Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
popapraniec^^

Skarga na admina - :OOOO

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś podczas rozgrywki moje wypowiedzi nie spodobały się temu adminowi. Do tego nie były to uwagi dotyczące jego osoby,tylko ogólnie teamu.A do tego nie było to nic obraźliwego. Po sprowokowaniu mnie słowami "Skończ pierdolić",po których powiedziałem,że jako admin powinien zachować kulturę i żeby się lepiej uspokoił bo króciutko jest adminem i więcej mam godzin nabitych niż jego czas adminowania,usłyszałem,że mam dalej "Przestać pierdolić" i,że gówno go obchodzi,że napiszę skargę.Powtórzyłem mu żeby zachował kulturę po czym dostałem BANA na 30 minut za "Prowokowanie". Widać,że ktoś uważa serwer za swój własny i banuje za co mu się żywnie podoba,a nie przyznanie mu racji od razu wiąże się z "Pierdoleniem głupot" lub innych tego typu rzeczy. Widać też,że nie bardzo podoba mu się jego funkcja skoro nie umie jej sprawować prawidłowo.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: : OOO
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Reason: 'Prowokujesz'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:1280579'
[AMXBans] Your IP: '195.136.56.41'
[AMXBans] ===============================================

Jako świadka mam admina Johna Rambo jak i AWP.Tu dodam również link do mojej "PROWOKACJI' i szybkiej kulturalnej reakcji jaką zabłysną podany admin.

https://megawrzuta.pl/download/d36f57556dd751af74dff7908241b133.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No to ładnie.... ;-)

 

Nie wypowiadam się w tym temacie :-p ,akurat wyszedłem po kawe ....

 

Pozdrawiam

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, każdy może narzekać na swój team, ale to nie powód żeby dawać bana.... i jeszcze to ,, skończ pierdolić'' :/

 

Słabo :I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako świadka mam admina Johna Rambo jak i AWP.

Nie wypowiadam się w tym temacie :-p ,akurat wyszedłem po kawe ....  

 

@@JOHN RAMBO, wychodząc robić kawę na 5 min, nie zapomnij się rozłączać z serwerem.  3/4 mapy jako AFK nie wypada stać na respie :) (nie wykorzystuj przywileju, że Cię nie kickuje)

 

Co do skargi,

Popapraniec dużo nawija przez mikro, dużo komentuje i robi to dość bezpośrednio. Słyszałem parę bluzgów z jego strony, ale był to pojedyncze akcje, gdzie ktoś ewidentnie nie pojmował na czym polega gra w CSa ;) Można by się o to przyczepić do niego, ale przed jakimkolwiek banem, powinno pójść ostrzeżenie - jeżeli gracz się nie poprawia, wtedy stosujemy BANy. 

 

Nie popieram zachowania ani @popapraniec^^, ani to  @: OOO - trochę kultury i ogłady jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Admin powinien najpierw zwrócić uwagę za przewinienie, a w ostateczności jak to już wcześniej wspomniałem, nakładać BANa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Okej, moze za szybko na wypowiedz z mojej strony, ale sie wypowiem jak to wyglada z mojej strony.

ARGUMENT 1

Napisales wyzej, ze jak ja napisalem 'skoncz pierdolic' to pisales, ze mam zachowac kulture? :)
A w rzeczywistosci powiedziales 'tak mozesz sobie mowic do swojej mamy'
Mysle, ze to swiadome ominiecie waznego faktu.

ARGUMENT 2

Ciagle sie powolujesz na to, ze grasz dluzej, nawet podczas naszej 'klotni' przez mikro mowisz 'zobacz na GT ile ja tu gram, jestes krociutko adminem'.
Co to za argument? :)
Jak juz sie na to powolujesz to sie zachowuj jak przystalo na gracza, ktory gra dluzej,
Szacunek za szacunek.

ARGUMENT 3

Tak jak juz napisalem wyzej, powolujesz sie na staz a totalnie nie pokazujesz swoja postawa, ze grasz dlugo.
Ciagle piszesz negatywnie na twoj team niewazne co by sie nie dzialo, zawsze jest zle.
Krzyczysz przez mikro, jak cie zabija...
Cwaniakujesz.. dzisiaj wszedles w prowokacje i wyzwiska z graczem, nie pamietam mial chyba nick 'radzio' czy jakos tak.
Potem odtlumaczasz swoje bledy tym, ze masz kaca... kurwa mordo kogo to obchodzi...


ARGUMENT 4

Mysle, ze jest kilka osob na serwerze wrogo nastawionych, ze po tygodniu grania dostalem admina, co mi sam wytykasz.
I mysle, ze jestes jedna z tych osob :).
Zreszta wczoraj albo przedwczoraj tez kilka slow poszlo za duzo.


ARGUMENT 5

Upominalem cie, gdy wyzywales sie z graczem oraz rano, ten ban byl kumulacja twoich niewlasciwych zachowan.




 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nic tylko uznać rację GRINGO. Do poprańca nic nie mam, jednak wiem że jego komentarze, nie wszystkim się podobają [ach ta mentalność gimbazy :D ] (ja tam go nie mutuję, jak mam mikro w grze to kiedyś miło się z nim gawędziło). To tylko gra. Co do admina, obiecująco sprawował funkcję, jednak "Skończ pierdolić" to kiepski argument do uspokojenia relacji między graczami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

, jednak "Skończ pierdolić" to kiepski argument do uspokojenia relacji między graczami...

 

ogólnie to byś mówił inaczej jak byś był albo byłeś kiedyś adminem, bo gracz może powiedzieć wszystko i nic, a jak admin coś powie to już skarga, utrata admina itd.

 

 

Tak? Jak widać teraz mam dowody na to,że to nie ja zawiniłem więc przestań Jagiellończyk pieprzyć za przeproszeniem.

 

nie pieprzę tylko się wypowiadam, bo mam do tego prawo, nie wiem po co się aż tak napinasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak juz napisalem wyzej, powolujesz sie na staz a totalnie nie pokazujesz swoja postawa, ze grasz dlugo. Ciagle piszesz negatywnie na twoj team niewazne co by sie nie dzialo, zawsze jest zle. Krzyczysz przez mikro, jak cie zabija... Cwaniakujesz.. dzisiaj wszedles w prowokacje i wyzwiska z graczem, nie pamietam mial chyba nick 'radzio' czy jakos tak. Potem odtlumaczasz swoje bledy tym, ze masz kaca... kurwa mordo kogo to obchodzi...



Wiesz takie rzeczy to i ja mogę sobie pisać. Widzisz,że nie masz racji i teraz wyciągasz jakieś oskarżenia z rękawa. Ban był za "Prowokację",gdzie to Ty mnie sprowokowałeś. Rozumiesz jaki jest powód skargi? I nie wciskaj mi,że kogoś wyzwałem.Bluzgam?Owszem,nie będę przecież mówił,że nie. Czy kogoś wyzwałem?Nie,a jeżeli chcesz mi takie coś wcisnąć,czego nie zrobisz bo tak nie było to chociaż postara byś się o jakieś dowody. Jakiekolwiek by poprzeć słuszność swojego bana. Nie masz? Ban był jest nie słuszny,a Ty jesteś dupa nie admin. Daje się kicka,bana na 5min,10min,30min. Jak to nie skutkuje to możesz sobie dawać dalej na ile tam chcesz,jeżeli nie wiesz nawet tak podstawowych rzeczy to jak powiedziałem. Dupa nie admin.


nie pieprzę tylko się wypowiadam, bo mam do tego prawo, nie wiem po co się aż tak napinasz.



Pierniczysz jak potłuczony jak zwykle,widzisz dowód przewinienia admina i dalej swoją starą śpiewkę uskuteczniasz,która nie wnosi nic do omawianego tu tematu. A jeżeli mi powiesz,że wniosła to przedstaw mi w jakim kontekście,albo rozrysuj bo Twój umysł jest tak szaleńczo skomplikowany,że nie ogarniam.

 

Napisales wyzej, ze jak ja napisalem 'skoncz pierdolic' to pisales, ze mam zachowac kulture? :) A w rzeczywistosci powiedziales 'tak mozesz sobie mowic do swojej mamy' Mysle, ze to swiadome ominiecie waznego faktu.



A to i bardzo słusznie powiedziałem,bo nie będziesz się tak do mnie zwracał gdy ja się tak do Ciebie nie zwracam,TO,że masz admina nie daje Ci do tego żadnego prawa. Więc,tak,takie teksty to Sobie zarzucaj w domu gdzie w pysk nie dostaniesz,bo w innych miejscach może być różnie i radził bym Ci uważać troszkę. 
Później Ci powiedziałem żebyś się opanował i zachował kultury trochę bo jesteś adminem,a Ty dalej swoje.Sprowokowałeś kłótnię,a później myślałeś,że jesteś admin i Bóg i możesz wszystko.Widzisz,a ja bardzo lubię pisać skargi na takie czerwone rzeczy jak Ty(Czerwone?hmm,a co to?Zagadka co?)
Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@JOHN RAMBO, wychodząc robić kawę na 5 min, nie zapomnij się rozłączać z serwerem.  3/4 mapy jako AFK nie wypada stać na respie (nie wykorzystuj przywileju, że Cię nie kickuje

 

 

Ja nie wypowiem się co do głównego wątku, aczkolwiek chciałbym również zwrócić uwagę na treść tego co napisał @GRINGO , bo to mi się też nie podoba . Drogi Johnie Rambo skoro już jesteś na serwerze to proszę Cię, żebyś sprawował swoją funkcję jak należy, bo strasznie ostatnio mi się nie spodobało to że nawet mimo tego że grałeś - nie byłeś AFK ( co się dość często zdarza - mam namyśli afk w grze lub afk specta) nie reagowałeś na moje wielokrotne prośby o sprawdzenie gracza, a wręcz prośbę o zbanowanie ewidentnego czita. Rozumiem mogłeś nie zauważyć raz, drugi, ale pisałem kilka razy na u@ mówiłem Tobie na mikro itd. Więc proszę też popraw swoje zachowanie na serwerze bo póki co, gdy jesteś na serwerze wolę napisać po innego admina, np. Sylwię która reaguje natychmiastowo i chciałbym ją za to pochwalić, gdyż wiem że zawsze mogę na jej pomoc liczyć. Dziękuje za czytanie moich wypocin i nie traktujcie tego jako ofensywy . Po prostu proszę, aby admin o którym mowa wziął sobie to do serca i poprawił swoje zachowanie ;)

Edytowane przez Cappy2495

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

 

 

 

Wiesz takie rzeczy to i ja mogę sobie pisać. Widzisz,że nie masz racji i teraz wyciągasz jakieś oskarżenia z rękawa. Ban był za "Prowokację",gdzie to Ty mnie sprowokowałeś. Rozumiesz jaki jest powód skargi? I nie wciskaj mi,że kogoś wyzwałem.Bluzgam?Owszem,nie będę przecież mówił,że nie. Czy kogoś wyzwałem?Nie,a jeżeli chcesz mi takie coś wcisnąć,czego nie zrobisz bo tak nie było to chociaż postara byś się o jakieś dowody. Jakiekolwiek by poprzeć słuszność swojego bana. Nie masz? Ban był jest nie słuszny,a Ty jesteś dupa nie admin. Daje się kicka,bana na 5min,10min,30min. Jak to nie skutkuje to możesz sobie dawać dalej na ile tam chcesz,jeżeli nie wiesz nawet tak podstawowych rzeczy to jak powiedziałem. Dupa nie admin.

 

 

 

 

Pierniczysz jak potłuczony jak zwykle,widzisz dowód przewinienia admina i dalej swoją starą śpiewkę uskuteczniasz,która nie wnosi nic do omawianego tu tematu. A jeżeli mi powiesz,że wniosła to przedstaw mi w jakim kontekście,albo rozrysuj bo Twój umysł jest tak szaleńczo skomplikowany,że nie ogarniam.

 

 

 

A to i bardzo słusznie powiedziałem,bo nie będziesz się tak do mnie zwracał gdy ja się tak do Ciebie nie zwracam,TO,że masz admina nie daje Ci do tego żadnego prawa. Więc,tak,takie teksty to Sobie zarzucaj w domu gdzie w pysk nie dostaniesz,bo w innych miejscach może być różnie i radził bym Ci uważać troszkę. 

Później Ci powiedziałem żebyś się opanował i zachował kultury trochę bo jesteś adminem,a Ty dalej swoje.Sprowokowałeś kłótnię,a później myślałeś,że jesteś admin i Bóg i możesz wszystko.Widzisz,a ja bardzo lubię pisać skargi na takie czerwone rzeczy jak Ty(Czerwone? hmm,a co to?Zagadka co?)

Gorąco pozdrawiam.

No powiem ci ze niezle sie usmialem z twojej wypowiedzi :D

Najbardziej zenujace jest to, ze ta skarga jest kompletnie bez sensu, nie chcesz niczego wyjasniac, chcesz tylko pokazac 'kto jest wyzej'..

Czlowieku dodajesz sobie tyle, ze az mi ciebie szkoda.. jestes strasznie wyrafinowany.. na poczatku przedstawiasz nieprawdziwa wersje, potem mowisz, ze jednak tak bylo, ale oczywiscie twoja racja i jeszcze te prowokacje w stylu 'banuje kogo sie zywnie podoba' 'dupa nie admin' ja nie mam o czym rozmawiac z toba bo kazdy argument jakikolwiek by nie byl do twojego niepokornego lba nie trafi.

I nie wiem moze wylapales kilka razy jak sie pultasz przez klawiature i mikrofon, a te emocje jak na grzybach... smieszny typek z ciebie :D

DOWODY? Czlowieku.. nie zyje myszka i klawiatura, zeby udowadniac pozniej kto mial racje, ja jestem gotow na rozmowe, ty nie:)

Tyle z mojej strony dziekuje:)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No powiem ci ze niezle sie usmialem z twojej wypowiedzi :D Najbardziej zenujace jest to, ze ta skarga jest kompletnie bez sensu, nie chcesz niczego wyjasniac, chcesz tylko pokazac 'kto jest wyzej'.. Czlowieku dodajesz sobie tyle, ze az mi ciebie szkoda.. jestes strasznie wyrafinowany.. na poczatku przedstawiasz nieprawdziwa wersje, potem mowisz, ze jednak tak bylo, ale oczywiscie twoja racja i jeszcze te prowokacje w stylu 'banuje kogo sie zywnie podoba' 'dupa nie admin' ja nie mam o czym rozmawiac z toba bo kazdy argument jakikolwiek by nie byl do twojego niepokornego lba nie trafi. I nie wiem moze wylapales kilka razy jak sie pultasz przez klawiature i mikrofon, a te emocje jak na grzybach... smieszny typek z ciebie :D DOWODY? Czlowieku.. nie zyje myszka i klawiatura, zeby udowadniac pozniej kto mial racje, ja jestem gotow na rozmowe, ty nie:) Tyle z mojej strony dziekuje:)



Ja tu nie przyszedłem z Tobą wody przelewać. H@ zadecyduje co z tym fantem,nawet w gruncie rzeczy nie muszę się wypowiadać pod skargą. Zachowałeś się jak się zachowałeś i zamiast,powiedzieć,że zrobiłeś błąd to piszesz jakieś dziwne rzeczy. Wyciągasz 5 argumentów.Dziwne,że w trakcie pisania "Skończ pierdolić" takich nie miałeś. Nieprawdziwą wersją jest to co napisałeś?Dziwne.Bo jakoś to Twoje słowa padły pierwsze nie moje,więc to Ty sprowokowałeś nie ja.To jest chyba proste i logiczne,że Twój ban był gówno wart i wsadziłeś go bo mogłeś,a to jest nadużywanie funkcji jakbyś chciał wiedzieć.Dociera coś?Tak coś świta?W tym wodogłowiu coś tam dociera?No to "skończ pierdolić" już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po co się kłucić lepiej było od razu dojść do porozumienia :-| Może to dziwnie zabrzmi ale moja Mama mówiła mi że jeżeli spokojnie się ze sobą porozmawia to wszstko da się w jakiś spsób ustalić :-D

 

 

 

 

Pewnie nie którym nie spodoba się moja wypowiedź ale proszę o wyrozumiałość

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@: OOO, są osoby, które są bardziej aktywne na mikro, niż inni. Patrz na każdą z osób, szczególnie stałych graczy przez pryzmat całego zachowania. Jeżeli komuś się coś wymsknie co jakiś czas, ale ogólnie nie powoduje 'zgorszenia' na serwerze to staraj się upominać i tłumaczyć. Bany dajemy w przypadkach niereformowalnych lub gdy pomimo upomnień zachowanie danego gracza się nie zmienia. Pamiętaj o tym.

 

@@popapraniec^^, sam również nie przesadzaj. Sam wiesz, że nie jesteś typem super wyrozumiałego gracza, więc czasem daj sobie na wstrzymanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×