Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

uniewinniony - steam Pelu

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:
Nick cheatera:Pelu 
Serwer: DM+bf2
Data + dokładna godzina:2015-07-18 - 14:39:50
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen)Pelu
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 81.161.204.32

 

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1507181440-cs_wiocha-1437223200-1437224100.zip

2:58

5:08

6:19

6:41

6:54

Dalej nie oglądam bo nie ma sensu. Gracz wygląda jak by miał ADHD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Hahahaaahahahah widac płacz. Sorry nie wytrzymałem. Juz chcecie mnie wykurzyc ? Bo co tracicie graczy ? ,prezentujecie wogóle niski poziom.Najpierw nauczcie sie grac polecam na boty easy...

 

Pozdrawiam srodkowym palcem płaczące kurwy.

Edytowane przez Pelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twojej wypowiedzi wnioskuje że masz góra 13 lat. Temat jest otwarty dla wszystkich. Polecam na przyszłość używać innych słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłyś rozpisać demko  ? bo w 2:58 nie widzę nic podejrzanego, wogóle nie widze nic podejrzanego. Mogłeś wrzucić demko Pelu Deagl 

7 kul 7 bań. 

 

ps. Ja zacząłem gre w cs'a jak Ty na gówno mówiłeś papu.

Pelu cziter hahahah smiejemy z ziomkami z klanu, widać ze ten 1.6 schodzi na psy. (serwerownia też) W cs 1.6 nieudaczniki z ub suportu a w go jebane ruski.   

Edytowane przez Pelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ps. Ja zacząłem gre w cs'a jak Ty na gówno mówiłeś papu.

Może i tak, ale na starość to raczej nie zmądrzałeś. Opanuj się, bo następnego ostrzeżenia nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Może i tak, ale na starość to raczej nie zmądrzałeś. Opanuj się, bo następnego ostrzeżenia nie będzie.

 

mógłby rozpisać demko a nie podał jakieś minuty gdzie patrze na typa i celuje mu głowę. No i co tu jest takiego podejrzanego ? Pestka w głowę ? Polecam celować w czoło a nie pięty. 

 

ps. tym razem nie trafiliście z cziterem. czekam na opinie głównego sędziego na antycheacie.pl, może się trafi tak ze sam będę oceniał :D  Ja tak doszedłem do wniosku, że chcecie mnie wywalić serwera bo graczy Wam brakuje, reklama zakupiona a na serwerze 10 osób, jak zaczynałem grę to ciężko było wejść na serwer pograłem i sam siedzę a 6 osób na spec. 

Edytowane przez Pelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelu kochany , od początku wydawałeś mi się podejrzany :]

 

BlackHill  Cię nagrał a teraz Ty płaczesz jak mała dziewczynka :).  Wnioskując po Twoich wypowiedziach  , Typu " Pozdrawiam  środkowym palcem płaczące kurwy "  masz bardzo niski zasób słów :]] . Nie dorastrasz nawet do pięt osobie w Liceum , raczej jesteś w gimbazie :)

 

P.S.  Tylko winny się tłumaczy.

 

Pozdrawiam Cię  Gorąco kochany płaczący PELU :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelu kochany , od początku wydawałeś mi się podejrzany :]

 

BlackHill  Cię nagrał a teraz Ty płaczesz jak mała dziewczynka :).  Wnioskując po Twoich wypowiedziach  , Typu " Pozdrawiam  środkowym palcem płaczące kurwy "  masz bardzo niski zasób słów :]] . Nie dorastrasz nawet do pięt osobie w Liceum , raczej jesteś w gimbazie :)

 

P.S.  Tylko winny się tłumaczy.

 

Pozdrawiam Cię  Gorąco kochany płaczący PELU :))

 

 

BlackHill mnie nagrał ? To jest htlv chłopczyku, demko może zobaczyć zwykły szary człowiek np. Ty. Podejrzany ? celuj w głowe nie po nogach masz movement  bota.  Ja do gimbazy  ? zapraszam ts ip Ci podam na steam, a sorry nie masz steam. Winny się tłumaczy ? Chce się bronić ? Jak Cie koledzy w szkole biją i zabierają kanapki / hajs to Ty nic nie robisz rozumiem. 

Ja płaczek  ? teraz dam tu ss'a jak płakałeś wraz z Patrycją ostatnio ze jestem odpalony: 

p%C5%82aczka.jpg

Edytowane przez Pelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odpalony . Czity dobrze skonfigurowane . Pewnie płatne .

Płatne tak kurwa nie mam gdzie pieniedzy wydawac kolejny idiota..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blackhill,

Dodaj jeszcze jedno przekleństwo i będzie warnik dla ciebie

Wrzucę to co zauważyłem bo lubię być obrażanym i czekam na coś ciętego. Pelu jeżeli chcesz sobie pomóc to radzę się nie odzywać w taki sposób. 

5:07 kursor lata 

5:54 celownik dziwnie lata do góry , zauważcie ciekawą rzecz gdy strzela na respie w jednego typa pojawia się następny i kursor automatem przeskakuje na tego nowego bo był bliżej :o

6:19 - trzęsie i potem tak do końca do znudzenia

 

Nie wiem co user robił przez większość czasu ale wygląda na ustawianie czitów, jakiś słaby rodzaj aima. Case podobny do sprawy Borsuka który za takie coś dostał bana od Valve. Szkoda, że banid nie działa.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wrzucę to co zauważyłem bo lubię być obrażanym i czekam na coś ciętego. Pelu jeżeli chcesz sobie pomóc to radzę się nie odzywać w taki sposób.

5:07 kursor lata

5:54 celownik dziwnie lata do góry , zauważcie ciekawą rzecz gdy strzela na respie w jednego typa pojawia się następny i kursor automatem przeskakuje na tego nowego bo był bliżej :o

6:19 - trzęsie i potem tak do końca do znudzenia

 

Nie wiem co user robił przez większość czasu ale wygląda na ustawianie czitów, jakiś słaby rodzaj aima. Case podobny do sprawy Borsuka który za takie coś dostał bana od Valve. Szkoda, że banid nie działa.

Tak strzelalem w jednego typa poniewaz jeden był bot a drugi gracz zabijajac bota nie wlicza sie w ranking. Stalem w miejscu bo odpisywalem na steam czy gg nie pamietam. Ja i tak tutaj już nie będe grał ale licze na sprawiedliwosć. Zauwazcie ze demko jest lekko zlagowane , prosze zobaczyc swoje demko jak graciecie i porownac.

 

Widzę, że zabraliście mi edytowanie... 

W 5:07 sprawdzałem czy nikt mi nie robi "pleców" na każdym demku tak jest proszę zobaczyć.

W 5:54 mam ustawiony na dolny scroll kucanie i wychodzi taki efekt, na dolny mam spacje, fajnie można nauczyć się BH. Widzę ze nie znałeś tego.

Biłem tylko osoby tzn zwykłych graczy nie interesowało mnie bicie botów bo się nie wlicza w ranking. 

W 6:19 trzęsie się ? bo strzelałem serią 3/4 kulki jeżeli chodziło Ci o kampiącego typa obok czołgu po mojej lewej. 

 

Jeżeli ktoś chce czitować tak jak ja, żeby się celownik ruszał do góry to prosze wpisać w konsoli:

bind MWHEELDOWN "+duck" 

 

i używać dolnego scrolla w myszce. 

 

Jezeli chodzi o scouta i takie banie, już wyjaśniam mam celownik wgrany a scout jest bardzo celny proszę samemu sprawdzić. (tak wiem celownik jest zabroniony ale tylko na turniejach, w regulaminie nic nie pisze)

Edytowane przez Pelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o scouta i takie banie, już wyjaśniam mam celownik wgrany a scout jest bardzo celny proszę samemu sprawdzić. (tak wiem celownik jest zabroniony ale tylko na turniejach, w regulaminie nic nie pisze)

 

A teraz ja się wtrącę. Tutaj się akurat mylisz, ponieważ jest też na tej serwerowni to zakazane. Poniżej wklejony kawałek regulaminu.

 

§ IV. Oszukiwanie / Cheatowanie

  1. Zakaz oszukiwania tj. używania wh, aim, sh i innych skryptów, które ułatwiają grę,
  2. Zakaz gry na 16-bitach / grafice software,
  3. Zakaz używania celownika do broni snajperskich, bh oraz niedozwolonych ustawień cfg,
  4. Zakaz używania modeli graczy, które w znacznym stopniu poprawiają widoczność przeciwnika lub umożliwiają łamanie innych punktów regulaminu,
  5. Zakaz podpowiadania w grze za pomocą programów głosowych, komunikatorów oraz adminom poprzez admin czat,
  6. Aby powiadomić admina o łamaniu regulaminu, wyślij mu wiadomość wpisując w konsoli: say_team @ WIADOMOŚĆ (lub na chat poprzedzając wiadomość znakiem u@). Nie używamy do tego zwykłego chatu. Pamiętaj nie oskarżaj nikogo, jeżeli nie jesteś pewien.

Link:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz ja się wtrącę. Tutaj się akurat mylisz, ponieważ jest też na tej serwerowni to zakazane. Poniżej wklejony kawałek regulaminu.

§ IV. Oszukiwanie / Cheatowanie

  • Zakaz oszukiwania tj. używania wh, aim, sh i innych skryptów, które ułatwiają grę,
  • Zakaz gry na 16-bitach / grafice software,
  • Zakaz używania celownika do broni snajperskich, bh oraz niedozwolonych ustawień cfg,
  • Zakaz używania modeli graczy, które w znacznym stopniu poprawiają widoczność przeciwnika lub umożliwiają łamanie innych punktów regulaminu,
  • Zakaz podpowiadania w grze za pomocą programów głosowych, komunikatorów oraz adminom poprzez admin czat,
  • Aby powiadomić admina o łamaniu regulaminu, wyślij mu wiadomość wpisując w konsoli: say_team @ WIADOMOŚĆ (lub na chat poprzedzając wiadomość znakiem u@). Nie używamy do tego zwykłego chatu. Pamiętaj nie oskarżaj nikogo, jeżeli nie jesteś pewien.
Link:

 

no tak pomylilem sie, ale za to chyba perma nie ma nie prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że sam mam ducka na scrollu  często korzystam, ale tak to u mnie nie działa. Napisałem do AchMeda jeszcze on tam ogarnia dobrze takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe bo demko i tak jest troche zlagowane bo na poczatku strzelalem w sciane gdzie wogole nikogo nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagowanie na tańczenie kursora wpływu raczej nie ma ;]

To jest duck na scrollu boze jak Ty tak nie potrafisz to nw podaj ip to Cie naucze.

 

On tez jest odpalony bo mu celownik skacze ?

https://m.youtube.com/?hl=pl&gl=PL#/watch?v=VedYtTrIy7A

Edytowane przez Pelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty naprawdę?

Pelu widzę idziesz w zaparte. Zatem przygotowałem Ci filmik porównujący jak wygląda chodzenie na shifcie od tego co Ty prezentujesz. Ba zaznaczyłem Ci nawet moment w którym używasz kucania. Jest bardzo dobrze widoczny. Na przedstawiony filmiku używasz go jeden jedyny raz. Reszta to tańczący celownik. Przed Tobą jeszcze długie tygodnie konfigurowania aima, ale oby nie na tym serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czysty naprawdę?

Pelu widzę idziesz w zaparte. Zatem przygotowałem Ci filmik porównujący jak wygląda chodzenie na shifcie od tego co Ty prezentujesz. Ba zaznaczyłem Ci nawet moment w którym używasz kucania. Jest bardzo dobrze widoczny. Na przedstawiony filmiku używasz go jeden jedyny raz. Reszta to tańczący celownik. Przed Tobą jeszcze długie tygodnie konfigurowania aima, ale oby nie na tym serwerze.

Na tej serwerowni już nie będę grał bo widzę że prezetujecie niski poziom. Te głupoty dalej sobie wmawiaj. Nie oczekuje ub lecz sprawiedliwości. Więcej wrogów niż przyjaciół znaczy że odniosłem sukces.

 

Dalej temat tanczacego celownika rozwijasz ?

Dolny scroll duck + duck

 

Spróbuj i później płacz.

Polecam poćwiczyć nA serwerze aim + only hs

 

mój staż 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu inni z UB's się nie wypowiadają. Pozostali członkowie grupy oglądną demko w najbliższym czasie i wszystko się wyjaśni.

Do tego czasu proszę już nie spamować. Każdy wyraził swoją opinię.

 

Poza tym @@Blackhill, skoro są takie wątpliwości, to czemu nie zgłosisz tego gracza na AC? Zawsze to jakieś ukierunkowanie.. wiadomo, że to nie idealny sposób oceny cheaterów, ale zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu inni z UB's się nie wypowiadają. Pozostali członkowie grupy oglądną demko w najbliższym czasie i wszystko się wyjaśni.

Do tego czasu proszę już nie spamować. Każdy wyraził swoją opinię.

 

Poza tym @@Blackhill, skoro są takie wątpliwości, to czemu nie zgłosisz tego gracza na AC? Zawsze to jakieś ukierunkowanie.. wiadomo, że to nie idealny sposób oceny cheaterów, ale zawsze coś.

Wy macie duże wątpliwości widzę wiem macie prawo być źli straciliscie dużo graczy i nie wiecie co zrobić z osobą która sprowadziła serwer nad dno. Bo były czasy że sam grałem i parę osób na spec. Myślicie że nie mam gdzie pieniędzy wydawać tylko na steamy. Zgłaszam cheaterow na forum miałem w przyszłości podanie składać. Ja tu widzę że jestem skreślony. Ja sobie w kaszę nie dam nadmuchac. Udowodnienia jeszcze wam że nie jestem odpalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

nie wiecie co zrobić z osobą która sprowadziła serwer na dno. Bo były czasy że sam grałem i parę osób na spec

 

Ty sobie nie pochlebiaj xD

 

Serwer, już wcześniej był podupadły, zresztą wystarczy mieć trochę odznak, i już nie chcą grać, także się nie ciesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×