Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Pelu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jaason

Jaason
  • VIP
  • Reputacja: 138
  • 351 postów

Napisano 24 lipiec 2015 - 17:46

Czysty naprawdę?

Pelu widzę idziesz w zaparte. Zatem przygotowałem Ci filmik porównujący jak wygląda chodzenie na shifcie od tego co Ty prezentujesz. Ba zaznaczyłem Ci nawet moment w którym używasz kucania. Jest bardzo dobrze widoczny. Na przedstawiony filmiku używasz go jeden jedyny raz. Reszta to tańczący celownik. Przed Tobą jeszcze długie tygodnie konfigurowania aima, ale oby nie na tym serwerze.

https://youtu.be/rM4ay7nrwdk

An idea that is not dangerous is unworthy of being called an idea at all.

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#22 Pelu

Pelu
  • Użytkownik
  • Reputacja: 4
  • 44 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 18:43

Czysty naprawdę?
Pelu widzę idziesz w zaparte. Zatem przygotowałem Ci filmik porównujący jak wygląda chodzenie na shifcie od tego co Ty prezentujesz. Ba zaznaczyłem Ci nawet moment w którym używasz kucania. Jest bardzo dobrze widoczny. Na przedstawiony filmiku używasz go jeden jedyny raz. Reszta to tańczący celownik. Przed Tobą jeszcze długie tygodnie konfigurowania aima, ale oby nie na tym serwerze.

Na tej serwerowni już nie będę grał bo widzę że prezetujecie niski poziom. Te głupoty dalej sobie wmawiaj. Nie oczekuje ub lecz sprawiedliwości. Więcej wrogów niż przyjaciół znaczy że odniosłem sukces.

Dalej temat tanczacego celownika rozwijasz ?
Dolny scroll duck + duck

Spróbuj i później płacz.
Polecam poćwiczyć nA serwerze aim + only hs

mój staż 2 lata.

#23 Petrus

Petrus

Administrator

• Administrator
  • UB Support
  • Reputacja: 1809
  • 12054 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 19:59

Nie rozumiem czemu inni z UB's się nie wypowiadają. Pozostali członkowie grupy oglądną demko w najbliższym czasie i wszystko się wyjaśni.

Do tego czasu proszę już nie spamować. Każdy wyraził swoją opinię.

Poza tym @Blackhill, skoro są takie wątpliwości, to czemu nie zgłosisz tego gracza na AC? Zawsze to jakieś ukierunkowanie.. wiadomo, że to nie idealny sposób oceny cheaterów, ale zawsze coś.

user_bar.png

podpis_petrus.gif

#24 Pelu

Pelu
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 25 lipiec 2015 - 22:29

Nie rozumiem czemu inni z UB's się nie wypowiadają. Pozostali członkowie grupy oglądną demko w najbliższym czasie i wszystko się wyjaśni.
Do tego czasu proszę już nie spamować. Każdy wyraził swoją opinię.

Poza tym @Blackhill, skoro są takie wątpliwości, to czemu nie zgłosisz tego gracza na AC? Zawsze to jakieś ukierunkowanie.. wiadomo, że to nie idealny sposób oceny cheaterów, ale zawsze coś.

Wy macie duże wątpliwości widzę wiem macie prawo być źli straciliscie dużo graczy i nie wiecie co zrobić z osobą która sprowadziła serwer nad dno. Bo były czasy że sam grałem i parę osób na spec. Myślicie że nie mam gdzie pieniędzy wydawać tylko na steamy. Zgłaszam cheaterow na forum miałem w przyszłości podanie składać. Ja tu widzę że jestem skreślony. Ja sobie w kaszę nie dam nadmuchac. Udowodnienia jeszcze wam że nie jestem odpalony.

#25 Drew Stratford

Drew Stratford

Ex

• Zasłużony
  • VIP
  • Reputacja: 359
  • 3996 postów
  • Nick w grze:Drew Stratford.

Napisano 26 lipiec 2015 - 00:14

nie wiecie co zrobić z osobą która sprowadziła serwer na dno. Bo były czasy że sam grałem i parę osób na spec

Ty sobie nie pochlebiaj xD

Serwer, już wcześniej był podupadły, zresztą wystarczy mieć trochę odznak, i już nie chcą grać, także się nie ciesz.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#26 M1sz3L

M1sz3L

Przeciwieństwo Skilla

• Active User
  • Reputacja: 158
  • 1020 postów
  • STEAM_0:0:30193308
  • Nick w grze:M1sz3L - ForeverMore
  • Imię:Michał

Napisano 27 lipiec 2015 - 12:25

Pelu nie ośmieszaj się...

Celownik lata jak poj*bany..

Czysty naprawdę?

#27 Mefix

Mefix

EX-Opiekun

• Użytkownik
  • Reputacja: 81
  • 306 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 14:10

Zaciekawił mnie ten temat i postanowiłem, że obejrzę demko.
Gracz ewidentnie cheatuje. Nie wmawiaj nam że skaczący celownik to efekt duckowania. Mam 4 lata stażu na HNSach i DRach i wiem jak wyglądają sgsy i ducki.
Możesz już przestać się wydurniać, poszukaj jakiejś serwerowni z idiotami i tam im wmawiaj, że duckujesz. :)
Nie liczy się ilość postów, lecz ich sens.

#28 Pelu

Pelu
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 15:20

Zaciekawił mnie ten temat i postanowiłem, że obejrzę demko.
Gracz ewidentnie cheatuje. Nie wmawiaj nam że skaczący celownik to efekt duckowania. Mam 4 lata stażu na HNSach i DRach i wiem jak wyglądają sgsy i ducki.
Możesz już przestać się wydurniać, poszukaj jakiejś serwerowni z idiotami i tam im wmawiaj, że duckujesz. :)

Jeżeli chodzi Ci o akcje tą którą porównał @Jaason to tam nie duckowałem na scrollu. A ten celownik to możliwe że obijał się pocisk i wtedy tak miota celownikiem i ekran staje się czerwony (odznaka z pistoletu). Na demku tego nie widać musisz wejść na serwer. Do tego lekko rozładowana myszka ( mam bezprzewodową). Masz duże podejrzenia wrzuć na AC. Zanim wrzucisz napisz ze to BF2 do tego rozpisz jakie są odznaki. 

yousef też ma aima bo mu tak celownik skacze ? 

tak samo uTErus jak kucał i strzelał full auto celownik mu skakał. Nie tylko mi, demko jest poprostu zlagowane inaczej widać z perspektywy gracza inaczej hltv. 

http://www48.zippysh...jh6O0/file.html - demko z mapy de_dust2long

Paru adminów patrzyło na mnie na spec. ale nic nie widziało bo jak już mówiłem wyżej, że z perspektywy gracza tego nie widać. Demka wszystkie są zlagowane / spóźnione czasami, tak już ma HLTV. Jak nie wierzycie proszę napisać na wiekszych forach. Ja zaraz wrzuce moje demko aby inna/inne serwerownia/e rozpisały i zobaczymy zdanie innych.  

Użytkownik Pelu edytował ten post 27 lipiec 2015 - 15:21

#29 Petrus

Petrus

Administrator

• Administrator
  • UB Support
  • Reputacja: 1809
  • 12054 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 19:53

Widzę, że nie dojdziemy do kompromisu.

Dodałem zgłoszenie na AC: http://www.anticheat...nie/pokaz/19389

Zobaczymy czy zostanie zatwierdzone i jaki będzie werdykt. Czasy dodałem z pierwszego post'a.

user_bar.png

podpis_petrus.gif

#30 Blackhill

Blackhill

Black ten zły

• Autor tematu
  • Moderator
  • UB Support, VIP
  • Reputacja: 562
  • 4479 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 18:02

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: UB

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

5029915602.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: