Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mefix

Strona dla Redaktorów

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo.

Wpadłem na pomysł, aby napisać prosty portal w php dla redaktorów.

Dodałoby się do menu nową kategorię w stylu "Newsy" i od razu przynosiłoby na newsa napisanego przez naszego redaktora.

Można dodać jakiś fajny adres np. cs-kopytko.pl/newsy.php

Fajnie byłoby, gdyby to powstało, bo na pewno coś takiego "ożywi" sieć.

Pozostaje tylko kwestia dodania uprawnień redaktorowi do możliwości edycji podstrony.

Trochę trzeba się z tym namęczyć, ale efekt z pewnością wyszedłby fajny. ;)

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucie co do tego. Z jednej strony może być to ciekawe i oryginalne to na forum, z drugiej strony dużo przy tym roboty będzie. 

 

Można tą stronę podzielić na 2 części, Część "Newsową" i Część "Wywiadową". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednakże zrobienie portalu jest jak najbardziej z tej strony bardzo profesjonalne i raczej malo serwerowni takie coś ma jak nie żaden. Ja jestem jak najbardziej za stworzeniem takiego specjalnego portalu dla redakcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, powtarzam, jak dla mnie, mało osób by na to uczęszczało z tego powodu, że jak ktoś chce jakieś neewsy ze świata to albo sam gdzieś znajdzie, albo jakiś znajomu mu powie :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, powtarzam, jak dla mnie, mało osób by na to uczęszczało z tego powodu, że jak ktoś chce jakieś neewsy ze świata to albo sam gdzieś znajdzie, albo jakiś znajomu mu powie :3

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło. :)

Nie żadne newsy ze świata tylko z sieci cs-kopytko.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up No raczej nie, bo nie zamierzam nic takiego wprowadzać.

 

Pomijając fakt, że będzie  z tym bardzo dużo pracy, a sama implementacja z IPB, aby Redaktorzy mieli tam dostęp wręcz niemożliwa (da się zrobić, ale...). To nie praca na niedzielne popołudnie, tylko na długi tydzień pracy. Oczywiście mówimy tu o profesjonalnej stronie dla redaktorów, połączonej z forum. Nic innego, prostego nie ma sensu robić.

 

Prowadzimy forum dyskusyjne, dlatego też dział redakcji to zwykłe forum. System polubień, możliwość komentarzy... to wszystko musiałoby być w takiej podstronie.

 

Jeżeli dział redakcji wydaje się wam zbyt prostacki, to oczywiście można go graficznie ulepszyć oraz dodać kilka kategorii. Tylko nie wiem czy jest sens, gdyż niezbyt dużo tam się dzieje. Mamy tylko jednego redaktora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×