Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KaLiii

Zmiana na Zombie / Diablo

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie :)

 

Co powiedzieli byście na zmianę któregoś z Serwerów na mod Zombie Plague lub Diablo. 

 

Na Diablo można dużo zarobić dzięki klasom VIP , tak jak na Zombie :)

 

Są to dwa Mody najczęściej grywane przez ludzi , również Only DD2 oraz COD.

 

Zrobić taki serwer na 20 slotów , a jestem przekonany ,że ludzie by grywali :) 

 

Rozkręcić taki serwer i można działać :) 

 

Kwestia pieniędzy mógłbym się dołożyć :)

 

 

Niech każdy się wypowie co do tego :)

 

Pozdrawiam [K]a[L]i    // Kamil \m/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ktoś chce coś zmieniać na coś innego tak będzie to samo co w przypadku GG i FFA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeci  akurat Diablo i Zombie Plague to są Serwery najbardziej dochodowe. :) Liczba ludzi którzy grają też jest ogromna :). Mógłbym pomóc w rozkręceniu jednego z tych serwerów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mógłbym pomóc w rozkręceniu jednego z tych serwerów .



Opłacisz reklame na miesiąc na cssetti, albo wiaderku ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki będzie koszt :). Oczywiście mogę się dołożyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt takiego rozkręcenia serwera (wykupienie sensownej reklamy) to min. 50 zł. Do tego zrobienie serwera od podstaw, usuwanie błędów, dodawanie map, pluginów, klas i innych pierdół. Potrzeba przynajmniej na start z 3 adminów, z których przynajmniej jeden siedziałby na serwerze i przyciągał graczy. 

 

Tu moje pytanie do Ciebie, jesteś w stanie zapłacić 50 zł + siedzieć przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące po minimum 6 godzin na serwerze każdego dnia, by pomóc rozkręcić serwer? I tu kolejne moje pytanie do Ciebie ... czy znajdziesz jeszcze dwóch innych kolesi, którzy są godni zaufania, trochę już się udzielają na cs kopytko i oni też są gotowi siedzieć po te przykładowe 6 godzin na serwerze każdego dnia przez okres 2 miesięcy by rozkręcić serwer? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muthbusters około 6/7 miesięcy temu na serwerze BF2+DM grałem dzień w dzień nawet po około 10h dziennie. 

 

50 zł oczywiście mógłbym wydać na reklamę itp. Siedzieć na serwerze także , reklamować ten serwer , spędzać czas na nim , jak i na poszukiwaniu graczy. 

 

Wracam do Gry , jak do tej strony z powrotem , także zaproponowałem serwer Zombie lub Diablo. Zarabiać na nim można i to wiele z KLAS Premium. Wiem o tym ponieważ kiedyś prowadziłem z kolegą taki serwer Diablo , oczywiście trzeba było troszkę czasu na rozkręcenie go , ale się opłaciło. :)

 

Oczywiście SAM tego nie dokonam jak i nie rozkręcę , także przydało by się jak Ty napisałeś wyżej jeszcze z 2/3 osoby które by chciały pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że ten pomysł przejdzie, ale jeśli coś to mogę wyłożyć trochę kasy, ale muszę mieć z tego jakiś profit. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt takiego rozkręcenia serwera (wykupienie sensownej reklamy) to min. 50 zł. Do tego zrobienie serwera od podstaw, usuwanie błędów, dodawanie map, pluginów, klas i innych pierdół. Potrzeba przynajmniej na start z 3 adminów, z których przynajmniej jeden siedziałby na serwerze i przyciągał graczy. 

 

Tu moje pytanie do Ciebie, jesteś w stanie zapłacić 50 zł + siedzieć przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące po minimum 6 godzin na serwerze każdego dnia, by pomóc rozkręcić serwer? I tu kolejne moje pytanie do Ciebie ... czy znajdziesz jeszcze dwóch innych kolesi, którzy są godni zaufania, trochę już się udzielają na cs kopytko i oni też są gotowi siedzieć po te przykładowe 6 godzin na serwerze każdego dnia przez okres 2 miesięcy by rozkręcić serwer? 

a co sie dzieje teraz z FFA / GG, serwer stoi pusty, pluginów nie ma w ogóle. 

 

Jailbreak to tez fajny pomysl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Mefix by się podjął wspólnej pracy ze mną + ktoś jeszcze i serwer można rozkręcić.

Na Serwer Zombie lub Diablo można wprowadzić ekwipunek premium lub klasy premium :) . Powoli by się go rozkręciło , zebrało ludzi i serwer by szedł do przodu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

50 zł oczywiście mógłbym wydać na reklamę itp. Siedzieć na serwerze także , reklamować ten serwer , spędzać czas na nim , jak i na poszukiwaniu graczy. 


już to widze ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wiem ze te serwery są bardzo lubiane przez graczy i bardzo dochodowe jak coś to nawet moge pomóc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz rozkręcić serwer dla hajsu? Z którego Tylko Petrus zarobi... wut>?
Tyle premium nie przejdzie.. bez przesady.  na serwerze Pay2win nikt nie zacznie grać ;_; (chyba.. xD)
Na zombie w sumie bym pograłbym sam..
Brakuje tez serwera, to najważniejsze xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jak wszyscy widzą troszeczkę zmniejszyła się aktywność graczy na Naszych serwerach, również przez to, że sam nie miałem zbyt dużo czasu. Musimy najpierw rozkręcić do maksimum obecne serwery, żeby myśleć o nowych. Zmiany modów nie wchodzą w grę, jedynie przy zakładaniu nowych serwerów.

 

ps. Jeżeli ktoś chce pomóc i ufundować reklamę (reklama przynosząca satysfakcjonujące efekty to minimum 50 zł - oczywiście można mniej, będziemy składać) to zapraszam i zachęcam. Taka osoba nie pozostanie pominięta i zostanie odpowiednio nagrodzona. Reklama pomoże nam wszystkim, zarówno finansowo (opłacanie serwerów), jak i przyniesie większą przyjemność z gry.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×