Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hexiuu

Skarga na JOHN RAMBO

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin:JOHN RAMBO

2. Nick oskarżyciela (z gry):Hexiuu

3. Nick oskarżanego (z gry):JOHN RAMBO

4. Dokładna data (dzień+godzina):15/10/2015

5. Mapa:dd2

6. IP oskarżonego:nie zdarzylem sprawdzic

7. Steam ID oskarżonego:nie zdarzylem sprawdzic

8. Dowód przewinienia:HLTV, amxx bans

9. Dodatkowy opis:​Gralem sobie normalnie zasadzilem pake na A i poszedlem do piachu z awp, normalnie paka wybuchla kolejna runda i gracz Herakleo' napisal cytuje "ssij piz*e" do jakiegos gracza, postrzelalem troche przez anarchie po czym dostalem kicka z dopiskiem "ok", po wbiciu na serva pytalem o co chodzi ten mi pisal (john rambo) zebym kolege przeprosil, po zapytaniu sie za co przez mikro i na czacie nic nie odpowiedzial tylko dal mi czas "5sekund na przeprosiny" nie wiedzialem o co chodzi, zginalem dalem info i bana dostalem za obraze, brak kultury... nie odzywalem sie ani slowem jedyne co powiedzialem przez te 3 rundy (od tylu gralem) to: dluga czysta, jeden na podescie... tyle, nie wiem o co chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie . papa

 

Pomyliłem się .-przez przypadek .Ale twoje cwaniactwo na serwerze i tak mi się nie podoba .....jestes zbyt pewny siebie kolego a straszenie admina skarga napewno na przyszłosc ci dobrze nie wyjdzie .

 

Pozdrawiam cię i życzę ci oczywiscie dalej miłej gry. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniactwo... wez mi podaj choc 1 powod dla ktorego tak uwazasz.. pytajac czego dostalem kicka? ha.. a to "straszenie" napisalem tylko ze skarge skladam bo jak widac nic na czacie do ciebie nie docieralo, bo zbanowac potrafisz ale juz wysluchac kogos to raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@JOHN RAMBO, na przyszłość bądź pewny swoich działań. Takie błędy nie służą dobrej kondycji serwera.

Poza tym zachowuj spokój na serwerze i dawaj poprawne powody banów. Co to za powód typu "ok" lub "ruchaj swoja"? Powody nie są dla ciebie, tylko dla innych (w tym osób Cię nadzorujących). Jeżeli nie wiesz jaki dać powód, to daj standardowy z menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×