Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

[DD2 / TP] Rangi

Rangi CS:GO  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby dodać rangi CS:GO

  2. 2. Na który z serwerów byś chciał?



64 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ty chcesz wnieść teraz? Zarzucasz mi ze uciekLem z TP bo mnie przerosło, właśnie w tej sytuacji się myślisz człowieku, zapraszalem ciągle wszystkich ludzi ze swoich znajomych a ze nie chcieli grać bo przeszli na go to co mogłem zrobić? Tam nie potrafiłem nic zaradzić to chciałem zrezygnować całkiem ale postanowiłem przejść na dd2, i pełnię dobrze swoją role;)) Co mnie to obchodzi czy grasz tutaj dłużej niż ja, ja coś robię żeby grało się dobrze a ty? Siedzisz przed kompem i spinasz się bo napisałem swoje zdanie ? Chcesz to płacz bo nie mam zamiaru odp na twoje posty, bo mam kobietę i mam ciekawsze rzeczy na głowie ; )) pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Panowie, jesteście starsi ode mnie i to tak że ja przy was to gówniarz a wy się spinacie jak gimbusy za przeproszeniem, żeby nikogo nie obrazić. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale nie zaczynajcie przez to jakiś bezsensownych spin, kłótni bo to tylko zaszkodzi forum, serwerom. Da Miano zrezygnował z TP i to jego sprawa, pomaga rozkręcać jeszcze bardziej DD2 bo tam jest adminem to duży plus+. JAGIELLONCZYK masz tu duży staż, bo jak przeglądam czasami dużo starsze tematy to się udzielałeś i dalej sie udzielasz i to też duży plus+. Patrząc na was i nie tylko na was to mam na kim się wzorować jako gracz i jako admin, patrząc na wasze doświadczenie i wytrwałość "siedzenia" na jednej serwerowni. Nie spinajcie się o głupoty bo jesteście tutaj przykładami do naśladowania dla adminów, userów na forum, graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale co ty chcesz wnieść teraz? Zarzucasz mi ze uciekLem z TP bo mnie przerosło, właśnie w tej sytuacji się myślisz człowieku, zapraszalem ciągle wszystkich ludzi ze swoich znajomych a ze nie chcieli grać bo przeszli na go to co mogłem zrobić? Tam nie potrafiłem nic zaradzić to chciałem zrezygnować całkiem ale postanowiłem przejść na dd2, i pełnię dobrze swoją role;)) Co mnie to obchodzi czy grasz tutaj dłużej niż ja, ja coś robię żeby grało się dobrze a ty? Siedzisz przed kompem i spinasz się bo napisałem swoje zdanie ? Chcesz to płacz bo nie mam zamiaru odp na twoje posty, bo mam kobietę i mam ciekawsze rzeczy na głowie ; )) pozdrawiam.

 

Ty chyba na prawdę czegoś nie rozumiesz. Gdzie widzisz spinę w moim poście? Odpowiedziałem na zarzuty, które posłałeś m.in. w moją stronę, tylko dlatego, że coś skomentowałem. Co do tego, że nic nie robię - to, że nie mam obecnie admina to nie znaczy, że nic nie robię na korzyść sieci. Wiele razy kupowałem usługi, zapraszałem swoich znajomych do gry, a to że Ty tego nie widzisz to nie mój problem :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończmy tą niepotrzebną dyskusję. Przypominam, że temat służy do pisania nt. rang csgo, ew. asyst na serwerze dd2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na chwilę obecną działa wszystko prawidłowo. 

tylko gdy wchodzę na serwer to rangi szaleją, bo powinienem mieć 85/100 bodajże i Srebro III.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, coś jest nie tak. mam 592/650 zabójstw. Zgodnie z tabelą rang powinienem mieć rangę "Mistrzowski Obrońca II", a mam rangę, która wymaga 650 zabójstw - "Elitarny Mistrzowski Obrońca". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus wgrał poprawke i powinno już działać prawidłowo. U mnie jest git, a jak u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rangami jest błąd, nie zrobiłem screena, lecz wczoraj miałem coś ponad 500 fragow i obok była liczba 900 fragow wymagane na LE(orzełek)  i Obecna ranga była wybitny mistrzowski obrońca (DMG) więc coś się psuje po zmianie mapy raz jest dobrze raz jest źle możliwe że serwer nie wczytuje pluginu czasami tak jak nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem lekkie zmiany. Testujcie dalej.

 

@edit 30.05.16

Rangi powinny działać ok. W razie czego proszę zgłaszać na PW do Administracji lub w dziale DD2 Błędy/bugi">Błędy/bugi. To samo dotyczy asyst, które również zostały niedawno wprowadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×