Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JAGIELLONCZYK

Kultura

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo często ludzie denerwują się szczególnie gdy giną, a czasem też wyzywają innych z powodów różnych. Dlatego proponuje plugin, który by cenzurował te wszystkie przekleństwa np. "Zapraszam na forum cs-kopytko.pl" albo musiałby napisać "przepraszam" w czasie 30 sec a jak nie to kick.

 

Co myślicie? na wielu serwerach to działa więc pewnie większość wie o co chodzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@winner jakiś powód ? 

 

Jak się nie mylę temat był już poruszany i nic nie wskórano. Ale można spróbować kolejny raz. Jestem na Tak ;)

Może ludzie docenią w końcu nasz język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny plugin. Zmuszenie do napisania "przepraszam" przy wielokrotnych wulgaryzmach sprawiłoby, że ogarneliby swoją kulturę w końcu. Jeśli chodzi o podwyższenie kultury na serwerze, to ja zawsze jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile będzie dobrze skonfigurowany to czemu nie. Co do tego dobrze skonfigurowany to mam na myśli sytuację z jakiegoś serwera gdzie chciałem wpisać normalne słowo ale mi wyskakiwało, że jestem jełopem i przeklinam a wszystko przez to, że sam wyraz miał jakąś część wulgaryzmu w treści w stylu "*uje" "kur*"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak ludzie będą robić spacje więc według mnie bez sensu :P Człowiek jest tylko człowiekiem :) . Moja opinia jest taka, że jest nie potrzebne . Kultura na DD2 jest na duzym poziomie :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na nie :..: na co mi tam grac jak takie pluginy bedą XDD

ludzie i tak beda robic spacje :..: napiszesz cos zartobliwego z wulgryzmem i sie zdenerwujesz ze reklame ci poslalo :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niech robią spacje, ale z doświadczenia wiem, że jeżeli coś komuś utrudnisz to z mniejszą chęcią będzie coś robił, bo się trzeba już trochę namęczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze powiedziawszy, jest to naprawdę fajny pomysł, spisuje się, wiele razy z nim spotkałem sie na serwerach. Takie coś nie jest trudne do zrobienia, tylko trzeba mieć chęci xd

Ja z tym pomysłem jestem jak najbardziej na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin był kilka lat temu na serwerze dust2_only, jednak po propozycjach zmian został wycofany. Na początku był zakaz całkowity używania wulgaryzmów na serwerze, ale wiele graczy oburzało się, że to gra 16+, więc nikogo nie powinno irytować zwykłe przekleństwo. Dlatego też, w regulaminie został zmieniony zapis na wyzywanie lub obrazę innego gracza. Oczywiście notoryczne używanie wulgaryzmów też pod to pochodzi.

 

Nawiązując do tematu, jak już wspomniałem plugin był i jeżeli ktoś coś chciał napisać wulgarnego to w niczym on nie przeszkadzał. Wystarczyła spacja, jakiś inny znak w słowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin był kilka lat temu na serwerze dust2_only, jednak po propozycjach zmian został wycofany. Na początku był zakaz całkowity używania wulgaryzmów na serwerze, ale wiele graczy oburzało się, że to gra 16+, więc nikogo nie powinno irytować zwykłe przekleństwo. Dlatego też, w regulaminie został zmieniony zapis na wyzywanie lub obrazę innego gracza. Oczywiście notoryczne używanie wulgaryzmów też pod to pochodzi.

 

Nawiązując do tematu, jak już wspomniałem plugin był i jeżeli ktoś coś chciał napisać wulgarnego to w niczym on nie przeszkadzał. Wystarczyła spacja, jakiś inny znak w słowie.

Jest to zbędne, tak jak napisałeś :D 

 

Temat OFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin był kilka lat temu na serwerze dust2_only, jednak po propozycjach zmian został wycofany. Na początku był zakaz całkowity używania wulgaryzmów na serwerze, ale wiele graczy oburzało się, że to gra 16+, więc nikogo nie powinno irytować zwykłe przekleństwo. Dlatego też, w regulaminie został zmieniony zapis na wyzywanie lub obrazę innego gracza. Oczywiście notoryczne używanie wulgaryzmów też pod to pochodzi.

 

Nawiązując do tematu, jak już wspomniałem plugin był i jeżeli ktoś coś chciał napisać wulgarnego to w niczym on nie przeszkadzał. Wystarczyła spacja, jakiś inny znak w słowie.

Na pewno zmniejszyło by zjawisko wulgaryzmów na serwerze do "minimum".

 

Jestem Na NIE !!! 

 

Nie ma to jak się wypowiadać na tematy o których nie ma się pojęcia ^.-

 

Kultura na DD2 jest na duzym poziomie :P

 

Szczególnie twoja :-D:mrgreen:

 

 

EDIT:

winner, sam sobie teraz strzeliłeś w stopę 8-) ciach bajera, bez odbioru. papa

Edytowane przez WielkaPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Kultury na DD2 nie ma żadnej. Non stop ktoś sypnie jakąś wiązanką. To rozumiem, bo to prawie jak odruch bezwarunkowy. Co innego pisanie. Z tym można powalczyć i jestem zdania, że nie ma co ułatwiać. Jak ktoś chce napisać wiadomo napisze, ale będzie musiał włożyć dodatkowy wysiłek w napisanie więc może choć jeden zrezygnuje i mamy bitwę wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak się wypowiadać na tematy o których nie ma się pojęcia ^.-

 

 

Szczególnie twoja :-D:mrgreen:

 

Poziom twojej inteligencji względem mojej nie upoważnia mnie do przeprowadzenia z tobą konwersacji na takim niskim poziomie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Jaason, jeżeli jesteś adminem i wiesz o tym to przecież możesz zareagować. Jeżeli ktoś notorycznie używa wulgaryzmów, aż robi się to niemiłe to należy takiego delikwenta upomnieć, a ostatecznie zbanować.

Rozmawiamy tu o zwykłym napisaniu na chat słowa na k itp. Na konkretniejsze zwroty z premedytacją, szczególnie dla tych co to notorycznie robią taki plugin jak jest zaproponowany nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Petrus reaguję. Mówię o tym, że to zawsze zmniejsza ilość interwencji jaką musi wykonać admin. 

 

Dokładnie, jeśli jest szansa ułatwienia dla adminów, żeby coś się zmieniło to warto to wprowadzić.

 

PS. Zresztą większość w tym temacie jest na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli jest szansa ułatwienia dla adminów, żeby coś się zmieniło to warto to wprowadzić.

 

PS. Zresztą większość w tym temacie jest na tak.

Umiesz czytać ze zrozumieniem chyba NIE!!!. Kogo opinia jest najważniejsza graczy czy H@ ? wyraził się jasno zbędny pomysł .Grasz na tym serwerze może z pół roku, kiedyś był ten plugin i to strasznie przeszkadzało . Będziesz miał swoją serwerownie będziesz mógł dodawać co będziesz chciał . 

Edytowane przez winner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×