Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

uniewinniony - steam Pelu

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Pelu nie ośmieszaj się...

Celownik lata jak poj*bany..

 

Czysty naprawdę?

Pelu widzę idziesz w zaparte. Zatem przygotowałem Ci filmik porównujący jak wygląda chodzenie na shifcie od tego co Ty prezentujesz. Ba zaznaczyłem Ci nawet moment w którym używasz kucania. Jest bardzo dobrze widoczny. Na przedstawiony filmiku używasz go jeden jedyny raz. Reszta to tańczący celownik. Przed Tobą jeszcze długie tygodnie konfigurowania aima, ale oby nie na tym serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie ten temat i postanowiłem, że obejrzę demko.

Gracz ewidentnie cheatuje. Nie wmawiaj nam że skaczący celownik to efekt duckowania. Mam 4 lata stażu na HNSach i DRach i wiem jak wyglądają sgsy i ducki.

Możesz już przestać się wydurniać, poszukaj jakiejś serwerowni z idiotami i tam im wmawiaj, że duckujesz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie ten temat i postanowiłem, że obejrzę demko.

Gracz ewidentnie cheatuje. Nie wmawiaj nam że skaczący celownik to efekt duckowania. Mam 4 lata stażu na HNSach i DRach i wiem jak wyglądają sgsy i ducki.

Możesz już przestać się wydurniać, poszukaj jakiejś serwerowni z idiotami i tam im wmawiaj, że duckujesz. :)

 

Jeżeli chodzi Ci o akcje tą którą porównał @Jaason to tam nie duckowałem na scrollu. A ten celownik to możliwe że obijał się pocisk i wtedy tak miota celownikiem i ekran staje się czerwony (odznaka z pistoletu). Na demku tego nie widać musisz wejść na serwer. Do tego lekko rozładowana myszka ( mam bezprzewodową). Masz duże podejrzenia wrzuć na AC. Zanim wrzucisz napisz ze to BF2 do tego rozpisz jakie są odznaki. 

 

yousef też ma aima bo mu tak celownik skacze ? 

tak samo uTErus jak kucał i strzelał full auto celownik mu skakał. Nie tylko mi, demko jest poprostu zlagowane inaczej widać z perspektywy gracza inaczej hltv. 

http://www48.zippyshare.com/v/NWMjh6O0/file.html - demko z mapy de_dust2long

 

Paru adminów patrzyło na mnie na spec. ale nic nie widziało bo jak już mówiłem wyżej, że z perspektywy gracza tego nie widać. Demka wszystkie są zlagowane / spóźnione czasami, tak już ma HLTV. Jak nie wierzycie proszę napisać na wiekszych forach. Ja zaraz wrzuce moje demko aby inna/inne serwerownia/e rozpisały i zobaczymy zdanie innych.  

Edytowane przez Pelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Widzę, że nie dojdziemy do kompromisu.

Dodałem zgłoszenie na AC: http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/19389

 

Zobaczymy czy zostanie zatwierdzone i jaki będzie werdykt. Czasy dodałem z pierwszego post'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×