Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

90 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, na css_dust2 nie da się kupić defa, ale tylko z panelu sklepu pod "b", lecz jest na to sposób. Wystarczy zbindować sobie dany klawisz na kupno defa. W moim przypadku jest to 0 na klaw. numerycznej - bind "KP_INS" "defuser", który działa i kupuje defa. Dopóki problem nie zostanie rozwiązany, proponuję sobie zbindować wybrany przez siebie klawisz i będzie git. Co do BSB to niestety, ale da się plantować nawet jak nikogo nie ma na serwie oprócz plantatora w TT. 

 

P.S. Obecne RS'y wyjątkowo nie przypadły mi do gustu, ale idzie się przyzwyczaić. :>

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja lece tylko na bindach przy uzbrajaniu się. Cały asortyment mam na klawiaturze numerycznej począwszy od 0 do 9 poprzez tą kropkę, czy przecinek (u mnie kropka - z napisem u dołu "del") pomiędzy 0 a prawym enterem, więc "b" w ogóle nie używam, dlatego z początku się dziwiłem, że jak to Wam def nie działa jak musi działać, bo mi działa. Dopiero później sprawdziłem jak sprawa wygląda w sklepiku, no i fakt... W sklepiku też mi nie działa. :D

 

P.S. 1. Przy okazji... Przez to I'm nie mogę Ci wysłać prywatnej wiadomości na serwerze jako Admin, bo konsola apostrofu nie widzi i czyta jako Im, a takiego gracza nie ma. xD

 

P.S. 2. System Mytha na prawdę się sprawdza. Dobrze to wykombinowałeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Problem z bs został naprawiony;

2. Niestety nie da się w prosty sposób naprawić kupna def'a na mapie css_dust2. Jakie możliwości?

- zmiana nazwy mapy na np. de_dust2_css (potencjalnie problematyczne, gdyż tworzymy niestandardową nazwę mapy);

- możliwość zakupu def'a pod komendą np. /def - osobiście uważam, że to dość dziwne... powinno takie rzeczy dać się kupić standardowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze "/def" przysporzy więcej "błędów"

Np. Kupywanie po czasie? - nw jak to będzie działać...

Da sie ustawić, aby po X czasu nie dało sie już kupić def'a. Jest tylko jedno pytanie, czy Wam - graczom DD2 - odpowiada taka opcja?

 

Czy mapa css_dust2 przypadła Wam do gustu na tym serwerze i chcecie, aby pozostała? (widzimy, że zdania są podzielone i dlatego w miare możliwości prosimy o obiektywne opinie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dla mnie osobiście ta mapa pomału sie nie podoba , nie potrawie odpowiedzieć dlaczego ale tak po prostu jest .

Gracze pytają sie i czy my jako admini możemy zmieniać mape to znaczy mapy css_dust2 na zwykły klasyczny only dd2 .

Sugeruje aby sami gracze losowali pomiędzy tymi dwoma mapami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem za odrzuceniem tej mapki całkowicie i jeśli powstanie nowy serwer z cs:go mod to tam oczywiście doda się tą mapkę. A jak nie usunięta to przynajmniej głosowanie na koniec jaka ma być następna mapa (de_dust2/css_dust2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja też wolę klasycznego dusta. Najlepiej zrobić sondę czy usuwamy czy nie.

 

Ewentualnie tak jak pisze Cycu, pod koniec mapy niech będzie głosowanie, która mapę gramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale css_ to dobra odskocznia od klasycznego de_, i pomimo, że mi też css_ się już znudził, to jednak najpierw grając na css_, a później przeskakując na de_ to jest wtedy uczucie "odświeżenia" i zapał do gry na DD2 oraz nie ma dzięki temu takiej monotonii na serwerze, ale to są moje odczucia.

Mnie tam obojętne. Ja się dostosuję, więc jeżeli uważacie, że jest to niewypał, który jedynie nadaje się do utylizacji, to... Utylizujcie. :P

Z tym głosowaniem na serwerach to więcej zachodu niż to wszystko warte.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa sama w sobie nie jest zła bo to jakaś odskocznia od monotonii grania samego dd2 ale nie wiem czemu tak strasznie na tej mapie laguje. Z początku myślałem że to mi net przycina ale większość osób też na to narzeka więc to nie wina mojego neta :mrgreen: Czy mapa ma zostać? Mam mieszane uczucia, może wspomniane głosowanie będzie dobrym pomysłem albo dawać ją co 3 lub 5 mapkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jak Was opisac. Wszyscy z radosci skakali, ze bedzie cos innego niz standardowy dust 2, a teraz wiekszosc jest za usunieciem css. Moze zastanowcie sie na dluzszy okres, bo to nie jest wybor na 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś na tym straci/stracił? Była zmiana? Była, i dzięki Bogu. Nie wypaliło? Trudno... Kto nie spróbuje ten nie posmakuje. Przynajmniej dzięki zmianie mamy już jakieś doświadczenie i wiemy co się przyjmie, a czego unikać, by nie doszło znów do takiej samej sytuacji. Sama zmiana jest już na plus, bo ukazuje, że "coś" się na serwerze dzieje, a największy wpływ na to mają gracze, i trzeba im pokazać, że w ich głosie jest siła i to od Nich zależy jaka będzie sytuacja na serwerze. Chcieliśmy, dostaliśmy, zobaczyliśmy, pograliśmy. Nie spasowało, to się usunie i będzie git. Administracja będzie miała więcej do roboty przez to? hmm... Z całym szacunkiem dla Administracji i dla Was wszystkich, ale nie wyprowadzajcie mnie z równowagi takim argumentem. (w razie jeżeli ktoś coś takiego napisze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Według mnie właśnie nie wiemy co tak naprawdę pasuje większości na serwerze... Według mnie większość przyszłych zmian będzie się opierała na słomianym zapale. Te zmiany będą się tak szybko nudziły jak RoundSound'y (na początku spoko, nowe piosenki itd. ale się ich słucha z tydzień w kółko i zaczyna się nimi rzygać). 

 

Gracze się po prostu znudzili tą mapą (w większości) i nastała nagła zmiana zdania o 180 stopni. Nagle Ci, którzy najgłośniej wychwalali tą mapę teraz najgłośniej ją krytykują. 

 

Nie stoi oczywiście nic na przeszkodzie, by tą mapę usunąć, jednak rozważenie następnej propozycji trzeba dokładnie przemyśleć i poświęcić na to trochę czasu, ponieważ za dużo zmian w krótkim okresie czasu to też kiepska sprawa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak wielu stwierdziło mapka css_dust2 sie nie przyjęła w gustach Graczy i dlatego usuwamy ją z tego serwera. Mamy między innymi na uwadze problemy z kupnem defusa co jak sie okazało bardzo utrudniało rozgrywke i zniechęcało do gry na tej mapie. Głosowanie pod koniec mapy jest raczej nietypowe dla tego typu moda, więc nie braliśmy tego rozwiązania pod uwage.

 

Nocna wersja zwykłego dusta oczywiście na razie zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×