Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PATRIOTA.

>??

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proponuje przenieść SB forum z samego dołu na samą górę. Wiem że jest zakładka SB ale gdy np admin DD2 sprawdza forum i rzuci sie mu w oczy że ktoś go potrzebuje na serwerze to szybko zareaguje.

Oczywiście biore pod uwagę że nie każdy klika zakładkę SB 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś w ogóle pisze na SB, że w trybie natychmiastowym potrzebuje administratora na serwerze? Zdaje mi się, że raczej częściej gracze piszą na Say_u@ czy GG. Nie wydaje mi się, aby przeniesienie SB z dołu do góry poskutkowało lepszą reakcją administratora. Kto czyta SB to czyta i niezależnie czy jest ramka tu czy tam. Poza tym pojawienia są w zakładce i myślę, że to wystarczy. Mnie osobiście bardziej pasuje jak jest tak jak w tej chwili, czyli na dole, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Podsumowując, dla mnie to bez różnicy.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przecież jak zjedziemy do dołu strony, to SB się odświeża samo bez zmiany pozycji. Poza tym SB nie służy do zgłaszania cheaterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak SB nie jest od zgłaszania cheater'ów to po co mają być na pierwszym planie takie wiadomości na SB jak "Siema" albo "Dobranoc"? Czy to naprawdę bardzo ważne wiadomości, które zasługują na prezentowanie się na pierwszym planie na stronie? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×