Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Henio Wylewny

RANGA ODEBRANA Henio Wylewny

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Nick z Serwera - Henio Wylewny

Steam ID - STEAM_0:1:42436758

Wiek - 20

Czas spędzony na Serwerze - http://www.gametracker.com/player/Henio%20Wylewny/193.33.177.21:27091/

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - miałem kiedyś admina na Cod modzie, a obecnie wydaje mi się że moje zgłoszenia odnośnie cziterów są uzasadnione

Znajomość obsługi admina (x/10): 4

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie; Mam na imię Daniel. W CSa gram już kilka lat z przerwami. Planuje iść na studia medyczne, ćwiczę Street Workout, gram na gitarze, lubie słuchać myzyki i od czasu do czasu polamić grajać w CSka :) Lubie grać na tym servie, a podanie piszę gdyż moja frustracja spowodowana głupimi cziterami powoli sięga zenitu :)

Mikro: [TAK/NIE]; Nie, ale to się zmieni

Akceptacja Regulaminu: Akceptuję regulamin i zastrzegam, że będę go przestrzegał

Reklamy [5x]/Punkty - Doładuje punkty, tylko prosiłbym kogoś o małą pomoc (wiem, iż musze to zrobić nawet jeśli podanie zostanie odrzucone ;) ) Henio (ID: 529)

Linki do poprzednich podań - brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

2 pkt pobrane z portfela!

Dopracuj punkt 10 i masz moje TAK

Na serwerze często gralismy razem, jesteś ogarnięty, zgłaszasz na u@ i na steam.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Never nie popierałby byle kogo - wierze mu na słowo.

Mam tylko małe zastrzeżenie co do Twojej"aktywności" na forum - pojawiłeś sie tak nagle, napisałeś kilka tematów, kilka odpowiedzi i dorzuciłeś podanie o admina i to wszystko jednego dnia - niezla kumulacja.

 

Natomiast jesli chodzi o problem ze sklepikiem, pisz priv - na tyle ile mogę to pomogę ;)

 

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@ Gringo

hmm ja jestem typem użytkownika, który woli bardziej czytać czyjeś wypociny niż się samemu produkować :) Przeglądam forum przynajmniej kilka razy dziennie, a co do aktywności to masz rację, gdyż zrobiłem to troche na pośpiech. Ale na prawde, gram tylko na DM i ostatnio strasznie dokucza nieobecność adminów

 

@ Giezio

Szybko się uczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie wypowiadaj się w swoim podaniu wszelkie sprawy załatwiaj na priv a nie w podaniu.

po 2 jestem na TAK, dlaczego

- brak adminów 

- ogarnięty 

- wiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu :) 

 

Co do aktywności na forum, to faktycznie mizerna, ale nadrabiasz ładną aktywnością na serwerze. 

 

Myślę, że można dać szansę, jestem na TAK ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do punktu 6 sam bym się zobowiązał żeby kolegę wszystkiego nauczyć.

 

Według mnie zasługuje na szanse. Jestem jak najbardziej na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu - to po pierwsze. 

Aktywność na forum minimalna i jak narazie tzw" Przedpodaniowa" dlatego też mam nadzieje ze to nadrobisz. GT w porządku - coś tam grasz. Ponadto zgłaszasz cheaterów na STEAM... starasz się, choć ostatnio trochę spamujesz jeśli by spojrzeć na ostatnie stworzone tematy.

 

Popraw pkt. 10 jak najszybciej, jeśli to zrobisz masz moje tak :) Myślę, że można dać Ci szansę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększ zainteresowanie również forum. Nie wystarczy grać wyłącznie, aby utrzymać rangę admina.

 

Podanie zaakceptowane!

 

@ edit 31.10.15

 

Admin usunięty - zero gry w ciągu ostatnich 30 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×