Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
waski

Pagony sierzanta wzór pustynny

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem przekazać 10 par pagonów pustynnych w stopniu Sierżanta dla serweru bf2+dm czy jesteście zainteresowani..?Możecie to komus dać w nagrode albo za jakiś konkurs gadzet...

Edytowane przez waski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już nie pierwszej, ani drugiej młodości i tu mam prośbę. Rozwiń ten temat, wyjaśnij co i z czym to się je. Jak to można wykorzystać i jakie są z tego profity dla gracza/ forumowicza. Nie przemawia przeze mnie żadna złośliwość, tylko brak obeznania w temacie.  Dzięki za zrozumienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Chodzi o pagony Wojskowe(a dokładnie stopnie np.Sierzanta) które zakłada sie na mundur zeby rozpoznać stopień żołnierza.Przez te pagony żołnierze widzą jaki kto ma stopień,i odają honory starszemu stopniem.I właśnie chciałem wam wysłać 10 kompletów takich pagonów,dla rozdania np.dla najlepszych graczy czy osób które angażują sie w serwer lub jako gadżet za jakiś konkurs które czasem robicie.Mam też pare beretów na głowe i jeden plecak wojskowy.I tu jest moje zapytanie czy byłbyś zainteresowany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli są to rzeczy materialne, namacalne, a nie żadne dodatki do gry. 

Proponuję napisać PW do @Petrus'a. 

Towar ciekawy i fajny na gadżety, ale to chwyci to nie wiem. Tu już wchodzi podawanie adresów do wysyłki i dane osobowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem jak wspomniane rzeczy mają odwzorowanie w tematyce serwera. Wiadomo, są to rzeczy wojskowe, tak samo jak mundury, broń itd. oraz mają swoją wartość... ale co mam z tym zrobić? Nie handluję militariami, tylko prowadzę sieć serwerów, a wątpię, że wśród graczy jest rozbudowane grono zbieraczy militariów. Tematyka podobna, jednak trzeba odróżnić RL od gier FPS. Nie bardzo wiem jak mógłbym to spożytkować, więc grzecznie podziękuję.

 

ps. Pagony sierżanta chodzą po kilka złotych. Nie opłaca się ich pojedynczo wysyłać, gdyż droższa jest przesyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×