Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gexo

Małe pytanie

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, wczoraj dostałem bana, zrobiono mi ss'y, z ogromną chęcią bym je wstawił gdyby nie fakt, że po prostu tych zdjęć nigdzie nie mam, taki problem mnie prześladuję od kiedy mam nowy komputer, nie wiem może to przez system mam Viste, chciałem się dowiedzieć czy w jakiś inny sposób mogę to wyjaśnić, bo serwer na prawdę mi się podoba, dla ścisłości jestem w 2 technikum, a w cs'a gram od 2 podstawówki, nigdy nie kupowałem steama, bo zawsze grałem tylko dla rozrywki i nigdy dłużej niż 2h pod rząd nie grałem. Nie wiem czy da się to jakoś zrobić, ale proszę o odpowiedź chociaż, bo takiej zajawki jak na tym serwerze to nie miałem nigdy. Co można zauważyć zawsze gram z famasem, gram praktycznie tylko z tą bronią i to już od 2-3 lat, nie będę kłamał, bo mam ją opcykaną do perfekcji niemalże. A co do admina to z całym szacunkiem powinien najpierw na spekcie posiedzieć i się dokładniej przyjrzeć jak gracz gra, a nie od razu robić ss'y, domyślam się, że zazwyczaj zamiast siedzieć i obserwować faktycznie lepiej po prostu zrobić te zdjęcia, jeśli gracz nie czituje to po prostu je wstawi, ale u mnie na prawdę się nie zapisały. Proszę chociaż o odpowiedź, bo jeśli jest jakakolwiek możliwość wytłumaczenia tego to na pewno to zrobię, serwer jest na prawdę ogarnięty i grają tam spoko ludzie, chciałbym po prostu móc tam grać jeszcze. Nigdy nie czitowałem, bo na prawdę nie było mi to potrzebne, nie wywyższam się, ale na prawdę umiem grać. Proszę o odpowiedź chociaż.    Pozdrawiam                            

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brzmi to zbyt wiarygodnie, wiem o tym, ale no kurde nic poradzę, po prostu tych ssów nie mam, przekopałem każdy związany z cs'em folder i ich po prostu nie mam, dla mnie od kilku lat tak jest, że nie mogę wrzucić ss'ów, bo ich po prostu nigdzie nie ma, ale zazwyczaj wypierdzielałem się na serwer i tyle, a tego mi faktycznie szkoda.



Gdybym dostał tego UB to admin może siedzieć i patrzeć jak gram przez całą mapę, zobaczy wtedy, że po prostu umiem grać. Raczej to nie realne, ale mi serio cholernie na tym serwerze zależy, zajawa nieziemska..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku Non Steama :

C:/Program Files/Valve/Counter-Strike/cstrike

 

lub w przypadku Steama

C:/Program Files/Steam/steamapps/NAZWA KONTA/counter-strike/cstrike_polish

 

po aktualizacji steama link może wyglądać tak:

 

C:/Program Files/Steam/SteamApps/common/Half-Life/cstrike

 

 

 

Albo wpisz w menu start %appdata%

naciśnij enter i tam znajdź folder z cs'em. Tam mogą być twoje ssy (ja tak miałem na Windows 7).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośby o UB piszemy w tym dziale http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/53-pro%C5%9Bby-o-odbanowanie-screeny/. Jeśli nie masz screenów możesz poprosić o ocene dema z czasu gry, jednak tylko z dobrej woli mogą je obejrzeć uprawnione osoby. Nie muszą.

 

Jeśli nie zapisują Ci sie screeny być może masz złą wersje CS. Jeśli dostaniesz UB (czytaj wyżej) to pomożemy Ci rozwiązać problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×