Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

Prywatna wiadomość Admina do wybranego gracza

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jak w tytule. Co prawda nie koniecznie poszukuję, ale też mógłbym sam nawet sobie taki plugin zrobić.

Postaram się jak najjaśniej wypowiedzieć o co mi chodzi.

 

Jest pewna komenda na pisanie prywatnej wiadomości przez admina do wybranego gracza na serwerze: amx_psay <gracz> <wiadomość>.

Chciałbym to zrobić w ten sposób, abym miał jakiś klawisz zbindowany i zamiast wpisywać w konsoli tej komendy to żebym pod przyciskiem ją miał np. "K" i jak w nią wcisnę, to po lewej stronie na górze pojawi się informacja "nick" czyli nick gracza, który mam wpisać. np. "Xzentley", następnie wciskam Enter i pojawia się druga informacja np. "Treść wiadomości" i wpisuję treść wiadomości np. "CSK" daję Enter i gościowi się wyświetla. Pomysł już jest, i wiem do czego mam dążyć. Jakieś pomysły jak się do tego zabrać i na co zwrócić uwagę? 

Nie jest to jakiś przydatny plugin, ale ułatwiłby mi życie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... Chyba funkcji. :P Poza tym ten plugin w linku co wkleiłeś to chyba nie jest wgrany, bo nie działa na serwerze, albo ja źle coś wpisuję. Tzn. chodzi mi o say /gracz wiadomość. Z resztą nie znam się na tym...

Chcę zrobić sobie taką funkcję, że pod zbindowanym klawiszem będę to wszystko miał. 

Chodzi mi o stworzenie pewnego ciągu komend, bo raczej się nie obędzie bez tego, do wpisania ich do userconfig.cfg i żeby to działało. 

Może lepiej na jakimś przykładzie się dogadamy. Kiedyś napisałem swój poradnik na temat "szybkiego demka": http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/46844-szybki-spos%C3%B3b-na-szybkie-demko/, ale te komendy nie zostały napisane przeze mnie, ja tylko poradnik opracowałem. Chciałbym zrobić mniej więcej coś podobnego do tego demka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tzn. chodzi mi o say /gracz wiadomość

 
Wpisujesz w konsole "psay NICK treść wiadomości" i wiadomość wyświetla się konkretnemu graczowi. Nie wiem czy da się jakoś łatwiej taką wiadomość wysłać, ja się tak całe życie męczę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie .. To jest tylko jedyny sposób na serwerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

Nie przesadzaj z tą archeologią. Gdybyś chociaż coś sensownego wniósł do tematu tym postem...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Temat wyczerpany

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×