Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JAGIELLONCZYK

Wybory na prezydenta 2015

93 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Żenada, sufler podpowiada Bronkowi co ma mówić i jak się zachowywać. Żal

 

b2582160b725db147fd646d94767498d.jpg

 

https://youtu.be/NUE26o1Oh3Y

 

EDIT/ NIE JESTEM TEŻ  ZA DUDĄ - TO TAK W RAMACH ŚCISŁOŚCI 

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję, że to już ostatni mój wpis tutaj. Nie mogłem się powstrzymać - sorry.

 

c73280ae67ccd4676222a0920e504392.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Proszę nie naśmiewać się z Pana Bronisława, tutaj potrzeba współczucia. No i proponuję  go ubezwłasnowolnić, żeby nie przynosił więcej wstydu RP .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byloby swin przy korycie, gdyby nie barany przy urnach. Hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze byłem zdania, że "wybraliście gajowego, to teraz macie", od samego początku prezydentury p. Bronka Komorowskiego. P. Andrzej Duda widać, że jest człowiekiem wykształconym i elokwentnym.

 

A co do debaty, to...? to nie była to w ogóle debata, tylko odpowiadanie na pytania. W TVP mylą pojęcia.

 

4cad57dd5358b1446fb49a5e8e876a8e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Andrzej Duda widać, że jest człowiekiem wykształconym i elokwentnym.

- a za nim (na razie w cieniu) stoi cała armia pisiorów, z  Macierewiczem i Kaczyńskim na czele.   Btw ta dwójka, nie udziela się teraz publicznie, żeby nie przypomnić za bardzo do jakiego ugrupowania należy P. Duda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a za nim (na razie w cieniu) stoi cała armia pisiorów, z Macierewiczem i Kaczyńskim na czele.

To samo wczoraj wytykał Prezydent na debacie, jakby on nie należał do PO. Być może teraz mniej z nimi trzyma, bo pieścił cieplutką posadkę przez 5 lat, ale wcześniej siedział u Tuska w kieszeni. Ciekawe gdzie wróci szanowny prezydent, który tak wytyka na każdym kroku partyjność, jeżeli przegra wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobi jak przegra?  Zmieni prace i weźmie kredyt.  :)

A w Polsce ruszy od nowa sprawa smoleńska i parę komisji śledczych...a i Ojciec Dyrektor Rydzyk też jakąś posadkę wyłapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugiej turze zagłosuje na Dudę z jednego bardzo ważnego powodu, Komorowski miał 5 lat na zmienie czegoś na lepsze, i jest jeszcze gorzej. Dajmy szansę następnemu. Co do debaty się nie wypowiadam, jedno wielkie ustawione gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A w Polsce ruszy od nowa sprawa smoleńska i parę komisji śledczych...

Raczej takie rzeczy nie zależą od prezydenta.

 

Głosuje na PIS, ale też nie jestem jakimś fanatykiem. Denerwujące jest tylko takie wytykanie takich rzeczy jak właśnie zaprezentowałeś powyżej. Co najmniej jakby druga strona była jak łza. Jebią nas teraz na lewo nie powiem jak co, a część osób mimo to uważa, że jest cacy i woli razem z nimi się podśmiewać. Oczywiście sporo rzeczy jest przesadzona i bezsensownie celebrowana, co wywołuje lekko mówiąc uśmiech, lecz znowu nie przesadzajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Żeby tylko się tak to wszystko nie skończyło:

zmierzch-rp-powrot-demonow.jpg

 

 

Może wygrać ktokolwiek. Dla mnie i dla Was już i tak to niczego w życiu nie zmieni.  Teraz chodzi o to, żeby nasze dzieci mogły godnie pracować w Polsce, a nie za robotą po świecie jeździć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka pomiędzy dwoma świętymi trójcami.

 

Macierewicz, Kaczyński, Duda vs Tusk, Komorowski, Sikorski 

 

Kto wygra? Dowiemy się już w następnym odcinku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Duda jest człowiekiem wykształconym to ty nie nadajesz się do głosowania.

 

Duda skończył 8 klas (na 9), nie ma studiów nie wiem czy nawet ma liceum i się dostał do polityki... Może i chce zmniejszyć wiek emerytalny żeby ludzie jeszcze pożyli trochę... Ale spójrzmy prawdziwie w oczy... Nie lubię Komorowskiego, ale bym przy nim został... Duda chce zmieniać coś w szkolnictwie a debil nawet szkoły nie skończył... Proszę was... Dno totalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak Duda jest człowiekiem wykształconym to ty nie nadajesz się do głosowania.

Zachęcam do racjonalnego przyswajania wiedzy, nie tylko z http://www.pudelek.pl/.

 

 

Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. W latach 1984–1990 należał do harcerstwa. Działalność tę zakończył jako drużynowy 5 KDH „Piorun” w strukturach ZHP, wchodzącej w skład Szczepu 5 KDH „Wichry” (następnie ZHR).

W 1996 ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W lutym 1997 rozpoczął pracę naukowo-dydaktyczną w Katedrze Postępowania Administracyjnego UJ, a od października 2001 w Katedrze Prawa Administracyjnego UJ jako asystent. W styczniu 2005 uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych na podstawie rozprawy Interes prawny w polskim prawie administracyjnym napisanej pod kierunkiem profesora Jana Zimmermanna, wydanej w formie publikacji książkowej w 2008[1].

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Duda

 

 

 

 

Dla mnie i dla Was już i tak to niczego w życiu nie zmieni.

Nie wiem jak ty, ale ja nie chce robić do śmierci.

 

z_ktorych_politykow_smieja_sie_240445.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No to masz trzy opcję:

1. Zadzwonią do Ciebie z Radio Zet

2. Trafisz w totka

3. Opuścisz kraj w poszukiwaniu pracy, dzięki której zapewnisz sobie spokojną emeryturę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja nr.4

 

Rozkręcić serwery tak, by z samych Vipów dostawać co miesiąc do kieszeni przynajmniej 2 kafle hehe :P 

 

Na początku byłem sceptycznie nastawiony, by iść po Technikum gdzieś się uczyć, bo wiadomo, każdy chce mieć chociaż na ten rok pracę i zarobić pierwsze poważniejsze pieniądze :) Lecz tak patrzę sobie co się dzieje i po prostu wniosek nasuwa się taki - Trzeba wyprzedzić czas, zdobyć jak najszybciej wyższe wykształcenie i w miarę ogarnąć jakiś język obcy i w cholerę spieprzać Anglii, Holandii, czy do Nibylandii za domem i pracą ... No nic, czas pokaże co się będzie działo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Komorowski miał 5 lat na zmienie czegoś na lepsze, i jest jeszcze gorzej. Dajmy szansę następnemu

 Żebyś czasem po tych następnych 5 latach jako jedna z pierwszych nie spakowała  walizek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 Żebyś czasem po tych następnych 5 latach jako jedna z pierwszych nie spakowała  walizek...

 

To po tych represjach, które przeżyli Nasi dziadkowie mamy to wszystko zostawić i niech Polska będzie Republiką Niemiecką albo Rosją? Nie zniknęliśmy z mapy jeśli Nas krwawo tłumili, a wyjedziemy wszyscy, jeśli przedłużą Nam wiek emerytalny? Śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwyższony wiek emerytalny jest wierzchołkiem wielkiej góry lodowej problemów, która z każdym dniem rośnie z podobną prędkością, jak w Polsce dług publiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×