Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

Zbigniew Stonoga o Wyniku Wyborów [Nie dla ludzi o słabych nerwach]

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie proszę potraktować ten temat momentami z lekkim dystansem ;) 

 

Chciałbym przedstawić najlepsze urywki wypowiedzi Pana Zbigniewa Stonogi na temat wyników w niedawnych wyborach. O fenomenie tejże wypowiedzi świadczy fakt, że naliczyłem się w tym krótkim 57-sekundowym filmiku 67 przekleństw z ust Pana Zbigniewa, co daje ponadprzeciętną średnią 1.18 przekleństwa/sekundę :) 

 

A co Wy sądzicie o wynikach wyborów? Macie podobne zdanie do Pana Zbigniewa, czy wprost przeciwnie? :) (Kto nie chce odpowiadać na to pytanie, niech nie odpowiada). 

 

A o to tenże filmik: 

 

 

 

 

A tu pełne przemówienie Pana Zbigniewa:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem w stanie zrozumieć frustrację Zbysia - postawcie się w na jego miejscu. Poświęcił swój czas, niemały kapitał na pokazanie ludziom rąbka prawdy o niektórych aferach o których to mogliśmy ostatnio słyszeć. Miał nadzieję, że ukazując słabe punkty innych partii sam zdobędzie poparcie Polaków. 

Prawdę mówiąc głośno było o Nim, o jego działaniach w internecie, ale jaki skutek tego - wszyscy widzieliśmy. Moim zdaniem, gdyby robił to samo, ale nie używał tylu wulgaryzmów, nie kipiał taką nienawiścią do "karakana"xD  i próbował formułować zdania w sposób jaki robią to inni partyjni liderzy, wynik były zupełnie inny. Jak dla mnie to wyszedł na gościa, który wywleka brudy, robi szum medialny wokół siebie i nie do końca szanuje zdanie innych - obrażanie potencjalnych wyborców nie jest najlepszą taktyką. SKończył jak skończył, osobiście trochę się z niego śmiałem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No był jego komitet na liście 10 i jego "darmozjady" do sejmu, o ile pamiętam (byłem na wyborach), jednak wolałem Kukiza. Mówią w TV o 8 komitetów wyborczych, jak było na wyborach 10 komitetów i tego nie rozumiem, czemu tamte 2 (9 lista nie pamiętam chyba "Oburzeni") nie były wymienione publicznie przez państwową komisję wyborczą. Oczywiście z okręgu rzeszowskiego wolałem "darmozjada" do senatu kogoś z PiS, no bo ta partia nie była taka zła. I teraz muszą się POPiSać, bo Kukiz patrzy w ręce, a jak zauważy lukę to zaraz się upomni, co może wykorzystać Partia Oszustów (cyt. PO). Ale Kukiz'15 to jedyna partia, która zrezygnowała z subwencji (a to kilka jak nie kilkadziesiąt milionów złotych rocznie). Szkoda mi Korwina, lewaki śmieją się z niego, ale on prostym językiem, mówi jak jest, Bo ten PSL to ja pier..... To jest mój pogląd polityczny.

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×