Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Henio Wylewny

Admini

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że każdy admin to też człowiek, ma swoje życie prywatne poza CSem, ale myślę, że są własnie po to aby wbić od czasu do czasu na serva. Ostatnimi czasy widzę własnie ich nieobecność i mało ilość ludzi na servie, bo gdy wbije cziter AIM+WH to już praktycznie jest pozamiatane... Dlatego chciałbym spytać czy jest szansa na zwiększenie frekwencji adminów? :)

 

Pozdrawiam

 

PS Nic nikomu nie zarzucam, uważam, że admini dobrze wykonują swoją pracę, a poza tym są ogarnięci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Paru adminów złożyło rezygnację z tego serwera. Do tego jest okres dosyć nieprzyjemny, czyli Czerwiec - Miesiąc zdawania przedmiotów/pisania egzaminów (przez szkołę) a nie ukrywajmy, że większość adminów na Kopytku jest właśnie grupą uczącą.

 

Myślę, że to jest głównym powodem nieobecności na serwerach wielu adminów na wielu serwerów i sytuacja powinna się poprawić pod koniec miesiąca :) 

 

Zawsze możesz zgłaszać na GG Alarmowym, a jak nikt nie przyjdzie z adminów, to nagraj swoje demko z cheaterem w roli głównej, bądź weź z HLTV, odpowiednio je rozpisz i zgłoś tak cheater'a na forum. UB Team szybko wlepi bana takiemu delikwentowi na forum :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kogo masz ze znajomych adminow ale jestem co dzień na steam, gg. Dostaje zgłoszenia od nielicznych osób. Co do twego postu widzę ze starasz się o Admina. Spoko zajrze twoje posty i zobaczymy co z tym fantem się zrobi.

 

Skarga bezpodstawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×