Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jeleń

Ławka + gryf + obciążenie (+moze modlitewnik) do 500zl

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdzie ktoś dobru zestaw ktory jest wyżej wymieniony? (najlepiej z zaufanej firmy)

 

Obciążenie najlepiej te zwykłe (nie gumowe z piaskiem itp.)

 

 

Kolega chce zrobić siłownię u mnie w bloku (w jednej z piwnic xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tylko zwróć uwagę, że te obciążniki są właśnie gumowe z piaskiem. No ale coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Hm to jest sama baza. Zastanowić się musicie ile was do tego wyniesie sztanga prosta i łamana plus ciężarki i zaciski.

Cena jest kusząca, ale co z resztą? Żeby się nie skończyło na fajnej ławeczce, a pakować będziecie workami z piaskiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja daje naprawde dobry drążek, takie coś do pompek na poręczy i dwie hantle 4x5kg

 

a kolega sponsoruje ławkę gryf obciążenie i moze modlitewnik ale powiedział ze max 500 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś doradzić. Wszystkie zestawy z neta za kilkaset złotych (nawet te lepsze) są na jedno kopyto. Nie ma co szaleć, bo nic za taka kasę super nie znajdziecie.

Kupcie tylko obciążenie stalowe lub żeliwne - całkiem śmiało można kupić używane, bo to się nie niszczy, chociaż nie za bardzo ludzie chcą schodzić z ceny za to. Obciążenie 20kg to jakieś 100zł.

Plastikowe obciążenia to straszny syf, no chyba, że będziecie się z nim obchodzić jak z jajkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powiem tak, na ciężarach za 800zł nie urośniesz szybciej niż na tych za 300zł ;) 5kg to 5kg i tego nie zmienisz. Sam w tamtym roku sam miałem zagwozdkę co wybrać, gdzie kupić i czy dobrze wybrałem. Znajomy akurat miał na zbyciu ławkę, więc koszt jej zakupu nie przekroczył 0,7L ;> Natomiast musiałem zakupić ciężary - gryf itp. Za zestaw: sztanga na ławeczkę, sztanga łamana, 2 hantle + 80kg obciążenia zapłaciłem coś ok 350zł i nie są to żeliwne krążki, tylko te wcześniej wspomniane plastikowe. Nie uważam, żeby był to zły zakup, "krążki" 5kg ważą 5kg, 10kilogramowe ważą 10, więc osobiście nie widzę dużej róznicy. Pod względem wytrzymałościowym - parę razy zmuszony byłem zrzucić ciężar na ziemię i po za kilkoma obtarciami ciężarów nic więcej się im nie stało. 

 

Tak one się prezentują:

 

qcwipt.jpg

 

 

Uważam, że zakup był trafiony. Przy zakładaniu na sztangę, gdy się je zsunie obok siebie wydają przyjemny, prawie jak metaliczny dzwięk - specjalnie nawet nagrałem filmik ;D - mniej hałasują jak spadną na ziemie, ogólnie rzecz biorąc prawie niczym się nie różnią. Plusem jest fakt, że nawet pomimo niskich temperatur (ławeczka u mnie stoi w garażu) ciężary są przyjemne w dotyku tj. nie są zimne w dotyku  /jakby to miało jakieś znaczenie xD/

 

Tu masz dźwięk:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Masz racje ;)

Chyba kupie te plastikowe - zawodowca z kumplem to my nie jesteśmy :/ :D

Można zamknąć - jeszcze szukam ale myślę ze wybiorę jakiś używany sprzęt

 

Dzięki wszystkim co sie wypowiedzieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie uważam, żeby był to zły zakup, "krążki" 5kg ważą 5kg

Spróbuj zrobić martwy ciąg takimi krążkami (lub inne podobne ćwiczenie) przez jakiś rok, to zobaczysz jak będą wyglądać. Kup dużo izolacji :D

 

@topic

Na początek nie potrzeba wam cudów. Jak po roku, czy 2 latach treningu (na tyle na pewno wystarczą) tak dojebiecie, że będziecie chcieli więcej... to wtedy sobie kupicie lepszy sprzęt :)

 

@zamykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×