Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

RANGA ODEBRANA Xzentley na Prezydenta

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Skull

2. Steam ID: STEAM_0:1:122230450

3. Wiek: 19


5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Niskie. Miałem kiedyś admina, ale jedynie testowałem komendy, bo sieć dopiero powstawała, więc troche się bawiłem w to, bo pomagałem właścicielowi w tworzeniu sieci, ale nikogo nie banowałem, bo nie było kogo. 

6. Znajomość obsługi admina (x/10): 3/10

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Nazywam się Norbert. Mam 19 lat i mieszkam w Krakowie. Jestem po maturze i chcę pomóc sieci w rozwoju i tępieniu tych wszystkich złych diabłów co oszukują, przeklinają nagminnie czy obrażają innych graczy. Lata gry w CSa przyczyniły się do zwiększenia doświadczenia w rozróżnianiu cheaterów. Myślę, że jestem w stanie odróżnić gracza z wysokimi umiejętnościami od oszusta. AIM rozróżniam z reguły bezbłędnie, co do WH to jeżeli przysiądę i skupię się na poważnie to raczej jestem w stanie ocenić czy dany gracz posiada takowy wspomagacz czy też nie, ale wiem, że popełniam błędy i czasami niesłusznie kogoś zgłoszę na sayU@, ale staram się to robić jak najrzadziej. Zdaję sobie sprawę, że znajomość AMX jest stosunkowo niska w moim przypadku, ale w końcu każdy zaczynał od początku, a kiedyś ten początek musi nastąpić. Obecnie mam dużo czasu. Na serwerze i forum jestem rozpoznawany, raczej w świetle lamy, bo lamię jak lama i nic na to nie poradzę. Po prostu ostatnio coś mi nie wychodzi w strzelaniu, ale jestem znany, natomiast czy lubiany? No nie wiem... hmm  Staram się, ale chyba nie zawsze wychodzi. :) Aczkolwiek myślę, że do najgorszych nie należę. Jestem sumienny i odpowiedzialny za swoje czyny.

8. Mikro [TAK/NIE]: TAK

9. Akceptacja Regulaminu: Akceptuję

10. Reklamy/Punkty: Reklamy






11. Linki do poprzednich podań: Brak

 

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem na Tak (Up) W razie pomocy dodaj mnie na steam i pisz a pomogę jeśli będziesz miał problemy czy pytania związene z obsługa amx_ itp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na duże TAK 
powody wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×