Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

Czas coś z tym zrobić

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A więc, piszę ten temat, aby administracja poruszyła sprawę z reklamą , czy czyms podobnym aby serwer postawić na nogi, ogólnie wiele nie trzeba wbiłem sobie dziś grały boty, po tym jak zaprosiłem wszystkich znajomych ze steam po 10 minutach miało to taki rezultat:

51304054116203367902.jpg

Wystarczyło by dodac 2 sloty tak jak było kiedyś i wykupić reklamę na +/- miesiąc . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czemu ten screen nie jest twój? Masz do niego jakieś prawa autorskie czy coś ?

A co do tematu to powiem tak myśle że to by pomogło wywalić boty dodac 2 sloty jak kiedys no i reklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scr nie robilem ja bo gram na grafice 640x480 , a chcialem pokazac ile steamow gra, i mam do niego prawa autorskie :) Dodam, ze Da Miano, Cycu, WGW, Possible, Ajkuś nie zapraszalem na steam, sami weszli to samo ci którzy grali na ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Mnie zaprosiłes ale już kończyłem na dzisiaj z kompem, sory

Reklama dobry pomysł. Poza tym jak są steam'owcy to można ich poprosić o zapraszanie znajomych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże tak!!;) trzeba by wkoncu rozruszać te Tp;D wiem ze juz nie mam tam Admina ale szacunek do serwera zostal;) od niego to się wszystko zaczęło ze tutaj jestem i szkoda by było zeby upadł; (( Wbilem dzisiaj i wspomnienia powróciły jak grał Jurand, madara, pikachu i wiele wiele innych!! Pzdr tych o których zapomniałem ale skleroza nie boli;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

duuuże TAK !!! bardzo przyjemnie się gra na TP zwłaszcza z fajnymi osóbkami widocznymi na screenie powyżej. kilka razy wcześniej grałem na TP ale prawie zawsze ponad połowa to boty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ogólnie na początek, wywalić botów, potem zapraszać znajomych, rozkręcać serwer, wykupić reklamę.

 

Fajnie, jakbyśmy nawet na forum zgadywali się, np. w sobotę o 20 wszyscy wbijamy ;)

Edytowane przez JAGIELLONCZYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie można sie ugadywać i pograć wieczorami, tak jak @JAGIELLONCZYK zaproponował. Warto by usunąć bo nawet jak wbija 5 osób to dalej pojawiają sie te boty i psują gre.

 

P.S. kto jest za tym aby na jutro sie umówić i pograć gdzieś w godzinach 18-22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

DUŻE TAK :) serw jest naprawdę  fajny i jestem z tym ze sie spotkać o 20;00 w sobote :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

widzę już paru chętnych na sobotę 20.00 więc też wpadnę. postaram się kogoś ogarniętego załatwić żeby też wpadł

 

 

wbijcie teraz bo widzę że pare osób grać, oczywiście kto chce sobie pyknąć :)

Edytowane przez Cycu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2


44324979639295854549.jpg

(fotka za godziny 17-18)
Po po pierwsze proponuję dodać slotów bo niedługo nie bd można wbić XD


Co do tej soboty to ok, ja jak mam chile czasu na grę to wbijam na tp i zapraszam od gory do dołu znajomych : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

potem wrzucę screeny jak to aktualnie wygląda :)

 

coraz więcej ludzi gra, zero botów , no po prostu super się gra

Edytowane przez Cycu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale serio petrus dodaj sloty, bo ludze chca grac ale nie moga wbić, bo 6vs7 to max...



Nowy scr z ostatniej mapy. Chciało grać więcej ale slotów nie było -,-

12784468_739413169493956_1449718169_n.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nad czym tu debatować... sprawa jasna, że serwer trzeba rozkręcać. Reklama sama w sobie nic nie da, bez zaangażowania graczy. Ja robię co mogę, reklamy są wykupywane raz w miesiącu po 50zł na jeden z serwerów. Slotów póki co jest 15, bo nie są one darmowe, a za pusty serwer nie ma co przesadzać ze slotami. Jeżeli grywalność wzrośnie, wrócimy do 19.

 

Za 2 dni wykupię reklamę na serwer TP. Będzie ona trwała jakieś 2 tygodnie i w tym czasie szczególnie proszę o zaangażowanie tj. wchodzenie (nawet jak serwer pustawy), zapraszanie znajomych, reklamowanie itd. Bez tego grywalność lekko wzrośnie, ale po zakończeniu nic nie zyskamy, bo serwer wróci do stanu poprzedniego. Jak sam autor tematu zauważył, wystarczy troszkę chęci, poświęcić kilka chwil podczas gry jesteśmy martwi i zaprosić znajomych (nawet kilka razy). To dużo daje i przynosi najlepsze efekty!

 

Stałych graczy zapraszam do składania podań o admina. Również na TP zostanie udostępniona funkcja admina testowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×