Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

90 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Super mapa. Wcale nie jest sztuczna, a dla mnie nawet w niektórych momentach lepsza. Więcej skrytek i można na fajne miejscówki, np. wskoczyć :D

Jestem za jej dodaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co dd2 nocny? Wszystko to samo tylko ciemne niebo a na tym zmiany nie polegają, jak ma być dd2 night to wolę zostać przy oryginalnym ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca ciemne niebo, choć i w pewnym sensie już sporo daje. Ściągnąłem z internetu de_dust2_night, ale nie jest to typowy, oryginalny dust2, choć bardzo podobny. Tak jak kilka postów wyżej napisałem, wszystkiego można było się spodziewać u ruskich. Oczywiście, że mapka nie działa od nich. :> 

Tu wklejam wam tego co pobrałem: http://www15.zippyshare.com/v/DQtglRKX/file.html

Standardowo, zdjęcia porobiłem, więc cały folder troche waży, ale sama mapka zajmuje prawie 6MB. To już nie mało, ale nawet jak coś, to warto sobie wrzucić do CS i polatać po niej, bo całkiem fajna i prawdę mówiąc, chyba nawet wolałbym ją zamiast dust2 source, ale nie zmienia to faktu, iż dalej jestem na tak z dust2 source. ;]

Ogólnie jestem na tak z każdą propozycją od tej chwili, także co byście nie zrobili, będziecie mieli moje poparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale po co dd2 nocny? Wszystko to samo tylko ciemne niebo a na tym zmiany nie polegają, jak ma być dd2 night to wolę zostać przy oryginalnym ; )

nie grałeś nigdy na dd2 nocnym na innym serwerze na przykład?

zawsze to jest zmiana, tak samo jak jest snow na święta, nie wiem co Ci szkodzi, żeby ta mapka była np. od 20 do 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem ale chciałbym żeby dodał piter source ; )) wpadła mi ta mapka w oko, fajnie się gra, a co najlepsze to ludzie się podoba, nożna dodać source w dzień w night od 20 do 6 tak jak napisałeś ; )) takie dwie zmiany bd najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy też, że nie dla każdego taka różnorodność mapek może się podobać. Jest grupa ludzi którzy chcą zmian, ale jest też grupa ludzi którym zbyt dużo zmian nie przypadnie do gustu. Patrząc jednak na to, że czas nie jest po naszej stronie (z każdym dniem coraz mniej osób gra w Cs 1.6 a co za tym idzie coraz mniejsza frekwencja na serwerach jest na każdym serwerze ... nawet naszym :P) proponuje:

 

- Wstawić Css_dust2 by na zmianę był ze zwykłym dustem2

- Jeżeli zmiana koloru nieba to tylko kwestia pluginu, to po co wstawiać jeszcze trzecią mapę (dd2_night) skoro można zmodyfikować niebo w zwykłym dust2, jak i Css_dust2 i puszczać dalej ten cykl (raz ta raz ta) tylko od godziny umówionej ze zmienionym niebem?

 

Myślę też, że można się nawet pokusić o to, by zrobić rozwiązanie 2x zwykły dust2 i 2x css_dust2 (żeby na przestrzeni dnia było mniej zmian tych mapek) ... dlaczego??

 

Znajdą się ludzie, którzy mogą nie polubić mapki Css_dust2 i po zagraniu jednej mapki na dust2 po prostu będą zwijać z serwera, ale czy będzie im się chciało zawsze wchodzić z powrotem na serwer po równie odliczonych 20 minutach, by znowu zagrać na zwykłym dust2? No nie sądzę. Dlatego proponuje zrobić mapcycle dust2 dust2, css_dust2 css_dust2, dust2 dust2 ... itd itd. zamiast mapcycle dust2, css_dust2, dust2, css_dust2 itd. Myślę, że zwolennicy mapy sorce'owej wytrzymają te 20 minut dłużej na zwykłym duście, by sobie potem z przyjemnością pograć na nowej mapce, można powiedzieć, że będą mieli głód gry by sobie zagrać na nowej mapce :P

 

Do tego dołożyć ciemne nieba obydwóm mapkom i będzie cacy. Taka moja propozycja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

MYTH super wymyślił. Myślę, że jego rozwiązanie przypadnie w większości do gustu i zostanie zastosowane na serwerze. A dodatkowo jeśli będzie zmienione tylko niebo to można zmienić na de_dust2 i css_dust2 bo tak to chyba nie ma mapki sourc'owej nocnej więc w nocy dalej byłby tylko zwykły de_dust2. Z resztą dodajmy na serwer i zobaczmy jak się przyjmie. Mam nadzieję, że dobrze a jeśli nie to wrócimy do zwykłego de_dust2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

css_dust2 dodane póki co raz na dwie mapki standardowe.

ciemne niebo - dodane w godzinach 21-6. Proszę sprawdzić jak się to sprawuje. Uwaga! Plugin może powodować, że punkt 21 lub 6 zostanie załadowana nowa mapa, niezależnie od pozostałego czasu do końca obecnej mapy.

 

Napiszcie jak to się sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sprawuje się całkiem okey , tylko za beczkami się chowają i to deneruje ale beczki zawsze można zniszczyć .

Dobry pomysł , teraz jest czas na przyzwyczajenie i ogarniecie skrytek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A może taki CS:GO  MOD zrobić xD?

Mapa sprawuje się bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

css_dust2 dodane póki co raz na dwie mapki standardowe.

ciemne niebo - dodane w godzinach 21-6. Proszę sprawdzić jak się to sprawuje. Uwaga! Plugin może powodować, że punkt 21 lub 6 zostanie załadowana nowa mapa, niezależnie od pozostałego czasu do końca obecnej mapy.

 

Napiszcie jak to się sprawuje.

 

Fajna ta mapka css :) niebo w zwykłym dd2 też daje klimat :)

 

ogólnie zmiany na plus, z czasem można dodać znowu coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mapka css_dust2 ;
1. Dodajcie plugin, jak na de_dust2, że na B można plantowa od 5 osób.
2. Dzisiaj miałam problem z kupieniem defa - broń jest zakazana. Jak naciskałam auto-buy, to tak. Dodawało mi defa,natomiast jak chciałam kupic osobno, nie było takiej opcji.
3. Osobiście, mapka mi nie podpasowała. Wolę oryginalnego dust'a.

 

+ mapka de_dust2 [asysty]
zauważyłam, że dodało mi fraga i hajs za zabicie gracza, mimo że dopiero wbiłam na serv i czekałam na nową rundę, by móc grac.

Sory, że tu piszę o asystach, ale dużo osób to czyta i temat na topie, a nie chce mi się otwierac nowego.

Edytowane przez zuza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Trochę minęło już czasu od ostatniego postu Zuzy, a temat stoi w miejscu. Jak z tym pluginem na otwarcie BS B od 5 CT? Przydałby się na css_dust2, bo wielu graczy wykorzystuje brak pluginu i plantuje na B, a jest to dosyć uciążliwe jak gramy np. 3vs3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Limit BSów na css_dust2 został wgrany dwa dni temu. Wszystko działa prawidłowo, czy spotkaliście jakieś utrudnienia? Obiło mi sie też o uszy, że na ów mapie niektórzy napotykają problemy przy kupnie defusera - ktoś miał okazje takie coś napotkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Obiło mi sie też o uszy, że na ów mapie niektórzy napotykają problemy przy kupnie defusera - ktoś miał okazje takie coś napotkać?

Wczoraj gracz też mi się skarżył że nie można kupić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, problem z defem. Zwykli śmiertelnicy nie mogą go kupić dzięki czemu T ma przewagę na css_dust2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapce css_dust2 nie działa blokada bs'ów. Na B można plantować nawet jeśli w ct jest mniej niż 5 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×