Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
^Pszemcio^

Skarga na admina

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: error 404
Nick oskarżyciela (z gry): ^Pszemcio^
Nick oskarżanego (z gry): error 404
Dokładna data (dzień+godzina): 1 czerwca około 16:30
Mapa: Only dd2
IP oskarżonego: To admin więc wystarczy chyba tylko steam id
Steam ID oskarżonego: STEAM_0:1:88933698
Dowód przewinienia: http://www57.zippyshare.com/v/s8KiQhhs/file.html

Dodatkowy opis: Poprostu takie odzywki zniechęcają mnie do gry na serwerze i myśle ze innych graczy też. Wedlug mnie admin powinien popracowac nad kulturą i zachęcać do gry na serwerze a nie na odwrót.

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to interpretować po przeczytaniu co Szanowny Autor Tematu wypisywał na czacie, a potem patrząc to jak mu odpowiedział Error. W skrócie mówiąc ... pachnie mi tu ostro Trollem ;) 

 

No Error, wytłumacz się :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pachnie mi tu ostro Trollem

 

Bo pszemcio to jest troll.

 

taka tam sprzeczka xD 

 

zdaza się

tą skarge to mogles sobie darowac bo ona i tak nic nie znaczy.

a tak wgl to byleem zdenerwowany gdyz mój team dawał takie info ze nic nie dawal i wgl

 

i jest jeszcze to ze wbijasz czesto na nicku error .

 

dajcie mu bana na 1 dzien xD za te zachowanie gimbusa :P

Edytowane przez error 404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@`Fucktycznie^,  Co twoj post wnosi do tematu ? bo nie wiem  

 

Wnosi tyle, że na FFA nie ma obowiązku dawania infa, przynajmniej nie w takim stopniu jak na TP. 

Wyzywanie kogokolwiek, czy to w zartach, czy nie, w ten sposób, to po prostu brak kultury. 

Chcąc dostać admina akceptowałeś regulamin i się do niego stosuj... za chamskie odzywki madara już poleciał, więc polecam Ci ogarnąć słownictwo niestety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wiem jak to interpretować po przeczytaniu co Szanowny Autor Tematu wypisywał na czacie, a potem patrząc to jak mu odpowiedział Error. W skrócie mówiąc ... pachnie mi tu ostro Trollem ;)

 

No Error, wytłumacz się :P

Hmmm . Wypisał na czacie ? Od kilkunastu minut grałem i nie pamiętam żeby napisać cos obrażającego do kogokolwiek a tym bardziej do admina, żeby otrzymać taką odpowiedz .  Pszmemcio troll? Jako admin powinienes chyba wyjasnic to. Sprzeczka ? Ja nawet nie napisalem nic obrażającego, nie widze tam żadnej sprzeczki oprócz braku kultury.Niepowiem ze nie, ostatni zdarzyło mi się wbic na nicku error 405 po czym jak mnie wyrzuciles ,(nie wiedziałem ze jest admin o takim nicku czy podobnym) zmienialem na podobne poniewaz podoba mi sie taki . Mają mi dać bana na dzień?Twoj team nie daje ci info to obrazasz innych graczy ? Widze to tak ,,Mam admina, mam władze" . Niestety nie mam więcej scrennów jedyno co mi się przypomina to pisalem ,,error ale ich ciskasz" bo akurat ci nie szlo" chyba tym cie nie urazilem ? Nawet jesli no to bardzo przepraszam.

Edytowane przez ^Pszemcio^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@^Pszemcio^

dobra powiem ci tak. Jest 21wiek i w erze internetu i cs'a nic sie przed nikim nie ukryje. xD A także istnieje takie coś  jak LOGI czatu i kazdy moze sobie sprawdzic o czym pisaliśmy xD co też zapewne każdy z odwiedzających ten temat sobie sprawdził. :D Co za tym idzie osoba ta zauważy że pisaliśmy sobie normalnie no ty mnie troche denerwowałeś "error ale ciskasz" co runde . 

takie z innej prywatnej beczki xD
od 2 tyg w szkole powtarzasz że złożysz na mnie skarge no i wkońcu złożyleś ciesz się póki możesz. jutro w sql bedziesz mial beke ze złożyłeś na mnie skarge a potem ja z ciebie że jesteś plebsem i BOTEM. Miałeś swoje 5 min nacieszyłeś się i ci starczy.  Pozdrawiam error 404



                                                                                                      TYLE W TEMACIE

Edytowane przez error 404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe dyskutował masz racje pisałem error ale ciskasz mogles dac bana kicka czy zwrocic uwage ale nic nie pisales . Dopiero po chwili przeklinałes bo ci ziomki na ffa info nie dali . Skarge zlozylem bo mnie obrazilem a jestes adminem. Zamiast obrazac mnie ze jestem plebsem i botem lepiej sie nie wypowiadaj. Takze pozdrawiam.

Edytowane przez ^Pszemcio^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@`Fucktycznie^,  Co twoj post wnosi do tematu ? bo nie wiem  



Dużo ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blackhill,

Albo się ma coś do napisania albo nie!!!
Kolejne posty zostaną nagrodzone

Madara poleciał, ale po kilku skargach. To jest pierwsza na error'a. Można dać szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki, po buziaku na zgodę i do szkoły. Nerwy na wodzy, bo z tego Waszego opluwania tutaj to tylko warny od Władz możecie wyłapać. 

A na serwerze kulturę muszą zachować zarówno gracze jak i admini. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chcąc podsumować ten temat, to error 404 nigdy sie nie poprawi tak jak nie znał kultury, tak nie bedzie jej znał i totalnie nie nadaje się na admina na tak sławnym i bardzo lubianym serwerze na ktorym potrzebni są rozsądni ludzie, ktorzy poprowadzą te serwery jak i forum jak najlepiej,  nie tacy jak on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pszemcio to jest troll.

 

taka tam sprzeczka xD 

 

zdaza się

tą skarge to mogles sobie darowac bo ona i tak nic nie znaczy.

a tak wgl to byleem zdenerwowany gdyz mój team dawał takie info ze nic nie dawal i wgl

 

i jest jeszcze to ze wbijasz czesto na nicku error .

 

dajcie mu bana na 1 dzien xD za te zachowanie gimbusa :P

 

piszesz o nim, że jest gimbusem, a sam podobnie się zachowujesz?

 

 

tak to jest dawać admina dla każdego "15-latka".

 

 

Screeny robione telefonem.

Bardzo kulturalna osoba. ^^

http://i.imgur.com/jmYskVM.jpg

 

to już przesada i wątpię, że to się zmieni.

wyzywać graczy bo Cie zabili ?

Edytowane przez WielkaPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja tylko chce aby na serwerze  była miła atmosfera . Zadnych sprzeczek nie chce i nie mam ochoty zaczynać, broniąc sie przezywając innych graczy.

Edytowane przez ^Pszemcio^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@error 404, chyba nie zrozumiałeś na czym polegają Twoje obowiązki.

To Ty masz wymagać od graczy kultury oraz opanowania. Nie będziemy na serwerze tolerować żadnych wyzwisk oraz chamskich odzywek ze strony adminów. Nie wnikam, czy troll-owałeś kogoś, czy tak po prostu się zachowujesz - jest to niedopuszczalne.

 

Serwer jest FFA, więc jeżeli ktoś chce rashować, kampić lub nie dawać informacji to może tak uczynić. Jeżeli ktoś ekstremalnie nie ogarnia to oczywiście możesz go upomnieć, ale mając na uwadze to co napisałem wcześniej.

 

Także, myśl co robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×