Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
placek1975

Kolejna skarga na tzw 'admina' sylwia

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po dlugim i intensywnym przemysleniu sprawy postanowilem napisac kolejna skarge jak juz pewnie zauwazyliscie(nie pierwsza juz na tym forum) na tak zwanego admina 'sylwia' ,tak dobrze czytacie 'tak zwanego', a dlaczego? Spiesze wyjasniac. Otoz nie tylko moim zdaniem gracz o nicku sylwia w 110% procentach nie zasluguje na taka pozycje na tak dobrym serwerze. Jest ona niekompetentna oraz bardzo inflantywna, uzywa nie cenzuralnych slow przez mikrofon w kierunku do innych graczy typu:''ale mnie oni wkurwiaja ale bym ich wyjebala, oni sa pojebani'' i wiele innych, a takze i byc moze przede wszystkim przyznaje bany komu popadnie za co popadnie bez podstawnie. Nie tylko ja czuje sie poszkodowany ale i rowniez moj szczery przyjaciel o nicku Zginiesz Zioom czujemy sie pokrzywdzeni tylko i wylacznie przez jednego admina ktorym jest 'sylwia'. Uzywa ona powodow wyssanych prosto z palca, Jakim prawem przyznaje mi bana za przeszkadzanie w grze? Jakim prawem powodem tego jest ''ochlon''? Jej argumenty sa conajmniej nie na miejscu. Moze i spotkam sie z negatywnym odbiorem gdyz jestem tylko graczem ale postanowilem wyjawic cale prawde i tylko prawde i wnosze by sylwia sama zrezygnowala z gry na tym serwerze i prosze head admina o powazne przemyslenie czy sylwia nie powinna opuscic serweru natychmiast gdyz tracicie duzo cennych graczy, Dziekuje, a teraz oficjalnie 

1. Skarga na: Sylwia

2. Nick oskarżyciela (z gry):Placek
3. Nick oskarżanego (z gry):Sylwia
4. Dokładna data (dzień+godzina):17/01/2016
5. Mapa:dust_2
6. IP oskarżonego:macie
7. Steam ID oskarżonego:macie
8. Dowód przewinienia:Ban bezpodstawy
9. Dodatkowy opis:czytajcie powyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przykro mi stwierdzić to że admin tak sie zachowuje, ale masz 100% racji. Jej zachowanie jest nie na miejscu, a używanie tych obraźliwych słów przez mikrofon może potwierdzić demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyz tracicie duzo cennych graczy

 

Mówisz tu o Sobie i koledze  Zginiesz Zioom ???????????

 

Skarga załosna wyssana z palca i dużo kłamstw jest w niej...

Myślęże jak Wy odejdziecie to będzie lepiej dla serwera :)

 

Pozdrawiam

 

//edit

Prosiłbym kogoś o sprawdzenie w panelu administracji czy osoba ma te samo ip chodzi mi o tych dwóch panów bo mi cos śmierdzi że to multikonto i gośćpo prostu robi z siebie błazna.

Edytowane przez WerLL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż płakać sie chce ... A myślałem ze mój rocznik(99) jest nie dorozwinięty...

 

Skoro Sylwia jest taka zła to dziwne ze tylko Ty i Twój kolega pisze skarge na Sylwie a inni gracze juz nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Słuchaj chłopcze kto napisał za ciebie tą skargę ?

 

"uzywa nie cenzuralnych slow przez mikrofon w kierunku do innych graczy typu:''ale mnie oni wkurwiaja ale bym ich wyjebala, oni sa pojebani''

 

Wiesz co nawet jak sie zdenerwuje to nie piszę \ nie mówię "kurwa"a co dopiero takie coś .

Na serverze że używam takich słów .

Obiecuje tobie że jak pojawisz się na serwie i coś bedzie do mnie pisane ban poleci na jeden dzień !!

Wszystko wyssane z palca , dobrze wiemy ze masz max 15 lat .

Z admina nie zrezygnuje bo nie ma takiej potrzeby .

Nie żebym Ciebie straszyła ale nie pozwolę sobie abyś tak kłamał , nikt Ciebie kultury nie nauczył ?

Zapraszam do mnie , bedziesz chodził jak w zegarku .

Zabierajcie sie za książki i do nauki szczyle !

Edytowane przez Sylwusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Właśnie, jedyni gracze którzy odejdą z tego serwera przez Sylwię to Placek I Zginiesz Zioom , przykro mi to stwierdzić iż to jesteście "nowi" i robicie gówno burze, jak gimbusy jakieś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce jeszcze dodać że inny gracz nick .zuBru. , widząc sytuacje tych dwóch chłopców , napisał "Sylwia ty kurwo "

Nie wiem czy to ich kolega , ale biorą przykład od nich i czy to są plusy dla servera ?

Chyba nie .

Chciałabym aby oni zostali wyrzuceni z forum jak i z servera .

Bo wiecznie taka sytuacja bedzie się powtarzać a inni gracze  tak juz wspominałam bedą brać przykład .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwia twoje wymowki i proba obrony swojej nadszarpnietej reputacji o ile jakakolwiek kiedykolwiek mialas sa zalosne. Jestes typowym przykladem naduzyc w postaci gry gdyz tylko ona pozwala tobie na poczucie odrobine przywileji. Powinnas wziasc sobie do glowy uwagi i spostrzezenia innych graczy gdyz moze w przyszlosci nauczy Cie to chocziaz troche. Na chwile obecna mam duze poparcie bys opuscila serwer i w najlepszym wypadku zaprzestala korzystania z tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ,,nadszarpnietej reputacji" - Moge się założyć ze nikt, oprócz was nie narzeka na Sylwie.

 

,, duże poparcie"?- chyba tylko u swojego ,, zioma"

Edytowane przez Jelin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiekolwiek dowody na mnie ?

Jak nie to skarga bezsensu :)

Prosze niech twoi koledzy dopiszą się do skargi

Jesteś typowy chłopiec bez zainteresowania i który ma w głowie kompletnie zero :)

Ty mnie obrażasz , nie masz szacunku  a jestem ciekawa czy do swojej rodziny masz ?

Myślisz że sprowokujecie mnie i zrezygnuje z admina ? :)

Bardzo dobrze czuje się jako admin , a dwóch bezmózgowców mają gówno do gadania :)

Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

''Zabierajcie sie za książki i do nauki szczyle !'' Kto powiedz kto dal ci takie prawo do obrazy na tle calego forum mnie i mojego przyjaciela? ja nie posiadam szacunku? To powiedz jakim szacunkiem ty obdazasz swojego rozmowce? Twoja obrona jest atak i pokazalas kompromitacje twojej osoby.A to ze ktos z poza grona tu obecnych nazwal cie kurwa to podejrzewam, ze przejzal Cie i wywnisowkowal to po twoich bardzo ofensywnych wypowiedziach przez mikrofon. Oby jak najmniej takich adminow i osob grajacych w te gre jak TY,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj gówniarzu , nie masz prawa podejrzewać ze niby ten ktoś miał racje i tak do mnie napisał . 

Myślisz ze ja nie wiem że to wasz kolega ?

Obiecuje tutaj tobie że zrobię wszystko abyście zostali wywaleni .

Z ciebie taki dorosły mężczyzna który obraża kobietę 

Zero szacunku !

Mam nadzieje że kiedyś sie doigrasz i dostaniesz za swoje , należy Ci się (wam ;) )  .

A po drugie małolacie do mnie powinieneś pisać na pani  Sylwia a nie "ona :)

Dawno się tak się uśmiałam :) .

Przepraszam bardzo za spam ale już skończyłam .

Edytowane przez Sylwusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@placek1975, nawet nie chce mi się tego czytać. Następnym razem za dublowanie tematów dostaniesz warna. Chyba zauważyłeś, że jest obecnie otwarty identyczny temat?

 

 

postanowilem napisac kolejna skarge

Czyli pierwszy też ty pisałeś?

 

 

a teraz oficjalnie

Co oficjalnie, jak połowę wzoru nie wypełniłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×