Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Axlade

ODRZUCONE Podanie by Adix.

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Adix (tutaj na forum mam taki bo ktoś ma konto o nicku Adix i na nim 3 posty i lipa ;/ )

2. Steam ID: STEAM_0:0:52504751

3. Wiek: W sierpniu 18^^


5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Byłem już H@ na jednej sieci prez długi okres, na innych sieciach byłem J@, Modkiem oraz zwykłym Adminem więc świeży w tym temacie nie jestem :P Potrafie "dobrze łapać na gorącym uczynku "

6. Znajomość obsługi admina (x/10): 6/7

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Jestem Adrian i jestem ze Śląska, lubie Sb pograć w CS'a a szczególnie na dd2 ;) Myśle, że nadaje sie na admina ponieważ mam doświadczenie i myślę że możecie mi zaufać  ponieważ nie zawiedziecie się ;) Będa sumiennie wykonywał swoje obowiązki ;)

8. Mikro [TAK/NIE]: Tak (Akuralnie brak bo zrobiłem formata i miałem taki program do dźwięku i teraz nie wiem jak się nazywa i nie widzi mi mikrofonu ani z przodu ani z tyłu)

9. Akceptacja Regulaminu: Tak

10. Reklamy/Punkty:








 

11. Linki do poprzednich podań: Brak 

 

 

P.S. Wiem, że nie spełniam jednego wymagania jakim jest posiadanie konta na forum przez 10dni ale myślę że nie jest to tak poważny argument aby było źle, postanowiłem już napisać to podanie ponieważ spełniam wszystkie wymagania poza tym jednym, a denerwuje mnie gra np rano jak nie ma admina i jest dużo NS i co chwile ktoś odpalony i nie można pograć :/

 

Zrobiłem za szybko trochę więcej reklam :P

Edytowane przez Axlade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz od pięciu dni, ledwo nabiłeś 10h na serwie (bo sobie wczoraj przymaniaczyłeś). - Pierwszy minus

Miałeś własną serwerownie, z opisu wychodzi na to, że jesteś najbardziej doświadczony ze wszystkich tutaj na serwerowni, a Twoja znajomość obsługi Admina to marne 6/7?  - Drugi minus

Nie spełniasz jednego z kryteriów, czyli automatycznie to podanie powinno być zamknięte - Trzeci minus

 

Jednym słowem, Wielkie NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakiem to może jesteś Ty bo ja korzystam z życia prywatnego, a nie siedzę w Sobotę przed kompem.

Nigdzie nie napisałem, że miałem własną serwerownie więc nie muszę tak dobrze ogarniać chyba nie? a może jestem lepszy od Cb? :o i co teraz?

I wyjaśniłem czemu napisałem odrazu podanie- mało adminów - dużo NS i gra się nie da, Cb wg na serwie nie widać a się wypowiadasz, po co wypowiadają się osoby co  nie graja na tym serwie?

 

Jest to tylko jeden wymóg który chyba nie jest tak ważny jak np Steam?

 

 

Sorki za wypowiedź w swoim podaniu ale nie mogę na takie coś patrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Nie gniewam się za łamanie regulaminu. Po prostu odrobisz warna :D

Minimalny czas na forum jest po to, aby dana osoba miała czas na napisanie wymaganej liczby sensownych postów oraz dała się poznać użytkownikom.

Jest to tylko ustalone minimum, które nie świadczy o tym, że dany kandydat się nadaje na stanowisko admina. Najlepiej oczywiście mieć jak najwięcej przegranych godzin na serwerze oraz sensownie spędzonych na forum.

 

Póki co nie spełniasz wymagań, a jeżeli tak to tylko częściowo. Poza tym jesteś z nami za krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×