Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Amano

Wybuchowy gracz - popapraniec^mp3 :)

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Sam wypowiada się jak przeciętny gimnazjalista, a to mnie wyzywa od "gimbów" także propsy do tego Pana. ;) 
Do tego skoro jest taki dobry to dlaczego pada przy 70% sytuacjach 1 na 1 ze Mną? Ciekawe... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany zamykam bo się robi napinka i skakanie do gardeł jak dwa młode koguty. Powiem Ci, że na szczęście jest funkcja mute z której można skorzystać, ja czasami korzystam jak mnie krzykacze denerwują. Nie wygrasz z nimi za dużo ich jest. Pozwalam im grać bo takie osoby budują atmosferę serwera Ci co chcą się pośmiać to się pośmieją i spoko. Nie mówię teraz konkretnie o popaprańcu. Oczywiście wszystko bez przeginania pały. Obrażania graczy na serwerze nie toleruję i myślę, że pozostali admini też są na to wyczuleni. Proponuję jak będzie taka sytuacja zgłosić danemu adminowi na serwerze obecnemu a on wymierzy karę wg specyfikacji jeżeli stwierdzi że dane zdarzenie miało miejsce.  Co do celów mapy, to należy pamiętać, że to FFA. Ja zwracałem popaprańcowi wiele razy uwagę by nie kampił do czego ma tendencję (uwielbia zakamarki trupa z jakiegoś powodu albo podest na B), ale tego tak łatwo nie przeskoczysz. Ja jedynie upominam, chyba, że ktoś strasznie przegina pałę. 



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Odbieganie od tematu.

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×