmian na DD2 a póki co zostawić go takim jakim jest. Proponowałbym jednak zmienić ilość slotów i zastanowić się nad mapkami bo one też grają dużą role w atrakcyjności serwera moim zdaniem.

#28 Petrus

Petrus

Administrator

• Administrator
  • UB Support
  • Reputacja: 1809
  • 12054 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 20:26

Na początek podbiję post @mythbusters #6

Żal się rozstawać z serwerem COD, gdyż poświęciliśmy na niego setki godzin. Niestety sytuacja jest taka, że serwer obecnie jest martwy. Najprawdopodobniej zmienimy go na FFA/4fun (kilka/kilkanaście standardowych mapek) z modem CSGO (skrzynie/klucze). Dokładne przygotowanie głównego pluginu dla wspomnianego moda zajmie trochę czasu, którego aktualnie osobiście posiadam bardzo mało. Mam nadzieję, że w obecnym tygodniu uda się to w większości przygotować.

Jak wiecie w/w mod bazuje na wielu skinach, które możemy zdobywać. Widzieliście gdzieś jakieś fajne modele? Chcecie, aby dodać je u nas? Dodajcie je lub linki do nich w tym temacie. Każda propozycja skórek broni zostanie rozpatrzona.

user_bar.png

podpis_petrus.gif

#29 Enigmatyczny

Enigmatyczny
  • Użytkownik
  • Reputacja: 5
  • 9 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 19:50

MOD jest dobry... Ja tylko mieniłbym ilość lvli (201), wgrał zbalansowane i zróżnicowane klasy, do tego unikatowe perki i jakiś "bonusik" w postaci klanów np. bądź awansów. Oczywiście nie zapominając o wykupieniu reklamy na koniec. ;)

@Edit:

Nie doczytałem do końca, mój błąd... Skoro ma powstać GO MOD i chcecie jakieś skórki, to proszę:

Nóż - http://gamebanana.com/skins/146581

Glock - http://gamebanana.com/skins/147130

USP - http://gamebanana.com/skins/146635

Deagle - http://gamebanana.com/skins/145973

AK - http://gamebanana.com/skins/140103

M4 - http://gamebanana.com/skins/140857

AWP - http://gamebanana.com/skins/137030

Użytkownik Enigmatyczny edytował ten post 04 lipiec 2016 - 20:05

GG: 20772274 | Steamhttp://steamcommunity.com/id/enigmatycznyy | TS3 [nick]: Enigmatyczny | PW

podpis_petrus.gif

#30 Klatkujący Sebek

Klatkujący Sebek
  • Admin [DD2]
  • Reputacja: 207
  • 307 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 23:39

Ja byłbym za czystym DM, jednak 4 Fun też dobry z bajerami, a są 4 Funy DM?

#31 Xzentley

Xzentley

Soldier

• Zasłużony
  • VIP, Donator
  • Reputacja: 420
  • 652 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 23:45

Raczej wszystko da się zrobić, więc jeżeli nie ma, to na Kopytku mogą być wedle życzenia.

e7fcde70b354d.png

Do it for the people who want to see you fail.

#32 JAGIELLONCZYK

JAGIELLONCZYK

Ja strzelam, Ty giniesz !

• Active User
  • Reputacja: 265
  • 1164 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 17:08

Jak już postawiliście na CS:GO mod to może jakieś głosowanie dot. powstania 4funa/ffa/dm'a ?

95e498ef9b44b.png

61845b05cb5e4.png

#33 Klatkujący Sebek

Klatkujący Sebek
  • Admin [DD2]
  • 307 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 20:11

Jeszcze mi wpadł inny pomysł. A właściwie zabawa w chowanego, tak naprawdę nie wiem czy jeden taki serwer został.. nie idzie znaleźć... Myślę że powinna być fajna zabawa dla stałych graczy i nowych. Wystarczy zaprosić na steam i się bawimy, ale to propozycja bardziej na zamianę zgaszonego TP, chyba że 4 Fun nie wypali to może tutaj

#34 JAGIELLONCZYK

JAGIELLONCZYK

Ja strzelam, Ty giniesz !

• Active User
  • Reputacja: 265
  • 1164 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 20:36

Jeszcze mi wpadł inny pomysł. A właściwie zabawa w chowanego, tak naprawdę nie wiem czy jeden taki serwer został.. nie idzie znaleźć... Myślę że powinna być fajna zabawa dla stałych graczy i nowych. Wystarczy zaprosić na steam i się bawimy, ale to propozycja bardziej na zamianę zgaszonego TP, chyba że 4 Fun nie wypali to może tutaj

Chowany to fajny mod, obecnie chyba ciężko znaleźć, ale czy znalazło by się tylu ludzi, żeby nie stał ciągle pusty?

95e498ef9b44b.png

61845b05cb5e4.png

#35 Klatkujący Sebek

Klatkujący Sebek
  • Admin [DD2]
  • 307 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 17:50

Myślę że zainteresowanie mogło być. Szukałem na googlach serwer z taką rozgrywką nakierował mnie na te forum w dziale reklamy, jednak serwer już nie istnieje. Łokazja istna żeby zaistnieć z taką propozycją, jedyna taka :D

Użytkownik Klatkujący Sebek edytował ten post 06 lipiec 2016 - 17:53

#36 Henio Wylewny

Henio Wylewny
  • Użytkownik
  • Reputacja: 11
  • 41 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 12:34

A może jakiś klasyczny DM, bez wkurzających niewidzialnych nożowników ;) Można by ew. dodać Only HS

#37 Nevertrust

Nevertrust

kaboom!!

• Admin [DM+BF2]
  • VIP
  • Reputacja: 2174
  • 3011 postów
  • gg: 868321
  • 0:0:7128615
  • Nick w grze:Nevertrust
  • Imię:Pelkus

Napisano 07 lipiec 2016 - 13:24

bez wkurzających niewidzialnych nożowników

- Heniu nie bluźnij proszę :)

klasyczny DM

- słuszna koncepcja, polać mu. Popieram.   

kopytko1.gif

#38 SynTheTic

SynTheTic
  • Użytkownik
  • Reputacja: 14
  • 46 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 23:38

Może jakieś FFA ?

Cześć , masz jakiś problem ?

Napisz do mnie na PW lub STEAM

Postaram się pomóc !

Dołączona grafika

#39 rai^

rai^

KAT

• Autor tematu
  • Donator
  • Active User
  • 460 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 19:00

nieee zróbcie już ten cs go mod jak coś moge pomóc w pisaniu paczki :)

#40 mythbusters

mythbusters

Mędrzec Postowy

• Zasłużony
  • VIP
  • Reputacja: 440
  • 1009 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 16:17

Zróbmy ankietę po prostu, bo tutaj każdy co innego chce :P

Dołączona grafika