Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

[DD2 / TP] Rangi

Rangi CS:GO  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby dodać rangi CS:GO

  2. 2. Na który z serwerów byś chciał?



64 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Asysty udało się przerobić, mam nadzieje, że nie trzeba będzie ich usuwać z powodu złego działania. Asysta działa przy dobiciu max 10 hp - testujcie.

Odnośnie rang zostaną one raczej dodane, jednakże dalej nad nimi pracujemy, aby były jak najlepsze.

 

Temat dalej otwarty do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Asysta działa przy dobiciu max 10 hp

 

Za bardzo tego nie rozumiem jak dla mnie asystya to jest jakby 50% killa czyli w tym wypadku 50hp, powiedzmy sobie szczerze na jakim serwerze asysty są od 90 zadanych obrażen przez kogoś??? czyli co jak np. zadam gosciowi 89 obrażeń to nie dostane astysty ?? Jak już wporwadzacie na serwer asysty to zrobice tak żeby było od 50 obrażen bo bezsens jest taki że gośc zada więcej obrażeń od tego co dobije i nie dostanie asysty bo wymug jest taki "Działa przy dobiciu 10hp" bezsens proszęsię wypowiadać na ten temat jak narazie z mojej strony to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No fakt to 10 hp to trochę za mało. Na wszystkich innych serwerach, na których grałem i były asysty to były od 50 hp. Pasowałoby tylko to zmienić, a tak to działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa pluginu: Kill assist v1.2b

Kiedy gracz zostanie zabity, ten plugin sprawdza, czy inny gracz z tego samego teamu, nie wyrządził szkód, tak aby mógł być współsprawcą zabicia i ten gracz otrzyma również frag.

Zgdzam sie z werll, pluglin powinien być ustawiony na 50hp;))

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Na wszystkich serwerach jest 50, bo tak ustawił autor pluginu...

Jak ktoś zadaje załóżmy 49hp, to nie jest to asysta... tylko plugin do nabijania fragów.  Powinien on służyć do wyjaśniania sytuacji, gdy komuś zostanie kilka hp... a nie ledwo kogoś trafimy za 50hp i już ktoś ma asyste. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i tak ale na serwach z asystami to dostaje sie farga za zabranie wiecej niz 50hp, wiec na probe bys mogł dac;) troche zmian nie zaszkodzi, daj na jakis okres i zobaczymy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Czy tylko ja zauważyłam że ta asysta robi w balona ?

Chodzi dokładnie o to że wyskakuje mi komunikat że dostaje fraga +300 kasy , patrze na staty i faktycznie fraga dodało , lecz za chwile znika .

Nie wiem jak to z kasą bo nie zwróciłam uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na pewno 90hp , nie zwracałam tak na to uwagi , i bardziej skupiłam się na tym fragu :D , dlatego ze najpierw dodaje a potem zabiera i to juz nie pierwszy raz taka akcja :)

Dlatego pytam czy u was jest tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tym zabieraniem fragów ze statystyk to nie zwróciłem uwagi, więc ciężko powiedzieć, ale dzisiaj zadałem ponad 50% obrażeń przeciwnikowi, lecz był szybszy i mnie zabił, a chwilę później jeden z mojej drużyny go dobił. Ani dolców ani fraga nie widziałem do końca czasu mapy. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Jeszcze przed majóweczką chwilę grałam i miałam dokładnie tę samą sytuację. Napisane, że zaliczono asystę, +300$, natomiast w tabeli frag się nie pojawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ani dolców ani fraga nie widziałem do końca czasu mapy. :]

Bo dodawało asystę od 90+ hp.

 

Zmieniłem na próbę od 50 hp asysty. Testujcie dalej to rzekomo wadliwe dodawanie fraga do tabeli, gdyż powinno działać! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wkońcu;DD już wbijam sprawdzic;))



Jak na razie wczoraj wszystko działało okey;)) jak by się coś działo to bd pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangi zostały wprowadzone. Testujcie i piszcie opinie.

Przydatne komendy: /ranga /rangi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest błąd albo to tylko u mnie. Te fragi z asyst nie liczą się do rang ani do top15. Chodzi o to, że obija się przeciwnika i ktoś go dobija, wtedy nie nalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie tylko u Ciebie. Ja u siebie również to zauważyłem, @Cycu :). Miałem nawet poruszyć ten temat, ale widzę, że mnie wyprzedziłeś. :D

Błędy się zdarzają, niektóre nawet całkiem pozytywne. Dzisiaj wszedłem na serwer podczas rozgrywki, więc czekałem na koniec rundy. Nikomu żadnego obrażenia nie zadałem, bo jak wiadomo, nie da się zadać jak się jest zabitym. XD Gracz A był w CT, gracz B w TT, ale był AFK. Gracz A znalazł go na respie TT i zabił go. W lewym dolnym rogu pojawił mi się komunikat, że gracz A dobił gracza B za co otrzymuję $$ i fraga. Mało tego, rzeczywiście fraga mi zaliczyło w tabeli, a gracz B miał od początku 100 hp.

Asysty są spoko, ale ja bym proponował dać sobie z nimi spokój. :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up czyli co, dodało ci asystę, a tego gracza w ogóle nie atakowałes?? hmm

 

Odnośnie braku dodawania zabić do top15. Wiemy o tym od początku dodania pluginu. Niestety, ale na obecną chwilę nie wiem jak dodać taką możliwość, więc dodałem informację na say, że fragi lecą wyłącznie do tab :D poza tym raczej tak jest na wszystkich serwerach korzystających z asyst.

Rangi pobierają kille z top15, a więc asysty tutaj również się nie zaliczają oraz statystyka zmienia się dopiero w kolejnej rundzie, a nie na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale innych graczy przekonują, wczoraj o 23, grało naprawdę dużo osób a wcześniej serwer był pusty, gracie raz na jakiś czas i jeszcze się wypowiadacie, że to i to wam nie pasuje, w tym wszystkim chodzi ze to ma przyciągać ludzi a nie żeby szli na inny serwer bądź rezygnowali z naszej serwerowni bo ciągle nic nie robimy.

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

gracie raz na jakiś czas i jeszcze się wypowiadacie

Każdy ma prawo się wypowiadać ;)

 

Ogólnie rangi są tylko dodatkiem, który tak naprawdę nic nie wnosi... Wiec co komu przeszkadza napis w rogu ekranu?

Asysty tez spoko, tylko nie potrzebnie jest to 300$ za asystę (powinno być max 150$).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas? Polecam zajrzeć do GT i wywnioskować czy Twoje stwierdzenie jest prawidłowe w stosunku do graczy, których miałeś na myśli pisząc to.

Możesz mi wskazać gdzie i kto napisał, że coś mu nie pasuje? 

W obecnej chwili gracze zdają relacje z funkcjonowania pluginu. To chyba w dużej mierze dzięki nam, plugin jest udoskonalany, bo to gracze wiedzą najlepiej czego oczekują na serwerze, nie tak jest? A więc nie miej pretensji, że się wypowiadamy, bo w końcu mamy do tego prawo. Co, mamy siedzieć cicho i nie komentować nowego dodatku? Po to się wypowiadamy, by przedstawić jakie są błędy, a dzięki temu administracja wie do jakiego efektu końcowego ma mniej więcej dążyć. 

Co do mojego ostatniego zdania w poprzednim poście - zbyt pochopnie  to napisałem. :] Jest ok. Nie ma sensu się poddawać. W końcu się uda i będzie dobrze z tym pluginem (miejmy nadzieję).

 

Dokładnie tak, @Petrus.

Jeżeli by Cię sprawa interesowała, możesz ją przeanalizować na tym demku: http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1605071037-de_dust2-1462610220-1462613400.zip

Zaczyna się mniej więcej od 27:40. Podczas zabicia gracza John Rambo w tabeli wyników doda fraga nie tylko graczowi Damiannatko, ale także i mi. Zapewne to tylko jednorazowy błąd. Nigdy więcej mi się coś takiego nie zdarzyło, więc zapewne to nic wielkiego. Ot tylko taka ciekawostka, że coś takiego miało miejsce. :)

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

 

 

 

 

 

Ogólnie rangi są tylko dodatkiem, który tak naprawdę nic nie wnosi... Wiec co komu przeszkadza napis w rogu ekranu?

Asysty tez spoko, tylko nie potrzebnie jest to 300$ za asystę (powinno być max 150$).

Jest komenda /ranga , po której wpisaniu znika nam napis o randze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pamiętam jak kiedyś było z TP żeby zmienić serwer tylko na steam a potem wszyscy się odwrócili i poszli na inne serwerownie;// Wiec teraz napisałem to bo nie chce żeby tutaj było podobnie, chce jakoś rozkręcić serwer tak samo jak wy, lepiej się gra ja jest serwer pelny , asysty i rangi to dobry pomysł był a jeszcze lepszy jak Petrus rozpatrzy dodanie mapy. Jeśli was urazilem tym co napisałem to sorry, ludzią się podoba teraz ; )) dzięki i pozdrawiam

 

"Asysty są spoko ale radził bym dać sobie z nimi spokój" xD

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak pierwszy raz zagrałem na kopytku ok. 1.5 roku temu i tak jak sobie przypominam to DD2 było prawie identyczne jak przed zmianami z tymi rangami/asystami. Weszła ta zmiana i tak patrząc to coraz więcej osób sie pojawia na serwerze, więc zmiana na plus. A propozycja Da Miano z tymi mapkami to też jest dobry pomysł(wiem, że to nie tu powinno być ale Da Miano wyżej zaczął o rozkręcaniu serwera) i moim zdaniem, te mapki powinny sie dobrze przyjąć, rozkręcić serwer i sprowadzić nowych graczy. Da Miano naprawdę wpadł na super pomysł i mam nadzieję, że na jakieś jeszcze wpadnie bo gdy ma więcej czasu to cały czas podsuwa pomysły rozkręcenia serwer tak jak teraz. Szacun dla niego bo naprawdę sie stara i mu zależy, a co najważniejsze jego pomysły są poważne, a nie jakieś błache lub które by nic nie wniosły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś było z TP żeby zmienić serwer tylko na steam a potem wszyscy się odwrócili i poszli na inne serwerownie;// Wiec teraz napisałem to bo nie chce żeby tutaj było podobnie, chce jakoś rozkręcić serwer tak samo jak wy, lepiej się gra ja jest serwer pelny , asysty i rangi to dobry pomysł był a jeszcze lepszy jak Petrus rozpatrzy dodanie mapy. Jeśli was urazilem tym co napisałem to sorry, ludzią się podoba teraz ; )) dzięki i pozdrawiam

 

"Asysty są spoko ale radził bym dać sobie z nimi spokój" xD

 

z tego co wiem to Ty miałeś tego admina na TP i sam uciekłeś z tonącego okrętu? a chyba admin powinien bardziej się starać niż zwykły gracz?

 

Ale innych graczy przekonują, wczoraj o 23, grało naprawdę dużo osób a wcześniej serwer był pusty, gracie raz na jakiś czas i jeszcze się wypowiadacie, że to i to wam nie pasuje, w tym wszystkim chodzi ze to ma przyciągać ludzi a nie żeby szli na inny serwer bądź rezygnowali z naszej serwerowni bo ciągle nic nie robimy.

 

raz na jakiś czas? gram na tej serwerowni może nawet dłużej od Ciebie, a to że masz teraz admina to nie daje Ci możliwości wykluczania innych graczy z dyskusji o serwerze.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×