Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bezsens.

RANGA ODEBRANA Grafik beZsens.

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mikołaj
Wiek: 16/17
Doświadczenie w tworzeniu grafik: Około półtora roku amatorsko zajmuje się grafiką.
Jakiego programu używasz: Gimp, PhotoScape. Niestety na inne chwilowo nie pozwala mi komputer.
Ile czasu możesz poświęcić na forum: Wystarczająco długo. Zaglądam pare razy dziennie. 
Dlaczego Ty?: Uczę się w technikum informatycznym, więc ciągle zdobywam doświadczenie. Jestem osobą miłą, kulturalną, przyjazną, lubiącą nieś pomoc :). Czuję w sobie potencjał grafika więc staram się go wykorzystywać. Taka ranga, którą mógłbym otrzymać być może otworzyła by mi brame na rozwój w tym kierunku. Robię prace dla innych użytkowników, jak i dla siebie, znajomych. Z niecierpliwością czekam aż aktywność w dziale " Prośby/Grafika" będzie większa. Lubię to, sprawia mi to przyjemność, niesienie pomocy a zarazem pokazanie swojej kreatywności i tego nad czym pracowałem. Wydaję mi się że żyję w dobrych kontaktach z użytkownikami :) Mam doświadczenie, które zdobyłem będąc grafikiem na paru innych sieciach. 
Przykładowe prace: Prac jest mało ponieważ co jakiś czas formatuje komputer, a razem z tym wszystkie prace graficzne, ktore mógłbym wam przedstawić. Zaprezentuje parę prac którę wykonałem dla naszej sieci.

 

 

84ccc2b462667.jpg

 

0bd127afa1f60.jpg

 

e73f623c152e3.jpg

 

 

ec447c30dd530.jpg

 

_____________________________

 

Grafika nie ma na celu reklamowania żadnej sieci. Jeśli będzie niezgodna z regulaminem, natychmiastowo zostanie usunięta.

 

 

c26facc26e719.png

 

 

____

 

9bae180f34fa1.jpg



Grafika którą wykonywałem do szkoły ( jakaś praca domowa ):

 

999a6fdf4a546.png

 

27c962291669b.png

 

4c34bea23399f.jpg

Edytowane przez Bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Mamy już tutaj dwóch grafików , i tak szczerze mówiąc nie ma tak dużo zgłoszeń .

 Lecz widać że jesteś "napalony" aby coś tworzyć tylko żeby za jakiś czas się nie wypalił .

Osobiście podoba mi się praca która była dla Werlla , pozostałe też są dobre .

Nie jestem znawczynią grafiki , lecz zawsze coś ciekawego w oko wpadnie .

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Moim zdaniem można dać szansę. Niech się wykazuje. To już tylko od @Petrusa i od Ciebie Bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz szansę, tylko nie zniknij za np. 2 tygodnie. Wykonuj obowiązki sumiennie.

 

@edit 4.03.2016

No i się rzekło. Zerowa aktywność. Ostatnio na forum 9 luty 2016 - ranga odebrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×