Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

90 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej zostać przy tych mapach co wypisalem i zobaczyć co Petrus zadecyduje, bo potem się zrobi niepotrzebne zamieszanie bo każdy da swoje typy mapek, ale róbcie jak uważacie, swoje zdanie wyrazilem. Dziekuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DE_DUST2

DE_DUST2_NIGHT

CSS_DUST2

 

Te mapki bym dodał na sprawdzenie. NIGHT w godzinach 20-6 , a tamte dwie żeby były na zmiane grane. SNOW lepiej zostawić na zimę, a LONG tak jak wyżej napisał Hubert. odrzucić bo i tak poniżej 5 CT jest jeden BS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zwykły dust2 i night dodać..

Po co long'a jak i tak jest 1 BS aktywny przy mniejszej ilości osób?

A snow dawać jak zaraz lato? Nie rozumiem

 

night od 20 do 6 i gitara...

 

a może dlatego, żeby ożywić ten serwer, bo jak widzisz jest mnóstwo serwer ze zwykłym dd2, więc u nas byłoby to coś nowego.

 

 

Lepiej zostać przy tych mapach co wypisalem i zobaczyć co Petrus zadecyduje, bo potem się zrobi niepotrzebne zamieszanie bo każdy da swoje typy mapek, ale róbcie jak uważacie, swoje zdanie wyrazilem. Dziekuje;)

my też dajemy swoje propozycję, aby było lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z nocnym DD2 jest dobry i myślę, że godziny takie jakie Cycu czy Hubert podał są odpowiednie. Co do tego longa to mapki nie cierpię, więc jestem przeciw. 

Ciekaw jestem tylko jak mapki z GO i Source wyglądają w 1.6. Mógłby ktoś podrzucić linka? Snow zdecydowanie podczas aury śnieżnej. Nie wyobrażam sobie grać we wakacje przy +30 st. C na mapce o klimacie zimowo-świątecznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No nie wiem.  hmm Najlepiej to przetestować i zobaczyć jak to działa w praktyce, a dopiero później kontynuować rozmowy na ten temat, bo inaczej to nici z tego. :) Ale sam w sobie pomysł ciekawy. Jestem na tak z tymi mapkami lecz bardziej skłaniałbym się ku GO. Source mi się nie podoba, sztuczne jakieś takie.  :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to przetestować i zobaczyć jak to działa w praktyce, a dopiero później kontynuować rozmowy na ten temat, bo inaczej to nici z tego. :)

[member=Cycu :)], Do przetestowania potrzeba działania sił wyższych [czyt. Administracja] :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

chyba źle zacytowałeś. xD

No właśnie, i jak decyzja? Dobrze byłoby na próbe wstawić chociaż tego Dust Night. 

Mapka z CS GO w 1.6 tak ma wyglądać: http://gamebanana.com/textures/4040?

Troche dziwnie. :P

Jak już, to wolałbym css_dust2 ---> http://gamebanana.com/maps/173939.

Ogólnie obydwie mapy dla mnie strasznie sztuczne. Ja bym pozostał na klasycznym DD2 i dodał do tego DD2 Night w odpowiednich godzinach i byłoby git. :)

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ogólnie obydwie mapy dla mnie strasznie sztuczne.

Dokładnie, mam podobne zdanie. To nie są mapki takie jak we wspomnianych aktualizacjach naszej gry, tylko dość słabe zastępstwo.

 

Podeślijcie linki do mapy de_dust2_night, gdyż z tego co widzę są albo modyfikacje standardowego dusta, gdzie zmieniono tylko kolor nieba lub całkiem przerobiona mapka (tzn. wygląda jak inna).

 

Odnośnie de_dust2_long, to odpada.

 

Wiem, że są potrzebne dobre zmiany, ale jestem sceptycznie nastawiony do tej propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

od 8:44 do 8:56 widać modyfikację z niebem, ale na internecie tego nie mogę znaleźć

 

http://www.gamemaps.com/details/12614

 

a tu jest zmieniona również mapa, zaraz ją sprawdzę

 

@edit tam nie działa link albo mi net zamula

 

http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/58373/de_dust2_night.html

Edytowane przez Cycu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby sztuczne ale jak grałem na source mapie to zajebiście się grało i ludzia tez się podobało ale Zrobisz jak bd uważać ; ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki co u ruskich znalazłem jak dla mnie najlepszą mapkę: http://ya-cs.ru/kartumaps/1682-de_dust2_night.html. Wydaje się dosyć dobra no i przede wszystkim tekstury nie są zmodyfikowane na swój sposób tylko jest tak jak w oryginalnym de_dust2. Tylko, że to ruskie, więc wszystkiego należy się spodziewać po ściągnięciu. Począwszy od niedziałającej mapy poprzez zepsuty serwer i kończąc na komputerze w serwisie, albo szlag trafi całą Pukawke i wykorkuje i zostanie nam granie z botami. :D

W sumie ta sama mapa, ale na ukraińskiej stronie: http://101fps.org.ua/load/maps/de_dust2_night/11-1-0-426.

Mapka nie najgorsza, brakuje mi tylko pochodni na ścianach. :] Byłby wtedy fajny klimacik.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samą zmianę koloru nieba, bez jakiś dodatków to można to zrobić za pomocą pluginu. Da się to zrobić. Można również ustawić tą zmianę w konkretnych godzinach.

Nie wiem tylko czy jest sens :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli chodzi o samą zmianę koloru nieba, bez jakiś dodatków to można to zrobić za pomocą pluginu. Da się to zrobić. Można również ustawić tą zmianę w konkretnych godzinach.

Nie wiem tylko czy jest sens :)

Może być, zawsze to coś innego, ale może znajdzie się ta mapa zmodyfikowania night.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za wgranie mapy CSS_dust2 cs go :)

 

Jeśli chodzi o samą zmianę koloru nieba, bez jakiś dodatków to można to zrobić za pomocą pluginu. Da się to zrobić. Można również ustawić tą zmianę w konkretnych godzinach.

Nie wiem tylko czy jest sens :)

Fajny pomysł :) Jestem za 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że się przyjmą ; )) wystarczy dać na próbę, okres tygodnia i wtedy można oceniać a nie takie gdybanie ; ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że się przyjmą ; )) wystarczy dać na próbę, okres tygodnia i wtedy można oceniać a nie takie gdybanie ; ))

na duze tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dzisiaj o 1 w nocy nudziło mi się z popaprańcem na DD2 i postanowiliśmy wbić na serwer, gdzie więcej ludzi gra. Graliśmy na serwerze CSS_Dust2 & DE_Dust2, ale nazwy sieci nie będę wklejał, gdyż nie płacą mi za reklamę. :D Przyznam, że tamtejszy css_dust2 zrobił na mnie wrażenie. Dosyć przyjemnie mi się na nim grało i wcale sztucznie nie wyglądał. Co prawda z początku lekko byłem oszołomiony, bo niezbyt się orientowałem, gdyż niby ta sama mapa, ale jednak wygląd zrobił swoje. Troche nie potrafiłem się odnaleźć, lecz szybko do mapy przywykłem i trzeba przyznać, że po chwili bardzo dobrze mi się grało na tej mapce. Całkiem ładna i nie drażni oczu podczas rozgrywki. Mapka mi się zapisała w katalogu z grą, więc stąd ją wziąłem, a przy okazji zrobiłem SS-y ów mapki. Polecam pliki mapki wrzucić do katalogu z grą i rozpocząć "Nową grę" by doświadczyć jej w praktyce, następnie oceniajcie jak się na nią zapatrujecie. Ja zmieniam zdanie, jestem na takB)

Mapa waży ok. 5,5MB

Zdjęcia mi trochę pamięci zajęły, stąd waga sporawa.

Link: http://www12.zippyshare.com/v/FImYGohD/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×