Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

90 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć;DD Pisza z takim zapytaniem, co powiedzielibyście jak by tak zmienic standardowa mapkę , de_dusta2 na de_dust2 go, albo cs source dd2, pisze bo jestem ciekaw, a ty Petrus co byś powiedział na taka zmiane? ;)) Zapraszam ludzie do wypowiadania sie na ten temat!! ;))

pozdrawiam;)

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

flesze sie fajnie na tej mapie z anarchi rzuca xdd mapa jest spoko ja bym proponował żeby mapa była na zmianę z de_dust2 lub zmieniana przed Adminów DD2 przez  AMX po zrobieniu głosowania czy gracze chcą zagrać na tej mapie gdy czas de_dust2 dobiega końca :)

Edytowane przez ~Mr.Blue~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Każdy z nas jest przyzwyczajony do standardowej mapy , ale Da miano ma świetny pomysł .

 

ja bym proponował żeby mapa była na zmianę z de_dust2 lub zmieniana przed Adminów DD2 przez AMX po zrobieniu głosowania czy gracze chcą zagrać na tej mapie

Myśle że tu glosowanie nie jest potrzebne , zawsze znajdzie się "ktoś" komu nie bedzie się podobać a my wtedy bedziemy mieli zakłopotanie .

Na zmianę i tyle .

Ps . Zapał masz co do polepszenia  servera , kombinuj dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Grywalność na dd2 mamy dobrą, wiec spróbować można, czasami ludzie mowie, ze nudzi im się zwykły de_dust2 i piszą z zapytaniem czy była by możliwość zmiany na de_dusta z go albo source, dawno nic nie robiliśmy z serwerem ale moim zdaniem czas najwyższy to zmieniać ; )) trochę już jestem z wami, wiec chyba myślę że te zmiany by polepszyly grywalnosc jeszcze bardziej, dałbym na próbę chodź jednego tygodnia;))

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Myśle że tu glosowanie nie jest potrzebne , zawsze znajdzie się "ktoś" komu nie bedzie się podobać a my wtedy bedziemy mieli zakłopotanie .

Na zmianę i tyle .

no tak może i się ktoś znajdzie ale jeśli będzie na TAK-10 a na NIE-4 to przykro gramy nową mapę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pomysł super, urozmaici trochę grę. Głosowanie nie jest potrzebne bo będą tylko nie potrzebne skargi, zażalenia. Zrobić na zmianę, czyli raz zwykły de_dust2 a raz  de_dust2 z cs source lub go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo można tak jak Cycu napisał, dodać dwie mapki i na zmianę bd ; )) Ale bardziej bym spróbował dać jedna mapkę żeby nie robić zbędnego zamieszania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek można dać obydwie i żeby się zmieniały i zobaczyć jak tamta się przyjmie. A potem można by wgrać plugin czy ustawić coś, żeby jeden dzień była ta mapka zwykła a na drugi mapka z source lub go. Oczywiście jakby się dobrze przyjęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Głosowanie nie jest potrzebne bo będą tylko nie potrzebne skargi, zażalenia.

Niby dlaczemu miały by być  skargi czy zażalenia ? moim zdaniem szybciej skargi będą jak mapa by była cały czas albo cały dzień jedna i ta sama z cs; source bo z cs:go nie działa "chyba" a gdyby zadziałała to się zmienią wymagania .. a co za tym idzie bd większy ping i klatki u niektórych ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej zrobić mapcycle ( na zmiane de_dust2 i css_dust2). Jak się dobrze przyjmie to niech zostanie, a jak nie to powrócimy tylko do standardowego dusta2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu na forum będziemy na tak, a ludzie co czasem wchodzą  na serwer skrzywią się ( bo też tak może być) ja jestem za cyklem de_dust2  i ten go dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trzeba zrobić tak, żeby sprawdzić jak ludzie bd patrzeć na to, ale dużo osób pisało do mnie z zapytanie o zmianę mapy;)) wiec raczej nie powinno być zdziwienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeszcze taka mała propozycja ode mnie dotycząca tych mapek. Jest taka mapka(przynajmniej tak mi sie wydaje, ale nwm jak sie nazywa) de_dust2 nocny, czyli że niebo u góry jest czarne i są gwiazdy. Taka mapka mogła by być w godzinach 20-06 i nadała by taki fajny klimat. Ale nie jestem pewien czy jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka mała propozycja ode mnie dotycząca tych mapek. Jest taka mapka(przynajmniej tak mi sie wydaje, ale nwm jak sie nazywa) de_dust2 nocny, czyli że niebo u góry jest czarne i są gwiazdy. Taka mapka mogła by być w godzinach 20-06 i nadała by taki fajny klimat. Ale nie jestem pewien czy jest.

 

o to Ci chodzi ?

http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/58373/de_dust2_night.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zrobił coś takiego dodać 3 mapki np. de_dust2 , de_dust2_snow , de_dust2_night i ew. de_dust2_long i najlepszy gracz mapy mógłby wybrać, która mapę zagramy, co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Long to ewentualnnie gdyby było max 6 osób. Nie trzeba było by sie szukać. A z tym wybieraniem to nwm jakby było, można spróbować. I oczywiście tą mapke css_dust2 też można. Wszystkie mapki normalnie w dzień, a ten night tylko w nocy od 20 i ewentualnie long jak mało osób, a najlepiej long night ale wątpie, że takie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już nie podoba się ta opcja z najlepszym graczem można ustawić właśnie tak jak Cycu pisze:

- de_dust2_night - od 22 do 6

- de_dust2 / de_dust2_snow  - od 6 do 22

- de_dust2_long - do 8 osób na serwerze

Edytowane przez JAGIELLONCZYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak dla mnie super. Jestem za. Nie będzie monotonności na serwerze. Tylko snow to tak tylko może do końca wakacji albo coś, żeby na święta w grudniu było "wow" a nie to samo cały czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak. Taki troszkę inny dust 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten de_dust2_night to wcześniej troszkę tak najpóźniej o 20, a nawet można dać o 19, ale myślę że 20 to odpowiednia godzina. 22 to troszkę za późno. Jak doda się o 20 to akurat będzie 10 godzin do 6. I to tak w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zwykły dust2 i night dodać..

Po co long'a jak i tak jest 1 BS aktywny przy mniejszej ilości osób?

A snow dawać jak zaraz lato? Nie rozumiem

 

night od 20 do 6 i gitara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×