Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
cs-kopytko.pl używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Dowiedz się więcej. Akceptuje ciasteczka!
Darek

Admin testowy - zostań adminem już dziś

56 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick w grze: ToDrunK
2.Serwer: DD2
3.Steam ID: STEAM_0:1:2438522
4.Wiek: 20
5.Doświadczenie w adminowaniu: 9/10
6.O sobie: Mam na imię Kacper.Mam 20 lat. Pochodzę z Lublina. Wolny czas spędzam na graniu w cs na waszym serwerze dd2.
7.Akceptujesz reglamin [TAK/NIE]: TAK

// Podanie przyjęte, wyślij mi na pw hasło do admina ~ Darek [15.09.18] Awans [02.10.18]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! (+1) 1

1. Nick w grze: Dexuu
2. Serwer: DD2
3. Steam ID*: STEAM_0:0:173443482
4. Wiek: 16
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Bylem administrotem pare razy, siedzialem w ubt, ac jak i bylem opiekunem serwera csgo. Kiedys uwielbialem rozpisywac demka
6. O sobie: Mam na imie Szymon i pochodze z Zabrza. Interesuje sie komputerami, elektronika i lubie sporty. Uczeszczalem na treningi wielu sportow, ale szybko mi sie odechciewalo. Najdluzej cwiczylem pilke reczna. Na co dzien jestem mily i generalnie staram sie byc gentlemanem, trzymam takie stare zasady, jakby jestem staroswiecki. Nie slucham rapu, disco polo. Slucham wiele utworow z roznych gatunkow, te stare uwielbiam i te nowe rowniez. 
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: Tak c;

Aktywnosc na serwerze, w ostatnich dniach nie mialem czasu, sprawy towarzyskie. Teraz mam juz duzo czasu i bede to nadrabiac. 

// Podanie przyjęte, ale popracuj troche nad czasem gry bo jak sam wspomniałeś nie jest zbyt dobry. Wyślij mi na pw hasło do admina ~ Darek [13.10.18].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! (+1) 5

1. Nick w grze:Adrian Ch
2. Serwer: dm+bf2
3. Steam ID*:STEAM_0:1:1798380
4. Wiek:22
5. Doświadczenie w adminowaniu**:7/10
6. O sobie: mam na imie adrian pochodze z okolic rzeszowa  wolny czas wiadomo po pracy spedzam na csie ... nie przepadam za odpalami ktorych niestety jest zbyt wielu 
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

// Podanie odrzucone - ta posada nie jest dla Ciebie dostępna, ponieważ byłeś już adminem ~ Darek [25.10.18]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick w grze: !GHKE! HADAARHK
3. Steam ID*: STEAM_0:1:91263558
4. Wiek: 19
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Byłem adminem na kilku servach jednym z nich był CS Bydgoszcz.
6. O sobie: Jestem.. eh... spokojny XD
7. Akceptujesz regulamin*** nie.... no dobra.. TAK !

// Podanie przyjęte, wyślij mi na pw hasło do admina ~ Darek [11.11.18]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! (+1) 1

1. Nick w grze: Aguska23

2. Serwer: DM+BF2

3. Steam ID*: STEAM_0:1:198642200

4. Wiek: 21

5. Doświadczenie w adminowaniu**: Byłam Adminem chyba na każdej sieci na której się kiedykolwiek pojawiłam, również opiekunem serwera dd2+bf2 dla potwierdzenia u mnie w historii postów jest reklama tego serwera i stąd mam konto na forum od 2015 roku

6. O sobie: O sobie się wstydzę gadać.. A tak na poważnie to: Gram w csa od 10 lat, obecnie w życiu prywatnym nie robię nic dlatego też bardzo dużo czasu spędzam na grze głównie w nocy i wczesnym rankiem,po poludniu odsypiam zarwane noce ;d

7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: Tak

// Podanie przyjęte, admin dodany na takie samo hasło jak VIP ~ Darek [21.11.18] Adminka zrezygnowała. [05.12.18]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! (+1) 4
  • Dzięki! (+1) 1

1. Nick w grze: FreSh [t]

3. Steam ID*: STEAM_0:1:46324974

4. Wiek: 21

5. Doświadczenie w adminowaniu**: byłem adminem na kilku serwerowniach, także coś tam wiem, ale było to jakiś czas temu, więc musiałbym powspominać trochę, ale mam już kilka znajomych którzy mi pomogą w razie "Wu". Także potrafię ocenić czy dany gracz używa wspomagaczy czy też nie.

6. O sobie: Mam 21 lat, lubię grać w różne gry, w życiu codziennym prawie nic nie robię, ale jednak obowiązki wzywają :D. Chcę tylko pomóc na serwerze :)

7. Akceptujesz regulamin***: Tak

// Podanie przyjęte, wyślij mi na pw hasło do admina ~ Darek [26.11.18]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! (+1) 3
  • Dzięki! (+1) 1

1. Nick w grze: Lubie`Topy

3. Steam ID*: STEAM_0:0:456133821

4. Wiek: 22

5. Doświadczenie w adminowaniu**: Mialem juz ta przyjemność tak ze amaxmodmenu nie jest dla mnie niczym obcym

6. O sobie: praca praca i CS :D

7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: Tak

// Podanie przyjęte, wyślij mi na pw hasło do admina ~ Darek [02.12.18]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! (+1) 2