Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bjb

Wbijanie odznak z kolegami

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na serwerze odbyło się wbijanie odznak z kolegami, a raczej za pomocą kolegów. 

 

Tutaj są dowody:


 
 

 

[General Brygady] Maximus :  Pelu gdzie ty
 
[Chorazy Sztabowy] Pelu :  resp
 
[General Brygady] Maximus :  Poti dasz wbic odznake , bo pelu gdzies chyba jest
 
[Chorazy Sztabowy] Pelu :  drzwi
 
[General Brygady] Maximus :  A ok
 
[General Brygady] Maximus :  Sek
 
[General Brygady] Maximus :  Zabij mnie
 
[General Brygady] Maximus :  Bo mam 4
 
 
 

osoby zamieszane: Pelu, Poti, Maximus

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Skarga na: Gracz/Admin Pelu/Poti/Maximus
2. Nick oskarżyciela (z gry): bejotbe!
3. Nick oskarżanego (z gry): Pelu/Poti/Maximus
4. Dokładna data (dzień+godzina): 14-15

5. Mapa: cs_wiocha
6. IP oskarżonego: brak 
7. Steam ID oskarżonego: brak
8. Dowód przewinienia

 


 


 

[General Brygady] Maximus :  Pelu gdzie ty

 
[Chorazy Sztabowy] Pelu :  resp
 
[General Brygady] Maximus :  Poti dasz wbic odznake , bo pelu gdzies chyba jest
 
[Chorazy Sztabowy] Pelu :  drzwi
 
[General Brygady] Maximus :  A ok
 
[General Brygady] Maximus :  Sek
 
[General Brygady] Maximus :  Zabij mnie
 
[General Brygady] Maximus :  Bo mam 4
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To piszę ja Maximus , oskarżony , piszę przez facebooka , bo nie mogłem się zalogować na konto.

A więc tak.

Przyznaje się do tego , ale w tamtym momencie nie byłem świadom kary , która może czekać.

Gram tutaj tylko tydzień i nie jestem wszechwiedzący.

Tak , pomogli mi wbić odznaki , ale ja nie wiedziałem , że nie można.

A co zrobicie dalej to wasza sprawa.

Aha i jeszcze jedno. Facet co wydał tą skargę nie jest święty , ale w innej sprawie. Gdy nie było admina mówił bzdury , wyzywał wszystkich , stwarzał problemy i mówił , że Pelu ma aima. Zaczął na rugać itd.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Drogi @Maximusek69. Wchodząc na serwery Cs-Kopytko jednocześnie akceptujesz regulamin serwera. W regulaminie tym jest czarno na białym napisane, że takie sztuczne nabijanie odznak jest nagradzane BANEM.

 

W Twoim interesie jest przeczytać regulamin przed wejściem na serwer i zapoznać się z nim, a zarazem posiąść wiedzę co jest złe, a co dobre na serwerze ... ale z tego co się orientuje, to jest zakazane (sztuczne nabijanie odznak) na znacznej większości serwerów DM (jak nie wszystkich), więc śmiem twierdzić, że robiłeś te nabijanie odznak z pełną premedytacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie była premedytacja.

Ten Pelu co jest oskarżony także uważa , że w regulaminie nic nie pisze , gdy wchodzi sie w komende /regulamin.

Dla mnie sprawa jest bezsensu. Ludzie robią tak , ale gościu zrobił problem o Aima , a potem ze złości , że nikt mu nie wierzy wstawił tą skargę.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Maximusek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym ty mówisz? jak można nie wiedzieć, że wbijanie odznak gdzie ktoś daje się zabić jest karalne? przecież to LOGICZNE. No wrzuciłem skargę tylko i wyłącznie z powodu złości - hahaha dobre :) Złamałeś regulamin - należy się ban. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mozna właczyc 2 komputery i na jednym grac i nabijac sobie kille.. - ban powinien byc to oczywiste i jak wyzej LOGICZNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na BF2 to jest zdobywanie samodzielnie odznak oraz zabić. Na tym modzie nie masz ustawionego że każdemu wpadają kile jak ubijesz jakiegoś gracza tylko Tobie. Sam zdobywasz sprawności oraz rangi samodzielnie. Wbijanie z pomocą to nie jest gra zespołowa. Gra zespołowa to są Counterzy na Terro , jeden Team na drugi i każdy z twojego teamu chce rozwalić następny to jest gra zespołowa.

Lecz na BF2 tak jak napisałem powyżej wbijasz odznaki samodzielnie i rangi bez niczyjej pomocy , to powinno być dla Ciebie jasne jak i logiczne. 

Niech Opiekun Serwera zdecyduje co dalej oraz gracze niech się wypowiedzą.

 

Pozdrawiam [K]a[L]i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest taki zapis w regulaminie na tym serwerze to jak najbardziej konsekwencje powinny byc wyciagniete.

Jesli nie zostanie to zrobione to bedzie to przyklad dla innych graczy ze lamanie regulaminu jest dozwolone, a tego chyba nie chce nikt prawda?

Natomiast jesli nie ma takiego zapisu to oczywiste jest ze powinien jak najszybciej powstac na wczesniejszych  serwerach na ktorych mialem okazje grac cos takiego bylo karane banem. 

 

Pozdrowienia z Pomorza Zachodniego  papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@huragan123, Wszystko jest opisane w regulaminie

 

  1. [COD/DM+BF2] Sztuczne nabijanie odznak lub exp'a, poprzez umyślne zabijanie się - 5 min --> 1 dzień


Pelu Otrzymuje perma za czitowanie http://www.bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=36393 (Demo zostanie rozpisane w odpowiednim dziale)

Poti Otrzymuje bana na 3 dni za sztuczne nabijanie odznak http://www.bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=36394

Maximus Otrzymuje bana na 3 dni za pomoc w wbijaniu odznak http://www.bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=36395

 

Kolejnym radzę pomyśleć kilka razy zanim coś zaczniecie robić. Kolejne pomoc w takim zdobywaniu odznak będzie karane większymi banami.

 

Temat uważam za zamknięty!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×