Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sokson

Boty

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. 

mam takie nietypowe pytanie gdyż dziś wchodząc na serwer only DD2  godzi. około 9;00 grałem i po chwili na serwerze zjawił sie bot zwykły bot jaki jest na TP i mógł kupić "Automat" 

błąd/bug na serwerze ? czy to normalne ? nigdy nie widziałem takiego przypadku .

 edit : http://www.gametracker.com/player/G4m3%20Tr4ck3r/193.33.177.12:27126/ - Bot 

 editv2 : kolejne boty i blokowane przedmioty sa odblokowane. 

Edytowane przez ~Mr.Blue~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie pytania dotyczące botów proszę kierować do @@Petrus, Wszystko wytłumaczy o co w tym chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Nie rozumiem Waszego poruszenia. Zdziwienie sięga takiego poziomu, jakby UFO wylądowało na serwerze. Boty na serwerze DD2 były zawsze. Od roku zostały zawieszone, gdyż crashowały serwer. Teraz zostały dodane ponownie, gdyż udało się rozwiązać te problemy. Jest ich tylko 5, dlatego nie przypuszczam, aby wpływało to jakoś na grę. Służą one jedynie szybszemu rozkręceniu serwera, w przypadku gdy jest pusty. Jak wejdzie adekwatna liczba graczy, botów już nie ma... Na serwerze w godzinach szczytu gra zazwyczaj więcej osób, więc botów raczej nie uświadczymy. Jeśli chodzi o zakazane bronie, to zostaną one zablokowane. Wystarczyło to zgłosić.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×