Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AmputatoR

Skarga na admina : OOO

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin: : OOO
2. Nick oskarżyciela (z gry): AmputatoR
3. Nick oskarżanego (z gry): : OOO
4. Dokładna data (dzień+godzina): 20.02.2016r 14:04 - 14:25
5. Mapa: de_dust2
6. IP oskarżonego89.238.12.46
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:158428629

8. Dodatkowy opis:

Witam

Skarga na admina : OOO z powodu nie do końca znanego regulaminu i obrażania gracza, w tym przypadku mnie.

Dostałem test na 32 bit, który o dziwo zakończyłem negatywnie, dostałem kick'a, Wszedłem ponownie, dostałem 2 test, też został rozwiązany negatywnie czego skutkiem był ban na 5 min. Testy rozwiązałem negatywnie z powodu bugu jaki u mnie wystąpił mianowicie, na 3 oknie gdzie kwadraty są podpisane literą C (C1, C2. C3 itd) po naciśnięciu OK, odpowiedzi były na literę B (B1, B2, B3 itd) gdzie powinny być (C1, C2, C3 itd) nie wiem dlaczego wystąpił taki bug, test robiłem powoli i na pewno się nie pomyliłem, gram tylko na 32 bitach, wtedy serwer strasznie klatkował, zapytałem na czacie czy tylko ja tak mam, odpisano że nie (screen poniżej) być może z tego powodu był ten bug. W między czasie na czacie była dyskusja, gdzie zostałem obrażony(screen poniżej), zostawiam bez komentarza. Później gdy ban miną, sprawdziłem z Sylwia czy bug jest nadal ale już nic takiego nie miało miejsca. Co do nie do końca znanego regulaminu, mam namyśli to, że test powinien zostać wykonany 3 razy a potem kick po powrocie 4 raz jak nie zmieniono wtedy dopiero ban, tak było za mojego urzędu, chyba pamięć mnie nie myli.
9. Dowód przewinienia:

2.jpg

 


1.jpg

 

3.jpg

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Byłem naocznym świadkiem zdarzenia. Skarga moim zdaniem słuszna. Wydaje mi się, że admin nie powinien wyzywać tak graczy: "nie sap" , "napinka przez klawiaturę pet jebany". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wspomniany wyżej admin bardzo często wyzywa graczy lub wyjeżdża z bezsensownymi tekstami o jakimś spinaniu i w ogóle, zamiast po prostu upomnieć kogoś, żeby ten ktoś mniej wyzywał, przeklinał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także byłem świadkiem i admin nie powinien się tak zachowywać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Grałem na serwerze od 10 do 12 i potem o 13:30 i faktycznie były lagi/klatki

Skarga słuszna i niepodważalne dowody...

 

 

Test wykonujemy 2-3 razy (co nie oznacza ze muszą być dokładnie 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Test wykonujemy 2-3 razy (co nie oznacza ze muszą być dokładnie 3)

dokładnie tak stoi w regulaminie.

A co słuszności skargi. Skarga słuszna, słownictwo takie nie przystoi adminowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

: ooo chyba jesteś trochę za bardzo wybuchowy bo nawet jeśli jesteś prowokowany (często tak się zdarza, sam byłem adminem więc wiem jak to jest) to nie powinieneś tak pisać do graczy bo jest to zachowanie karygodne.

 

w dodatku to chyba już druga skarga w przeciągu tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

XDDDDD

Kurwa dla mnie jestes zwyklym petem i tak mimo tego co tu piszecie XDD Pizgasz przez smolki jak miserszmit i sie prujesz... pokora chlopie
Wchodzisz i jeszcze mowisz, ze robi sie 3 razy, to myslalem, ze zmieniles, a przychodzisz i spruta i kolejny test i nadal tak samo...
Obecnie Grudziadz (batorego 14/71)
Na codzien Bielsko-Biala (kolonia 17)
Po prostu nie moge wytrzymac jak taka palka sie spina bo jego duma wielce zostala urazona kickiem...(slusznym).
Wielki srodkowy palec w twoja strone.
Pozdrawiam, dziekuje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja świadkiem nie byłem ! Ale właśnie wchodziłem na serwer w tym momęcie :) ! I AmputatoR ma racje gdyż mnie tak samo Klatkowało ! ;) Nie dało się wytrzymać nieraz . Wracając do tematu wyżej Skarga jak najbardziej słuszna ! Admin i takie słownictwo ? :) Powinieneś dawać przykład innym graczom a nie na odwrót ;) . Takie moje zdanie. Ps. AmputatoR zna się na rzeczy bo za czasów gdy Adminował to zachowywał się tak jak na Admina przystało . Dziękuje :) Miłej nocy :) Poczekamy na wypowiedź Admina i Petrusa :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Fakt nie byłam przy tej  sytuacji i nie powinnam wypowiadać się  , lecz dorzucę swoje trzy grosze .

Wielki srodkowy palec w twoja strone.

Barwo ! brawo ! widzę że kultura w ogóle nie znana !!

Ty jako admin  musisz zachowywać się poprawnie a co tutaj prezentujesz ?

Kompletnie zero !

Wulgaryzmy , wyzwiska innych graczy myślisz że to jest normalne ?

Dostałeś taką funkcją którą nie wykorzystałeś  nawet w 50% .

Młody i nie dojrzały ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Takie zachowanie nie przystoi na admina. Na początku jako admin prezentowałeś sie dobrze, ale od jakiegoś czasu gdy z Tobą grałem coraz częściej zacząłeś swoją frustrację z nie powodzenia w grze odbijać na innych graczach z serwera wyzywając ich lub dając czasami bezsensowne bany. A Amputator no cóż stały gracz, odkąd pamiętam to gra i nigdy nie było żadnych problemów z nim. Tylko wyżej wymieniony admin często po nieudanych akcjach "odstresowuje się" dając bezsensowne bany lub wyzywając niczemu nie winnych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że sytuacja się nieco rozjaśniła - błyskotliwe odpowiedzi "admina" w tym temacie nie pozostawiają wątpliwości, czy nadal powinien mieć uprawnienia. Schowaj słomę wystającą z butów i idź na inne podwórko się wyżywać.

Swoją drogą, jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi, ale czy gracze STEAM mogą w jakikolwiek sposób zmienić grafikę na 16bit'ów? Z tego co kojarzę, po którejś z aktualizacji STEAMa, gracze zostali pozbawieni możliwości grania inaczej niż na 32bitach - więc nie rozumiem skąd te testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Kurczę chyba myślisz : OOO że swoją desperacką wypowiedzią uraziłeś moją dumę? A mnie się wydaję, że moje już tak bardzo WYBUJAŁE ego, cholernie wybujałe poszło jeszcze wyżej, ależ ze mnie demaskator. Tak jak pisałem osobie, która ten temat zakończy za wielkiego pola manewru to ty nie masz, pogrążyłeś się. Tak masz racje przez 8 lat strzelania żadnego doświadczenia nie nabrałem i nie umiem zabić przez smoga, na fleszu itd. Nie wiem co by się działo, jeśli zagrałbyś z kimś kto mnie by niszczył na serwerze, mixsie gdziekolwiek, ktoś kto koksi razy dwa to co ja gram. A co do spinania, wyraziłem tylko pouczenie. Na tym serwerze nie dostałem żadnego bana, chyba że o jakimś teraz już nie pamiętam, ale za niesłuszne bany odwołuję się. Początkowo tutaj nie chciałem, ale jak w logach zobaczyłem ze mnie obraziłeś, to wtedy zmieniłem zdanie, chciałem być wyrozumiały, może się uczysz, daruję, ale jak widać dobrze postąpiłem, nie będzie mnie ktoś taki obrażał jak ty. Kickiem mnie nie uraziłeś, ban już na mnie wpłynął, ale hasełkiem się nie popisałeś, o słuszności wypowie się ktoś kto jest na bieżąco z teraźniejszym regulaminem.

Gringo na Twoje pytanie nie odpowiem, bo nie mam zielonego pojęcia czy istnieje inny sposób zmiany grafiki, ale tak jak mówisz, grafika jest przypisana do gry bez możliwości zmiany na 16 bitową z poziomu steam.

Podsumowując dziękuję za lekcję pokory, naprawdę sporo się od ciebie nauczyłem i za zaproszenie w Twoje strony również, z wielką ochotą już wyjeżdżam odpokutować. Życzę przede wszystkim zdrowia! Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze mówiąc po tym co zobaczyłem mam ochotę Cię wyrzucić @@: OOO z grona ekipy. Zachowujesz się jak przeciętny przedstawiciel gimbazy. To co piszesz publicznie na forum oraz serwerach nijak nie odpowiada odpowiedniej postawie admina.

Jako, iż Blackhill zasugerował danie drugiej szansy, co średnio mi odpowiada dam Ci ją. Jeżeli ktoś zgłosi jeszcze raz wulgarne zachowanie (czy też coś zbliżonego) oraz nie zmienisz swojej postawy wobec przyjętych obowiązków zostaniesz usunięty z Naszego grona lub nawet zbanowany za degradowanie serwera.

Poza w/w sprawami zalecam staranne przeczytanie regulaminu admina oraz serwera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×