Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Nowe rs'y DD2

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio dodane rs'y na serwer DD2 nie przyjęły się za dobrze, więc postanowiłem dodać swoją paczuszkę roundsoundów.

Zapraszam do słuchania i oceniania.

Mam nadzieję, że zostaną szybko zmienione na serwerze bo żeby nikogo nie obrażać ale są trochę słabe.

 

link: http://www92.zippyshare.com/v/pO1zUEPX/file.html

 

 

tracklista:

 

1.Alan Walker- Force
2.Andre- Powiem ludziom
3.Avicii- Wake me up
4.Borysiewicz & Kukiz- Niby jestem niby nie
5.Diley- Iza z matiza
6.Enej- kamień z napisem love
7.Extazy- smakować będę cię
8.Pitbull- feel this moment
9.Felix Jaehn- ain't nobody love me better
10.Dj antoine- house party
11.Years & years- shine
12.Łobuzy- ona czuje we mnie piniondz
13.Mig- nie ma mocnych na mariolę
14.Enrique Inglesias- El perdon
15.OMFG- Hello
16.Pectus- Barcelona
17.Popek x MAtheo- wodospady
18.REMO X GIMPSON X MAMIKO- Bombsite A
19.Spiżowi mocni- na pełnym
20.Sulin- między mną a tobą
21.Top girls- dziś zatańcz ze mną
22.Zbuku- do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

jestem za zmiana nowo dodanych rs są poprostu tak słabe że az zdejmuję słuchawki pod koniec rundy a jak usłyszałem anie wyszkoni to słuchawki same mi spadły !! hah nie no zmiencie, już Cycu zrobił fajniejsza listę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Również jestem za zmianą. Na koniec mapy przydały by się szybie rs bo jak lecą za przeproszeniem takie smuty to i gra się w spowolnionym tempie.  :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

sa za wolne. AWP ma rację, rs z bitem musi być lepiej się rundę zaczyna jak jest za przeproszeniem PIERDOL**ĘCIE  na koniec rundy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No ja także jestem za zmianą ! ;) Jedynie jaki Rs mi się podoba do Cleo "Zabiore Nas" :) A tak to nie za ciekawe ;) . A co do twoich Rs"ów to na pewno na serwerze musi się pojawić numerem 19 :). Dobra nutka ;) . TAK . Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Od dodania nowego rs'a na serwer, gdy wbijam daje off po prostu się tego nie da słuchać poprzednie były dużo lepsze, gracz woli chyba bardziej coś takiego w stylu motywacji lub szybkiej nutki, tak jak powiedział AWP za wolne, jestem za zmianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

gracz woli chyba bardziej coś takiego w stylu motywacji lub szybkiej nutki

No i tu powstaje problem. Jedni by chcieli sam metal, inni hip-hop/rap, a jeszcze inni disco-polo. Nigdy wszystkim nie dogodzi.

 

@topic

Połowa zaproponowanych nutek była w kilku ostatnich RS, a reszta to praktycznie samo disco. Rozumiem Wasze rozgoryczenie, ale zmieniając RS co ok. 2 tygodnie oraz nie robiąc zbyt wiele powtórzeń zaraz dojedziemy do lat 90. Na prawdę ciężko wybrać coś sensownego, aby nie było co chwile to samo. Poza tym, większość nutek została wybrana z Waszych propozycji z niżej podanego tematu. Reszta to kilka nowości, które nie pojawiły się w poprzednich zestawieniach.

 

ps. Dział służy do wstawiania RS, a nie ich komentowania pod względem dodania na serwery. RS są zmienianie systematycznie, według uznania administracji oraz dodawanych propozycji w tym dziale oraz w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za zmiana nowo dodanych rs są poprostu tak słabe że az zdejmuję słuchawki pod koniec rundy a jak usłyszałem anie wyszkoni to słuchawki same mi spadły !! hah nie no zmiencie, już Cycu zrobił fajniejsza listę 

 

Mi tam Wyszkoni nie przeszkadza bo akurat to jest fajna piosenka, ale wiadomo każdy ma inny gust.

 

Co do wstawionego rs'a to bez sensu go wrzucać, skoro większość nut jest stara i kiedyś była na serwerze.

 

Muzyka na serwerze to wiadomo, że hiphop, disco polo i techno. Chyba wiadomo, że żadnych metali nie będzie.

 

Petrus, ja dziwie się, że nie bierzecie pod uwagę piosenek (nowych, na czasie), które wrzucają gracze w odpowiednim temacie.

 

 

Edytowane przez JAGIELLONCZYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszyscy chcą zmiany i ja dopisuje się do nich .

Zdecydowanie jest za wolne , jeśli muzyka zostanie zmieniona to na pewno pojawią się "płacze" .

Cycu odwalił świetną robotę i można z czego wybierać .

I nawet znalazłam kilka nutek dla mnie hahah :D

Moja propozycja jest taka aby wybrać rs od autora tematu , jeśli ktoś bedzie chciał jeszcze dodać to tak zrobi :)

Edytowane przez Sylwusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×