Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad przeprowadziła : @PotworeK.:3

Wywiadu udzielił : @Zaki

 

Heeej. Na początek przedstaw nam się. Jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz na co dzień.

Hej :) Moje imię od urodzenia to Marcin, średnie bo średnie, ale jakieś tam jest, lepsze takie niż żadne :P Pochodzę z woj. łódzkiego (skąd dokładnie to się boję przyznać :P ), na co dzień pracuję i studiuję... od 5 lat trenuję judo, gram na gitarze i klawiszach i staram się dziennie wyrabiać 50 km kolarką :P Patrzcie no, jakie to moje życie ciekawe, a zarazem takie ubogie :)

 

Jaki z Ciebie obrotny mężczyzna, nie dojść, że pracuje to jeszcze studiuje. Powiedz co studiujesz?

Jak się chce mieć samochód, motur i piniążki na swoje potrzeby, przy czym nie mieć wyrzutów sumienia, że ciągnie się od rodziców - to trzeba sobie pracować :) Studiuję Automatykę i Robotykę, choć coraz mniej mi się podoba :)

 

Dlaczego? Prawdę mówiąc mało mi ta nazwa mówi. Opowiedz co dokładnie tam studiujesz na tym kierunku.

Nic ciekawego... tzn. wydawało się to bardzo ciekawe, lecz niestety skupiają się tam przede wszystkim na mechanice i matematyce... Liczenie całek w pamięci itp.. Co staje się troszkę irytujące, bo człowiek spodziewałby się czegoś ciekawszego, prawda? :) Ogólnie rzecz biorąc zajmujemy się robieniem...robotów, jak sama nazwa wskazuje. Stworzyłem samochodzik, który jedzie tam gdzie świeci światlo, jeśli je zgasisz, a zapalisz gdzie indziej, to on wycofa i znów pojedzie do źródła światła.. taki przykład... nauka języka CC, programowanie robotów, dysków itp. :) Ogólnie rzecz biorąc... rzecz ciekawa, ale w praktyce wykorzystuje się jedynie matematykę fizykę i mechanikę (dział fizyki)... jak wspomniałem - na dłuższą metę jest to nudne

 

Brzmi ciekawie, ale jeżeli jest w tym sama matematyka i fizyka, a mniej zabawy w "układnie" robotów to smutno. A Twoja praca na czym polega?

Dobrze to ujęłaś :) Widać uroda z inteligencją w parze chodzi :) A praca... hmm... jestem kierownikiem magazynu, bynajmniej nie zajmującym się towarem itp. tylko bardziej robotą papierową, programem przeznaczonym dla magazynów, fakturami, skanerami i setkami dokumentów, doszło do tego, że jak mi się ostatnio w banku podpisać kazali, to po kieszeniach swojej pieczątki szukałem :P Nic ciekawego, byleby dorobić :)

 

O studiach i pracy już coś wiemy, to teraz powiedz nam o judo. Napisałeś, że trenujesz je już 5 lat. Co Cię skłoniło, żeby zapisać się akurat na tą dyscyplinę?

Właściwie to to, że nie trzeba nikomu robić trwałej krzywdy, żeby się obronić... Judo pozwala mi mojego potencjalnego przeciwnika rzucić na ziemie, złamać mu dowolną kończynę i po prostu w ten prosty sposób w parę sekund unieruchomić, bez zbędnej bijatyki czy przepychanki. Poza tym nie jestem mały, mam swoją wagę i swój wzrost, więc judo pasuje jak ulał :)

 

Czy doświadczenie nabyte na treningach było CI już potrzebne w życiu?

Tylko jeden raz, czego żałuję :)

Opowiesz? :)

Napadnięto mnie.. a zamiast po prostu odpuścić i dać głupi portfel, po prostu zdecydowałem sam karę wymierzyć i niestety mało przed sądem nie wylądowałem za długotrwały uszczerbek na zdrowiu :) Cieszę się, że nie przypłaciłem swoim zdrowiem za swą głupotę

Ale z Ciebie warjat :D Zawsze jakoś udowodnić mogłeś, że w obronie własnej. :) W sumie ja to się tam na prawie nie znam.

 

Jak spędzasz wolny czas (pomijając prace, studia i judo).

Znajomość sztuk walki to zgodnie z naszym prawem troszkę tak, jakbyś za pasem miała nóż. Ogólnie rzecz biorąc goście nie zdołali jeszcze nic mi zrobić, jedynie złapać za bluzę, to ja przeszedłem do rękoczynu jak ostatni debil. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, dziewczyną, lub po prostu gram na gitarze/klawiszach :)

 

No właśnie, często wspominałeś o swojej dziewczynie. Długo już razem jesteście?

A to raczej prywatne sprawy, więc pomińmy je proszę :)

Jasne, jasne. :)

 

To powiedz w jaki sposób najczęściej spędzasz czas ze znajomymi? Piwo w domu przed TV, czy raczej jakieś wypady w miasto?

Raczej pub, ognisko, grill na działce :) tego typu rzeczy, albo wypady rowerowe, czy wspólne granie :)

Kreatywnie.

 

Jesteś jedynakiem czy masz rodzeństwo?

Mam siostrę :)

 

Jaki masz z nią kontakt? Dogadujecie się czy raczej unikasz jej?

Nie mam powodu jej unikać :) Jest moją siostrą > osobą która jako jedyna pozostanie z mojej ,de facto, najbliższej rodziny :) Rodziców kiedyś nie będzie, z dziadkami też czas przyjdzie się pożegnać... jedyna osoba na świecie która zawsze będzie to siostra :)

 

Jak wspominasz swoje dzieciństwo? :)

Racjonalne podejście do życia, wywiad kurde taki życiowy wyjdzie :D Wspominam bardzo dobrze, choć zależy jaką definicję okresu dzieciństwa przyjmiemy. Do gimnazjum to sama zabawa, piłka, zero nauki, koledzy, czasem koleżanki (wtedy się jeszcze wstydziłem, albo nie wiedziałem kogo wolę haha :D ) :) Błogosławię swoich rodziców za to ze mi komputer ograniczali, bo dzięki temu mam multum wspomnień z podwórka :)

Tak, to były czasy, podwórko, znajomi, różne gry i zabawy typu: chowany, 1,2,3 baba jaga patrzy, krowa, itd. A teraz? Liczy się tylko kto ma lepszego Ipoda, albo lepszą range w grze.

 

Masz jakiś plan na życie?

Internet i komputer mogą bardzo pomóc w rozwoju dziecka, lecz mogą również wiele zaszkodzić.. dlatego umiar bardzo ważną rzeczą jest :) Jak się dzieciakom zabierze gadżety, to siłą rzeczy innych rozrywek szukać będą i może w końcu wyjdą na dwór :) Nie ma planu na życie. Mogę mieć marzenia i starać się je spełniać, ale planu mieć nie mogę, bo wszystko zależy od przypadku, ludzi i moich działań. Po co mi plan na życie, skoro jutro w drodze do pracy mogę mieć wypadek i zostać kaleką? Moim planem na życie jest być szczęśliwym i dawać szczęście. Pozostaje jedynie kwestia wykonania :)

Jak to pięknie napisałeś.

 

Wspomniałeś o marzeniu, Twoje marzenie na obecną chwilę?

Cieszyć się nienagannym zdrowiem, mieć przy sobie równie zdrową rodzinę i najbliższych,zostać inżynierem, mieć stałą pracę którą będę lubił, rozwijać się, stworzyć kochającą rodzinę, nie będę o takich pierdołach pisał, kogo to interesuje :) Takie małe ps. to może tyle żeby zostać (choć na chwile) zawodowym graczem cs:go i kupić sobie lepszy motor :D

Skoro pytam to chyba mnie. :D No dobra, coś o Tobie już wiemy, nawet całkiem sporo. Ale jeszcze mam kilka pytań :D

 

Jakbyś wygrał dwa vouchery na wczasy z osobą towarzyszącą to gdzie by to było i dlaczego akurat tam? :D

O kurcze, ciekawe pytanie, bo się jeszcze nad tym nie zastanawiałem :Dhmm... 1) Karaiby. Palmy, piękne plaże, cisza i spokój, mała ilość kurortów... 2) Nowa Zelandia - kraina Shire, gdzie Władcę Pierścieni kręcili, jako że to mój ulubiony film - to chciałbym posiedzieć sobie na tych pięknych zielonych polach, łowić ryby i byczyć się do woli :D

Kurcze ciekawie ciekawie.

 

A czego byś chciał spróbować w swoim życiu?

Bycia obrzydliwie bogatym. Sprawdziłbym tezę czy pieniądze szczęścia nie dają, czy jestem na tyle twardy, że pieniądze w głowie by mi nie zawróciły i nadal dostrzegałbym te same wartości które teraz dostrzegam. A przy okazji mógł spełnić wszystkie swoje marzenia, no, prawie wszystkie. Niesprawiedliwą rzeczą jest, iż niektórzy wystarczy, że się urodzą i już są bogaci i mogą wszystkie swe zachcianki spełniać, a inni mimo ciężkiej pracy i uczciwości ledwo dają radę... Dlatego chciałbym się sprawdzić :)

Zaskakujesz mnie odpowiedziami. Ostatnie pytanie w tych kategoriach i przechodzimy do CS.

 

Jaka piosenka najlepiej opisuje Twój aktualny nastrój.

- ta :) Zaskakuję? To chyba dobrze :) Coś co jest nieoczekiwane i zaskakujące można uznać za coś interesującego :)

 

 

No to jak zawsze na początku wywiadu są standardowe pytania, tak i tutaj takie się pojawiają. Od jak dawna pykasz w Counter Strike?

W cs pykam od 10 lat już :)

 

Jak zacząłeś swoja przygodę z tą grą?

W osiedlowej kafejce internetowej, w pierwszej wersji tej gry jeszcze.. umawiało się z kolegami (oczywiście bez wiedzy rodziców), wyciągało się od mamy 2 zł na bułkę i szło się na pół godziny na cs-a w kafejce :) 10 lat, ale oczywiście z przerwami, raz dłuższymi raz krótszymi :) Łącznie tak z 7-8 lat pewnie :) Troszkę jak maniak xD

Maniak to osoba mająca jakąś pasję, bez reszty nią pochłonięta; Aż tak Cię pochłoną ten Cs, że od lat wskakujesz na coraz to wyższe stanowisko i nabierasz doświadczenia?

Po prostu kiedyś grałem w cs pół-zawodowo. Można to tak ująć. Nawet teraz gdzieś tam w internetach krąży mój stary nick, na którym jeszcze grałem jeżdżąc na turnieje :) Szybko z tym skończyłem, ale nadal przez tyle lat miałem miękkie serce do tej gry :) Nie nazwałbym tego pasją, tylko raczej miłym oderwaniem od rzeczywistości jakkolwiek smutnej. Przez tyle lat miałem już wiele przygód z cs-em i wiele "Stanowisk", teraz miałem przerwę więc i tak pewnie wiele się pozmieniało i jestem w "nowinkach" troszkę w plecy :)

 

Ujawnisz swój stary nick i powiesz dlaczego zmieniłeś go na obecny "Zaki"?

Nicków miałem wiele, od "Bekeleke", po "_yng" itp. Zaki pochodzi od mojego nazwiska, z którym dzielić się nie będę :)

Anonimowość musi być :) Wiele przygód widzę miałeś.

 

Jak trafiłeś na nasze Kopytko? :)

Aktywnym człowiekiem jestem. Wiele srok za ogon ciągnę, co by znaleźć ten który najdłużej mi się w ręku utrzyma :) Szczerze mówiąc to nie pamiętam jak tutaj trafiłem.. było to dość dawno temu :)

 

Na naszej serwerowni miałeś funkcję admina TP. Jak Ci się adminowało?

A jak najbardziej dobrze :) Baaardzo miło wspominam wszystkich byłych i obecnych adminów TP. Do tej pory (nie uzurpując innym adminom) uważam adminów TP za najbardziej zgraną ekipę, która niestety się troszkę ostatnio wykruszyła, a nawet w większości :(

Za bardzo.

 

Uważasz, że TP mogłoby mieć jeszcze swoje 5minut jako serwer Only Steam, czy lepiej jak powróciliśmy do NS+S?

Większość graczy STEAM przeniosła się do CS:GO, lecz mimo to pozostaje wciąż ogromna ilość graczy wiernych starej wersji gry. Troszkę więcej cierpliwości, lepsza i bardziej przyjazna polityka H@, aktywność adminów... a z pewnością po jakimś czasie znów serwer byłby pełen. Skakanie tak z kwiatka na kwiatek nie jest zbyt dobre. Ludzie nie lubią ciągłych zmian, tyczy się to zarówno cs-a jak i życia

 

Dlaczego nie zawalczyłeś o funkcję Opiekuna TP, tylko tak szybko się poddałeś?

Wiedziałem, że o to zapytasz haha :D

No widzisz, już coś mnie tam rozgryzłeś. Ciekawi mnie to po prostu, zapewne jak i kilka osób z sieci. Byłeś dobrym Adminem, może na początku dużo osób miało z Tobą jakieś konflikty, bo za szybko zacząłeś ingerować w serwer, ale dużo graczy się przekonało do Ciebie.

Nie jestem galerianką, która będzie skakać i prosić o nową parę spodni w zamian za loda. Pytałem się o to już dawno temu, marudziłem i wspominałem wiele razy na steam i PW na forum. Starałem się nie naciskać, bo nikt tego nie lubi, ale wszystko ma swój czas jak śpiewa Perfect... i moja cierpliwość na prośby o decyzję czy jakąkolwiek odpowiedź poza "jutro" niestety się skończyła. H@ twierdzi ze nie da nikomu takiej posady "ot tak", ale prawda jest taka, że gram w tej sieci od dawna, on zna mnie od dawna, przyczyniłem się do wielu zmian zarówno na serwerze jak i w całej sieci (np. regulaminowych zmian, które chwała Bogu h@ wprowadzał, bo rzeczywiście były przydatne), starałem się zawsze przestrzegać regulaminu, czynnie uczestniczyłem w każdej rozmowie dot. serwera chcąc być kimś kto wprowadza formę dialogu, a nie bzdurnych przekomarzań... I wiele innych rzeczy.. nie chodzi mi tutaj o wychwalanie samego siebie.. tylko o to, że kiedy ktoś się stara (początkowo "ot tak", a nie z myślą o wyższym "stanowisku", to wypadałoby się zorganizować i dać mu szansę, tym bardziej jak narzeka się na brak czasu. Nie mnie to oceniać, w mojej opinii nie poddałem się, cały czas starałem się pokazać i wykazać no i pomóc, bo chciałem sobie przypomnieć stare czasy jak człowiek zajmował się całymi sieciami, niestety tutaj takiej szansy nie dostałem i byłem cały czas "zlewany" każdy miałby dość czekania :)

Rozumiem. No nic, szkoda. Czasami tak już niestety jest.

 

Jak myślisz wrócisz jeszcze do nas na stołek admina?

A co do pytania : Jeśli tylko H@ wyrazi taką chęć - owszem. Jednak ja napraszać się znów nie zamierzam, bo znów mnie od wazeliniarzy wyzywać będą :)

 

Co najbardziej lubisz/lubiłeś w naszej serwerowni?

Atmosferę wśród adminów i dużą ilość graczy STEAM na serwerach :) Panią redaktor :* i parę innych, naprawdę interesujących i po prostu reprezentujących coś sobą osób :)

Wow, dziękuje. :3

 

A co według Ciebie jest największą wadą na sieci?

Nie ma za co :) Największą wadą sieci... Niektórzy toksyczni admini i brak osoby która w jakikolwiek sposób mogłaby wspomóc h@ niemającego czasu :)

Może znajdzie się kiedyś druga taka osoba jak , która pomagała H@, no i taka która swoim zapałem i propozycjami jak Ty będzie spamowała forum. :) Dobra ostatnie takie krótkie pytania i puszczam Cie wolno.

 

Twoja ulubiona broń i mapka?

Nie musisz, bo miło mi się gada :) z tym spamem to mi dowaliłaś :Dhmm... mirage, a ulubiona bron to AK47 w cs:go i M4A1 w cs 1.6 :)

 

Ulubiony MOD?

Brak modu :) Najlepszy cs to ten cs bez udziwnień :)

 

Jak wspomniałam wcześniej nasz wywiad dobiega końcowi. Z kim chciałbyś przeczytać kolejny wywiad?

Z głową naszej sieci, lub z Tobą :)

Ze mną już był i z @Petrus też, ale od kilku dni zawracam mu tyłek, żeby odświeżyć poprzedni wywiad.

 

No to na zakończenie pozdrawiamy kogoś? :D

No więc pozdrawiam wszystkich graczy i adminów sieci.... no i przede wszystkim całą ekipę TP, łączeni z tymi, których już nie ma :) Dziękuję za niesamowitą atmosferę :)

Dołączam się do pozdrowień. Ciebie również pozdrawiam i życzę miłego wieczorku. Dziękuję za wywiadzik i mam nadzieję, że nie zapomnisz o CSK i mam cichą nadzieję, że do nas wrócisz, a Twój interes z nową siecią nie wypali. :D

Papatki :*

Edytowane przez PotworeK.:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

 

regulaminowych zmian, które chwała Bogu h@ wprowadzał, bo rzeczywiście były przydatne)

Nie przesadzajmy, to drobne zmiany :D

 

 

i byłem cały czas "zlewany"

Życzę Ci, abyś prowadził sieć więcej niż 6 lat. Zobaczymy jakie będziesz miał stanowisko w takich sprawach po kilku latach :)

 

@@PotworeK.:3, umiesz wybrać. Muszę Ci to przyznać xD :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tez fakt...tyle lat nigdy nie mialem..kwestia checi,a zlewany nikt być nie chce :) Dobra robota potworku :*

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

To nie zlewanie. To bardziej arogancja z twojej strony. Pisałem wielokrotnie, że w najbliższym czasie nie mam czasu na ogarnięcie tego, bo mam inne ważniejsze sprawy. Stworzenie nowych rang itd. to jest 2 dni roboty. No, ale jak Ty na następny dzień od nowa to samo pytanie... to sorry. Miałem Ci powiedzieć - ok zostaniesz opiekunem, a później przez miesiąc byś nie otrzymał rangi? To by było zlewanie.

Czas leczy rany. Jeszcze do nas wrócisz ;) 

 

Wywiad był ... bardzo życiowy :P Nie wiedziałem, że ktoś tu jeszcze na klawiszach czasem gra :P No widzisz ... po to są te wywiady, by się takich rzeczy dowiedzieć :) 

 

Trafne jest też spostrzeżenie, że powoli kończą się ludzie do przeprowadzenia wywiadu, więc warto by było w niedalekiej przyszłości wywiady z osobami, które jeszcze wywiadu nie miały przeplatać z osobami, które już miały (czyt. @Petrus) by się dowiedzieć co się zmieniło :P 

 

A wywiad bezbłędny jak zawsze ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wywiad świetny jak zawsze :) Szkoda że odeszłeś Zaki bo razem z paczką graliśmy świetny zespół. Wywiadzik taki życiowy, znowu Ania sie wykazała. Proponował bym wywiady z ludźmi ( administracją ) których jeszcze nie było. Fajnie dowiedziec się więcej o osobie z która spędzało się praktycznie co dziennie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To nie zlewanie. To bardziej arogancja z twojej strony. Pisałem wielokrotnie, że w najbliższym czasie nie mam czasu na ogarnięcie tego, bo mam inne ważniejsze sprawy. Stworzenie nowych rang itd. to jest 2 dni roboty. No, ale jak Ty na następny dzień od nowa to samo pytanie... to sorry. Miałem Ci powiedzieć - ok zostaniesz opiekunem, a później przez miesiąc byś nie otrzymał rangi? To by było zlewanie.

 

Dajmy już spokój :) Co było,a nie jest nie pisze się w rejestr :) Wypij piwko i się uśmiechnij  yo

 

 

Wielu ciekawych rzeczy o zakim sie mozna dowiedziec; D

 

Wystarczyło zapytać haha :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×