Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JOHN RAMBO

RANGA ODEBRANA Podanie JOHN RAMBO

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:JOHN RAMBO
2. Steam ID:STEAM_0:0:77677966
3. Wiek:27
4. Czas spędzony na Serwerze(GT):Wynik jest wiadomy -kazdy zna przyczynę. Serwer jest w stanie jakim jest.
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Nie musze tutaj się raczej wypowiadać - bylem jednym z adminów gdy serwer TP funkcjonował w 100 %.
6. Znajomość obsługi admina (x/10):7/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Dlaczego? To jest wlasnie cały problem.Wiem ze mam juz admina na DD2  ale nie to jest dla mnie najwazniejsze w tym momencie. Chcę odbudować serwer TP zeby funkcjonował tak jak kiedyś -gracze którzy są z nami dłuzej napewno pamietają czasy kiedy nie mozna bylo wejsc na serwer bo był ciągle pełny .Składam to podanie bo wierze ze ten serwer da się jeszcze uratować .Są gracze którzy na pewno wrócą na stary serwer TP-Kopytko ,tylko potrzeba troszkę zaangażowania ludzi .Na początku moim zdaniem potrzebni są admini którzy odwiedzają serwer nawet wtedy gdy jest pusty-zachęca to ludzi(składajcie podania na adminów TP -od czegoś trzeba zacząć)

.Zdaje sobie sprawę ze za chwile uslyszę zdanie ze nie ogarne dwóch serwerów jednocześnie ,więc zaznaczam od razu ze jeśli bedą uwagi ku mojej osobie ze mnie nie widać na serwie DD2 dłuzszy czas lub sobie nie daje rady bez problemu zdam range DD2  na rzecz Team Play bo wkońcu od początku mojej przygody z Kopytko zawsze wazniejszy był dla mnie własnie ten serwer.
8. Mikro [TAK/NIE]:Oczywiscie !!!TP bez micro to nie TP ;-)
9. Akceptacja Regulaminu:TAK
10. Reklamy/Punkty:PUNKTY
11. Linki do poprzednich podań:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Masz moje tak ! Byłeś tu adminem ,więc ogarniasz sprawę też pomożesz odbudować serwer TP wszystko wskazuje na tak! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt 7 mnie przekonał i trzymam Cie za słowo ;) Widziałem, że coś ostatnio zacząłeś zapraszać na TP i wreszcie coś ruszyło ku dobremu. TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwałem to podanie, jak grałem sobie z Tobą na DD2 dzisiaj i rozmawiałeś właśnie krótko i ogólnie o TP, by je ożywić ;) 

 

W normalnych okolicznościach (powiedzmy 2-3 miesiące temu, kiedy sytuacja była spokojna i ogarnięta, a na serwerze DD2 i TP było dużo osóB) byłbym po prostu na NIE (mimo, że dobrze wiem, iż byś sobie z palcem w za przeproszeniem w dupie dał radę), ponieważ ledwo admina na DD2 dostałeś. 

 

Jednakże sytuacja jest krytyczna, a Twoje zaangażowanie jest i to Wielkie, więc sam też w miarę możliwości będę starał Ci również pomóc :) Jestem na TAK i Wielkie Powodzenia Ci życzę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie zawiedziesz. Jednocześnie zachęcam innych do pomocy - grania oraz zapraszania znajomych, pomimo tego, że serwer nie zawsze jest w dobrej formie.

 

Podanie zaakceptowane, admin dodany.

 

@edit 26.03.16

Admin zrezygnował!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×