Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

Myszka

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wie ktoś jakie pliki odpowiadają za ustawienia myszki w CS 1.6? Chciałbym podmienić pliki z NS do Steam, bo mam duży problem z myszką. Na Non Steam działa myszka odpowiednio, tak jak lubię. Natomiast na Steam zupełnie inaczej i dziwniej co mi przeszkadza. Być może jest to kwestia przyzwyczajenia i z czasem ogarnę, ale wolałbym się nie przyzwyczajać. Chciałbym aby myszka chodziła na Steam dokładnie tak samo jak na Non Steam. Próbowałem zmieniać ustawienia w grze, ale nic to nie dało, również podmieniałem cały config z NS do Steam, ale też za bardzo nie pomogło, a w zasadzie to w ogóle. Zastanawiałem się nad wyłączeniem w pełni akceleracji myszki za pomocą komend i ustawień w systemie, i to zrobiłem, ale jest jeszcze 3 krok, którego pominąłem - zainstalowanie Mouse Fix czego nie zrobiłem ponieważ niezbyt lubię instalować nowe programy, które później zostawią mi ślady na dysku w plikach Windowsa itp. poza tym nie widzę i tak w tym sensu, bo przecież nie trzeba instalować jakiegoś programu, tylko przerzucić odpowiednie ustawienia, które gdzieś muszą być zapisane. Gdyby ktoś wiedział lub orientował się w temacie to proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

config.cfg tam zapisywane są ustawienia. Jeśli posiadałeś 'innego' NS możesz mieć taki plik w dwóch folderach cstrike oraz cstrike_polish i tylko w jednym z nich są prawdziwe Twoje ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W folderze z NS mam tylko jeden folder - cstrike.


@EDIT:

 

Problem rozwiązany. Dzięki @Darek za zainteresowanie się. ;)

Przeglądałem sobie ustawienia w grze. Wszedłem w grafike i przykuła moją uwagę włączona synchronizacja pionowa, której nie miałem w NS. Pomyślałem, że a wyłączę, może coś to da. Okazało się, że dało! Jest w tej chwili idealnie i działa tak jak w NS. :D Teraz mi się gra o niebo lepiej. :)

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×