Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

Ping

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Krótko i na temat. Ping mam pod 100 i tylko na tym serwerze (Only DD2). Próbowałem przez Menedżera Zadań proces zmniejszyć, próbowałem pierdyliard komend i nic ... proszę o pomoc, bo z tymi lagami to mi się w 1.6 odechciewa grać  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pobiera Ci sie nic w tle? GG? Poza tym masz to pierwszy raz rozumiem bo wcześniej jakoś grałeś, ta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz. Wszystko w tle wyłączam, mam tylko TS włączony jeszcze, ale TS nie jest powodem tych lagów. Wcześniej miałem ping normalnie w granicach 8-15. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatniego tygodnia też miewam raz na kiedy sytuacje, że na 1 serwerze mam 110 a na drugim dosłownie po 2 sekundach normalny, niski jak zawsze. Rozwiązanie jest banalne, aczkolwiek nudne - rozłącz i ponownie połącz sie z internetem / reset routera. Ewentualnie możesz spróbować połączyć sie z innym serwerem i wrócić na obecny.

 

Dlaczego tak jest? Nie mam pojęcia. Może to jakieś zabezpieczenia hostingu, nwm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tez mialem wysoki ping- az 130,zawsze mam ok. 40-55

 

Poczekalem na zmiane mapy i wbilem na server wszystko bylo git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozłączyłem Router - Nic nie dało

Reset kompa - Nic nie dało

Przeskanowanie kompa w poszukiwaniu wirusów i ponowny restarcik kompa - Nic nie dało

Poczekałem na "zmianę mapy" na Only DD2 (jakkolwiek dziwnie to nie brzmi) - Nic nie dało

Wlazłem na inny i wróciłem na Only DD2 - Nic nie dało

Wlazłem na Non Steam, a potem na Only DD2 - Nic nie dało 

Wpisałem wszystkie komendy, nawet na zmniejszenie fps (tak spierdzieliłem sobie grafę, że CS stał się prawie dwoma dużymi kwadratami :P) - Nic nie dało (czyli to nie wina fps)

 

Ten przypadek wyjątkowo oporowy jest dlatego postanowiłem wątek napisać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedyne pozostałe wyjście to jakiś program w tle - działanie GG, aktualizacja CS:GO, Steam lub innego programu (może system) akurat jak jesteś na DD2 :P Niemożliwe raczej aby nagle na jednym serwerze bez przerwy mieć duży ping, a na reszcie mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moze byc to proglam w tle, bo myth napisal z tylko na Only dd2 tak ma ..

Moze cos z serverem jest nie tak ? Moze reinstal pomoze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o restarcik serwera :) Może to pomoże. 

 

Nie może to  być kwestia programu w tle, bo nawet Antivirusa wyłączałem przy wchodzeniu na serwer, a przy wchodzeniu na NS, to i nawet steam by wyłączyć w tle ten jeden program mniej :P

 

Zależy mi na rozwiązaniu problemu, bo nie chcę, by moje dni z serwerem Only DD2 były już policzone :)

 

EDIT: Restart serwera również ... nie pomógł

 

Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina 21:50 mam ten sam problem, ale na DM+BF2... Wchodze na serwer ping 130, wejde na DD2 ping normalny. Reset połączenia nie pomógł. To musi być wina hostingu.

 

@edit 10 minut później po wyjściu z gry

 

I nagle mam stabilny ping, ale dziwne że takie coś występuje. Wydaje mi się, że jutro już będziesz mieć normalny ping jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A weź przy okazji sprawdź spójność plików.

Wszystkiego trzeba próbować :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie coś lub ktoś obciąża tutaj ruch do/z serwera. Pukawka miała swego czasu problemy z atakami Ddos może to jeszcze pokłosie tego. Sprawdzonym na Twoim miejscu w momencie wystąpienia pingu w konsoli Cmd polecenie tracert IP serwera. Dokładnie pisowni nie pamiętam sprawdzenia jak będę w domu ewentualnie zerknij sam.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M1sz3L - nie pomogło

@Nevertrust - no faktycznie, 2 sterowniki sobie przy okazji aktualizowałem :P Ale i tak nie pomogło nadal

@Jaason - też nie pomogło

 

Ping nadal mam taki sam na następny dzień taki sam. Cały czas pod 100 albo delikatnie powyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mythbuster to nie miało i nie mogło pomóc. To co Ci wkleiłem to miało tylko pokazać ilość ścieżek jakie pakiet musi przejść do serwera. W danym momencie chciałem byś porównał serwer z tej samej grupy IP na którym masz dobry ping z tym złym i wkleił tutaj albo przesłał mi prywatnie logi. Na tej podstawie można pisać dalej do pukawki by zerknęli na ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmm ... Sorki, nie zrozumiałem wtedy tego dokładnie :P Wezmę się za to jutro i Ci na Priv to wyślę, bo dzisiaj już nie mam chęci, ani sił na takie rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę za granicą ale jak znajdę wifi to postaram się pomóc. Ewentualnie zrób kopię do Petrusa z wynikami. Żeby była jasność: http://scr.hu/1tp8/wqtpz

odpal np dwa polecenia:
  • tracert 193.33.177.21 
  • tracert 193.33.177.12

Upewnij się tylko, że na jednym z serwerów masz dobry ping a na drugim zły. 

Zobaczymy czy występują jakieś znaczne różnice.

Jeżeli to nie pomoże, to jeszcze mam pomysł z portem. Trzeba zerknąć czy coś u Ciebie w systemie nie obciąża dodatkowo portu wymaganego przez serwer. Są do tego programy ale w tej chwili Ci ich nie odszukam bo nie mam niestety tyle czasu. Zrób na razie pierwszą część potem zobaczymy co robić dalej.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, że serwer od tygodnia ogólnie laguje tzn, prawie każdy ma podwyższony ping i występują lagi i nie tylko u mnie tylko u wszystkich graczy czyli że laguje serwer a nie mnie. Jednak od 2 dni problem już w takim stopniu nie występuje. są lagi ale już nie tak zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×