Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Henio Wylewny

Słuchawki

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, czy jest tutaj może jakiś znawca który mogłby mi polecić jakieś w miare dobre słuchawki z mikrofonem tak do 100 zł? Czy może do takiej kwoty nie znajdę nic satysfakcjonującego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ostatnimi czasy jestem fanem rozwiązania, by osobno kupić słuchawki i osobny mikrofon. Taki osobny mikrofon jak znajdziesz Tracer'a za 3-4 dyszki będzie bardzo dobrym nabytkiem, a wtedy nie problem kupić zadowalające słuchawki bez mikrofonu do 6-7 dyszek ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku sprawdza ;) Musisz tylko w miarę dbać o mikrofon i chronić przed dostępem do dzieci, ponieważ ja sobie musiałem dokupić drugi mikrofon taki, bo wcześniejszy został rozwalony w taki sposób, że mój starszy braciszek przez swoją nieuwagę pociągnął za kabel, mikrofon zleciał i niefortunnie spadł, a jakby tego było mało, to jak chciał się po niego schylić to siedząc na krześle z kółkami przejechał jeszcze po nim :D (stąd piszę "chronić przed dostępem do dzieci") 

 

Ale mniejsza o to. Jeżeli będziesz rozsądnie z niego korzystał, to będzie Ci długo i dobrze służył. Kalibracja mikrofonu pod Twoje wymagania i lecisz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj słuchawek z wbudowanym mikrofonem. Lepiej kupić słuchawki i mikrofon do tego za nawet 20zł. Z pewnością będziesz się cieszyć lepszym dźwiękiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Teoretycznie rzecz biorąc, abstrahując poniekąd, dochodzę do konkluzji, że jeżeli jest Ci to potrzebne tylko do grania na DM+BF2, to micro jest Ci to potrzebne jak czyrak w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez polecam mikro osobno,ja dalem za swoje z 30zl i sluzy mi juz okolo 2lata ;p a sluchawki do 70zl tez jakies dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://procpu.pl/p/1711/4257/sennheiser-hd201-sluchawki-gaming-strefa-gracza.html

http://procpu.pl/p/1711/13885/mikrofon-zalman-zm-mic1-sluchawki-gaming-strefa-gracza.html

polecam taki mikrofonik ,mozna go sobie przyczepic na kabelek od sluchawek i bedzie git...zero szumów nie wyłapuje dzwieków z otoczenia (wiem bo sam mialem taki)

Edytowane przez hujer0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Pomoc udzielona!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×